Beach & Hotel Chill

Ahooooooj!

Tak jsem zase zpět z Berlínského Melt Festivalu, trochu přejetá, ale zase nabitá na napsaní posledního článku ze Splitu!

Třetí, předposlední den jsme strávily s Natálkou chillem u hotelového bazénu, na masáži a na pláži. Ještě před snídaní jsme vyrazily k bazénu, abychom nafotily nějaké fotky – jednak dokavaď nejsme přerané k smrti a nemáme obrovská břicha a zároveň dokavaď tam nikdo nebyl :D

Heyyyyy everyone!

So I’m back from Berlin where I spent 3 days on the Melt Festival, so I’m a bit exhausted but ready to write the last article from Croatia! :)

We spent the third day in Split with Natalie by chilling at the hotel pool, beach and on a massage. Before breakfast, we went to the pool to take some pictures and that had two reasons. Our bellies were not so big yet, plus there was no one at the pool this early in the morning. 

Pak jsme vyrazily na vydatnou snídani a po snídani na pláž. Co se snídaní týče, musím ještě podotknout, že v tomhle hotelu jsem zažila tu největší a nejlepší snídani v životě. Měli fakt úplně všechno, na co si člověk vzpomněl. Vafle, palačinky, vajíčka, ovoce, zelenina, sýry, šunky, jogurty, müsli, francouzské tousty, slanina, dortíky a já nevím co všechno a dokonce tu byla vlastní pekárna s nejrůznějším pečivem.

Vždycky když cestuju, tak moje dietky jsou stranou a jídlo nikdy neřeším, což tyhle snídaně dokazují.  Dávám si nejdřív slanou snídani v podobě vajíček se slaninou a křupavou bagetkou s máslem a potom sladkou, takže tady za mě vedly jednoznačně vafle s nutellou, croissanty a palačinky s javorovým sirupem a ovocem <3 Jo, všechno jsem to snědla!:D

Then we set off for a huge breakfast and then for the beach. As far as breakfast goes, I have to say that in this hotel I’ve had the biggest and best breakfast in my entire life. They had everything you could think of! Waffles, pancakes, eggs, fruits, vegetables, cheeses, hams, yoghurts, muesli, French toasts, bacon, cakes and even its own bakery with a variety of pastries.

Whenever I travel, all my diets go away and I never eat healthy, and these breakfasts are the proof of that. I usually have a salty breakfast first, which consists of scrambled eggs with bacon and a crispy baguette with butter and then comes the sweet part, so here I had waffles with nutella, croissants and pancakes with maple syrup and fruit <3 Yeah, I ate everything! hahaha:)

Anyways, původně jsem si myslela, že na pláži vydržím ležet tak hodinu a pak mě to přestane bavit, ale byla jsem tak unavená, že jsem to nakonec vydržela celý den!:) Na pláži jsem dokonce na hodinu vytuhla (!).

Kdo mě zná, ví, že vůbec nejsem beach kind of a person, ale tohle mě totálně dostalo. Ono totiž ležet na pláži má dva významy. První je ten, že vezmete ručník a lehnete si a ležíte a nic neděláte. Ten by mě nebavil. Ten druhý, který jsme my dvě zažily, byl ale super. Vyfasovaly jsme tzv. cabanas, což jsou taková obrovská lehátka s polštáři, stříškou a záclonkami. Nejenom, že to bylo ultra pohodlné, ale celou dobu se o nás někdo staral a nosil nám talíře s ovocem, prosecco a kafe. Takže bylo pořád co dělat! :))))

Anyways, I originally thought I could stay on the beach for an hour and then it would get boring, but we were so tired that we stayed there all day and I even fell asleep for an hour (!).

Those who know me well, know as well, that I’m not a beach kind of a person at all, but this has totally got me. Well, lying on a beach had two meanings. The first is that you take a towel and lie down and do nothing. I wouldn’t probably enjoy that. But there is a second type of lying down at the beach, which was so much fun. We stayed in so-called cabanas, which are basically big lounges with pillows, a roof and curtains. Not only was it ultra comfortable, but there was someone who took care of us all day long and was bringing us plates with fruit, prosecco and coffee. So there was still something to do! :))))

 

 

 

Odpoledne se začala obloha zatahovat a vypadalo to na pořádnou bouřku, což nám docela vyhovovalo, protože jsme měly naplánovanou masáž, takže jsme aspoň neměly pocit, že přicházíme o opalovačku. Mimochodem jsme se za ten jediný den na pláži opálily tak, že nám při návratu nikdo nevěřil, že jsme byli na pláži jen jeden den!:D Přes masáží jsme si daly ještě vytouženou zmrzku a vyrazily jsme!:) No, co si budem… Masáž byla skvělá. Samozřejmě jsem zase asi dvakrát usnula, což je důkaz toho, jak byla super!:)

In the afternoon, the sky began to look like a big storm, which was a good fit, because we were supposed to get a massage, so we didn’t feel like we were missing something. By the way, we got soooo tan on that one day at the beach. When we got back home, nobody believed us, that we spent just one day on the beach. Anyways, the massage was great. Of course I fell asleep twice, which was a proof of how great it was :)


No a večer jsme se zkultivovaly a vyrazily na véču, která nebyla o nic skromnější, než snídaně. Mě totálně dostaly kalamáry a černá paella s mořskými plody! Byl nádherný západ slunce, který jsme vyfotily jen z hotelu, protože jsme byly už líné vylézt ven, hahaha:D

Tenhle den jsme si konečně trochu odpočinuly a dohnaly spánkové resty a i když jsem zezačátku myslela, že mě to nebude bavit, musím říct, že to nebylo vůbec špatné!:))))) I hyperaktivní člověk si asi potřebuje někdy pořádně odpočinout :) Víc takových dní! :))

A co vy? Baví vás válet se na pláži nebo to taky vydržíte maximálně den?:)))) No a vzhledem k tomu, že tohle byl poslední článek ze Splitu, do komentářů mi můžete napsat, co všechno vás zajímá ohledně této cesty!:) Odkaz na hotel máte v prvním článku, kdyby to někdo chtěl vědět!:) Každopádně ho moc moc moc moc doporučuju, měly jsme se tady s Natálkou jako princezny!:) 

E.

Well, and in the evening, we went for dinner to the hotel restaurant, which wasn’t any smaller than breakfast. The calamaris and paella totally got me! It was a beautiful sunset, so we took some pictures from our balconies, we were just too lazy to go outside, haha:)

Anyways, this day was sooo refreshing and relaxing, and even though I thought it wouldn’t be that much of a fun,  must say it wasn’t bad at all! :))))) Even a hyperactive person like me sometimes needs some rest :) More of these kinds of days! :))

And what about you guys? Do you like to lie on the beach or is just one day enough for you as well? And since this was the last article from Split, you can let me know in the comments, what else you want to know about this trip! In case anyone was interested about the hotel, there is a link in the first article. I really really recommend it, we felt like queens here! <3 

E.


 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Beach & Hotel Chill

 1. Honza
  July 22, 2017 at 01:03

  Eliško, co to bylo za hotel prosímtě? Sbírám inspiraci na budoucí cesty! :)

  • July 24, 2017 at 20:45

   AHoj, je to napsaný v článku… :D Le Meridien Lav Split

 2. alex dainel
  July 21, 2017 at 11:14

  Totally loving your photography.
  Regards
  Shopafford.com

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.