Adidas Běh Pro Ženy Na 5 km!

IMG_0717

Ahoj ženy!

Tak je to tady!

Chystá se největší závod pro ženy v České Republice!

S Dominikou z DBLOG pro vás připravujeme spoooooustu akcí kolem toho, takže pokud vás běhání aspoň trošku baví, tak nezapomínejte sledovat naše blogy!

Samotný závod na 5 km se bude konat 5.září od 18:00, bude jen a jen pro ženy a vybíhat se bude z Náměstí Republiky, tak si to poznamenejte do diářů! To máme 3 týdny na to, abychom vám rozdali všechny soutěžní ceny, kterými jsou tyhle trička Adidas v hodnotě 949 Kč a startovací balíčky na závod v hodnotě 850 Kč (ve kterém je kromě startovního čísla a čipu zdarma startovní batoh, startovní taška, masáž zdarma po závodě, MHD v den závodu zdarma, spooousta občerstvení, diplom a samozřejmě medaile).
Pokud se nechcete do soutěží zapojovat a i přesto byste rádi závod běželi, registrovat se můžete na RunCzech.cz.

Takže hned tímto okamžikem vyhlašujeme první ze soutěží – kdo do pátku 21.8. do 12:00 vyfotí a pošle na Instagram jakoukoliv nejzajímavější fotku z běhání, otaguje jí hashtagem #adidasbloggerschallenge a označí mě tam jako @itstimetofit, vyhrává tohle dvojdílné tričko Adidas, co mám na sobě na fotkách.

Zároveň vyhlašujeme rovnou i druhou soutěž, která bude ovšem trvat celé tři týdny. Ten kdo naběhá nejvíce kilometrů do čtvrtka 3.9., vyhrává nejen tričko, ale i startovní set na závod! Takže běhejte a sdílejte fotky s počtem uběhnutých kilometrů z jakékoliv aplikace na Instagram, a to opět s hashtagem #adidassbloggerschallenge a označením @itstimetofit. Ale pozor, zpětné kilometry se nepočítají! Na konci soutěže si vaše kilometry poctivě sečtu a vyhlásím výherkyni:)

No a kdybyste si s náma s Domčou chtěly zaběhat, budeme pořádat VIP běžecký trénink s profesionálním trenérem pro 35 čtenářek, který se bude konat 27.8. Trénink bude úplně zdarma, přihlašovat se budete přes TENTO LINK a i tam proběhnou zábavné běžecké soutěže o další 4 startovní sety, takže si na to určitě vyhraďte čas, bude to sranda:)

Takže Run, Forest, RUN!
E.
_______________________________________________________

Hey girls! 

So here it is!

Get ready for the biggest women’s race in the Czech Republic!

We are preparing tons of stuff with Dominika from DBLOG along with the race, so if you like running at least a little bit, don’t forget to check out our blogs for updates!

The 5 km race will be taking place on September 5th at 6PM, starting on Namesti Republiky in Prague, so write this date into your calendars! That makes 3 weeks to give you guys all the gifts, and those are these Adidas t-shirts and starting sets for the race (including the starting number and chip, backpack, starting bag, massage after the race, public transportation in the day of the race for free, a looot of refreshments and snacks, diploma and of course the medal). 

In case you don’t want to be involved in any of these contests and still want to run the race, you can register on RunCzech.cz.

So I’m starting the first contest right now – who will post on Instagram the most interesting photo from your run until Friday, August 21st 12:00 and mark it with the hashtag #adidasbloggerschallenge and tag me as @itstimetofit, will win this Adidas top I’m wearing in the pictures. 

At the same time I’m starting the second contest, that will be going on for the whole 3 weeks. The one who will have the most kilometers done until Thursday, September 3rd, will win not just this t-shirt but the starting set as well. So, run and share for example the print screens of your running app on Instagram, again with the hashtag #adidasbloggerschallenge and @itstimetofit. At the end of this contest, I will count it all up and announce the winner:)

And the last thing, if you want to have a running session with me & Dominika, we will be having this VIP running training with a professional trainer for 35 readers of our blogs. This event will be taking place on August 27th and will be absolutely free, you just need to register on THIS LINK. Even there will be some fun running contests and the prices will be 4 starting sets for the big race. 

So.. Run, Forest, RUN!
Love,

E.

IMG_0686

IMG_0676

IMG_0672

IMG_0658

 

IMG_0568

IMG_0461

IMG_0407

IMG_0324

IMG_0320

IMG_0301

IMG_0282

IMG_0244

IMG_0234

IMG_0225

 

WEARING: 

Shoes – Adidas
Top – Adidas
Shorts – Adidas
Bra – Adidas

Snímek obrazovky 2015-08-16 v 23.52.46Snímek obrazovky 2015-08-16 v 23.53.51Snímek obrazovky 2015-08-14 v 21.22.34

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Adidas Běh Pro Ženy Na 5 km!

  1. August 17, 2015 at 18:39

    Vypadas paradne, to obleceni je dokonaly a fotky taky:) jdu do toho:)

    • August 18, 2015 at 16:27

      Super! To ráda slyším! Tak vem co nejvíc lidí, bude sranda!:)))))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.