Beige Oversized Coat

MN5A6443

Ahojteee!

Je tu nový outfit post a spolu s ním se s vámi podělím o mojí další hlubokou myšlenku, navazující na páteční #FitFriday. Určitě jste si všimli, že nosím nejčastěji černé kalhoty a světlé, nebo nedej bože bílé jsou opravdovou výjimkou.

Všichni dobře víte, že černá zeštíhluje a právě o tom bych chtěla dneska psát. Bude vám to asi připadat dost zvláštní, že zrovna já, takový blázen do fitness, si pořád připadám tlustá. Říká se, že “skinny looks good in clothes, fit looks good naked” a je to nejspíš pravda. Jenže zároveň jsem taky blázen do módy, takže bych měla nejspíš být “skinny”, a to opravdu nejsem. Sice je hezké, že mám svalnaté nohy, ale přes oblečení přeci nikdo nepozná, jestli to jsou svaly, nebo tuk. Navíc když si obleču šaty na ramínka, tak si díky svým ramenům a bicepsům připadám jako kulturista, který se zapomněl převléknout když si ze srandy zkoušel dámské šaty.

Na druhou stranu cvičím pro sebe a cvičení mě strašně baví. A největší orgasmus zažívám při dřepech s padesátikilovou osou na zádech, takže ono se není čemu divit, že moje nohy nejsou špejličky. Představa, že bych se tohodle vzdala a šla se do fitka projít na páse mě neuspokojuje dostatečně.

A tak pořád bojuju a smutním před zrcadlem a přeju si každé ráno, abych se probudila s dlouhýma štíhlýma nohama… a přemýšlím, jestli se vzdát cvičení, nebo se smířit s tím, že v oblečení budu vypadat, jako když mám ráda máslové dorty se šlehačkou.

A to je důvod proč nenosím světlé kalhoty. Protože v nich vypadají moje mega kvadricepsy ještě víc monstrózní:D

Upřímně neznám ŽÁDNOU holku, která by byla se svojí postavou spokojená a paradoxně nejméně spokojené jsou ty, co pravidelně cvičí, včetně mě. Čím víc cvičím, tím větší mám nároky na to, jak by měla moje postava vypadat a tím víc se rozčiluju, že tak nevypadá.

A co vy? Jste se svojí postavou spokojené? :)) Přemýšlí některá z vás stejně jako já??

E.

Heeeey!

Here’s a new outfit post and with it I decided to share one of my deep thoughts with you, following last week’s #FitFriday. Surely you’ve noticed that I wear mostly black pants and bright or white ones are a real exception.

You all know that black slims and that is what I want to write about today. You will probably find it quite strange that I, such a fitness maniac, still feel fat. It is said that “skinny looks good in clothes, fit looks good naked” and it’s probably true. But at the same time I’m also crazy about fashion, so I should probably be “skinny” and that I’m not. It’s nice that I have muscular legs, but through clothes after all, no one knows whether it is muscle or fat. Furthermore, when I wear dresses, thanks to my shoulders and biceps I feel like a bodybuilder who forgot to change when he jokingly tried a women’s dress.

On the other hand, I work out for myself and I really enjoy exercising. And I experience the biggest orgasm when doing squats with a 50-kg bar on my back, so it’s no surprise that my legs are not skinny. The idea that I would give this up and go to the gym just to walk on the treadmill does not satisfy me enough.

So I’m still fighting and being sad in front of the mirror and every morning I wish I could wake up with long slim legs… and I’m wondering whether to give up exercise, or accept the fact that the clothes will look like I love butter cakes with whipped cream.
And that’s why I do not wear bright pants. Because my mega quads would look even more monstrous, haha:) 

I honestly do not know any girl who would be happy with her figure and, paradoxically, the least satisfied are those who exercise regularly, including me. The more I exercise, the more accurate my idea of the shape of my body I have, and the more irritates me that it does not look like I want.

And what about you guys? Are you satisfied with your body? :)) Does anyone have the same thoughts?

E.

 

MN5A6445 MN5A6448
MN5A6450 MN5A6458 MN5A6465
MN5A6473 MN5A6474 MN5A6477 MN5A6479 MN5A6480 MN5A6485

Photos by Martin Klesnil 

WEARING: 

Coat – Lindex
Pants – H&M
Sweather – Zara
Shirt – Topshop
Watch – Komono
Handbag – Céline
Shoes – Nike

1295008130926414125631444609137395013210271196641176102AGY.27ED_1Celine-Smooth-Calfskin-Micro-Luggage-Tote_78673_right_angle_large_1Nike-Air-Force-1-Mens-Shoe-315122_111_A_PREM 0001-winston-monte-carlo-lizard_lightbox

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  13 comments for “Beige Oversized Coat

 1. Anonymous
  May 25, 2016 at 20:51

  Smýšlím uplně stejně čím víc cvičím tím mám na sebe větší nároky =D asi nikdy se sebou nebudu 100% spokojená.

 2. May 24, 2016 at 11:54

  Eliiiiiiii <3 :))

 3. Eliška
  May 24, 2016 at 07:18

  Milá Eliško,
  myslím, že nemáš pravdu s tím, že jsou všechny ženy se svou postavou nespokojené… Jsou nespokojené jen ty, které se porovnávají s nějakým svým vytvořeným (ať už reálným či imaginárním) vzorem, na který často třeba ani fyziologicky nemohou dosáhnout. Já sama jsem velký fanda fitness, a nesčetněkrát si vyslechnu, že mám “pracky” a “rameniska”… a potom mám kolem sebe lidi co mi řeknou “Tyjo, ty tvoje ramena, to je taková nádhera Eliško!” a já rostu do nebe, protože jsem na sebe pyšná. Já své tělo miluju, moc, se všema “chybama” protože jsem to já a je mi jedno, jestli mám celulitidu, megarameniska jako arnold, škaredou pleť…. Mám se ráda a kolem mě je spousta holek, které mají třeba i nadváhu a milují se, protože jsou sebevědomé a ví, že váha ani ideální tvar neexistuje :-) Každá žena je zatraceně sexy, když si věří… A to ty Eliško by jsi určitě měla, protože tvoje postava i tvář určitě patří i mezi ty “vysněné” postavy ostatních :-) Tak konec řečí! Jsi zdravá a nádherná holka, co má ještě neuvěřitelně super vkus na módu… to už víc upgradovat nejde, ne? :-)

 4. May 20, 2016 at 13:49

  I think your muscles look gorgeus on you as much as any clothes you wear! I actually started following your blog because you showed me that one can be very feminine and classy while being a great sportwoman (I also love doing sports). It made me really sad to read that you kind of hate your body. I think you should never stop exercising if you enjoy it that much. You should accept that you cannot have everything (a fit body and a super skinny body) and instead accept and love your body as it is now. I´m sure thousands of women envy you!

 5. Lucka
  May 19, 2016 at 13:56

  Ahoj Eliško, se svalnatýma nohama si starosti nedělej, tím jak jsi vyšší, tak to vůbec nevypadá tlustě, jak tvrdíš :) Já mám také svalnaté nohy a ještě jsem menší, takže třeba vůbec nemůžu nosit sukně ke kolenům, protože v nich vypadám jako rambo :/ Pokud bych měla být trošku kritická, tak to nebude kvůli postavě, ale ráda bych tě občas viděla bez těch tlustých černých linek, u jarních a letních outfitů by to určitě vypadalo přirozeněji a jemněji ;) Jinak super blog a přeji hodně štěstí se vším. Lucka

 6. Anonymous
  May 19, 2016 at 11:12

  jak to muzes vubec rict? ze se ti nelibi tvoje postava…pak nemaji mit holky mindraky :(

 7. May 19, 2016 at 10:29

  Vyzeras perfektne a tie bezove odtiene milujem , je to vyskladane na jednicku :)

 8. May 19, 2016 at 06:15

  Chápem ťa, tiež nie som so svojou postavou vôbec spokojná. Bojujem s tým už veľa rokov a stále sa s tým neviem zmieriť. Ale treba na sebe neustále pracovať. Keďže ťa to cvičenie baví, nevzdávaj sa toho len preto, lebo sa bojíš čo si druhí pomyslia. Všetko rob, aby si sa ty cítila dobre a šťastne a nemysli na ostatných. A neboj sa, je vidieť, že to nie je tuk, ale krásne pevné nohy. A buď na ne hrdá. :)

  Krásny outfit

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

 9. May 18, 2016 at 15:34

 10. May 18, 2016 at 06:21

  Eliško ani nevíš kolik holek by za tvoje nohy “vraždilo” :-D Tvoje outfity mě moc baví a tvoje postava je pro mě velká inspirace ;-)
  http://www.42stupnu.blogspot.cz

 11. May 18, 2016 at 05:56

  Docela Tě chápu, jen chci říct, že i ve světlých kalhotách máš krásné nohy! A je poznat, že je to kvadrák a ne tuk. :D Jinak přesně vím co myslím, já sice nechodím do posilovny, ale běhám a cvičím doma (jo je to něco úplně jiného, než to co děláš ty, ale prostě taky cvičím :D) a čím dýl cvičím tím víc bych chtěla, aby moje břicho bylo vyrýsovanější, zadek a nohy pevnější, boky menší. No a v době, kdy jsem vůbec necvičila mě moje postava vůbec netrápila – byla jsem totiž hubená, ale zadek jsem měla povislý a celkově nic moc hezkého, ale byla jsem úplně v pohodě :D
  Andrea Mokrejšová

 12. Petra Drapáčová
  May 17, 2016 at 23:03

  Ani nevíš jak se mi ulevilo, že i holka jako ty (fakt obdivuju tvoji namakanou postavu) řeší věci typu mám moc svalů. S těma svalnatýma nohama bojuju od už hrozně dlouho. Měla jsem svalnaté lýtka, ikdyž jsem nějak zběsile cvičila tak to prostě je..a o rukách ani nemluvě. A myslím si, že kdybys přestala cvičit tak se tvoje postava nezmění..myslím tím, abys byla hubená..svaly by se jen změnily na tuk a to přece nechceme! Měj se krásně

 13. May 17, 2016 at 19:46

  You’re legs don’t look fat at all and I like the fact that you wear a light pants :D It really suits you! I won’t quit exercising. You look really pretty! And your outfit is gorgeous! You look very stylish! Totally love it!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.