Bat

Ahooooj!

Tak já stále s antibiotikami trpím v Praze a už mě to pěkně nebaví! Proto o víkendu vyrážím do Alp a nemůžu se dočkat. Za poslední týden jsem neměla jediný pohyb, takže už mi z toho trochu hrabe, tak snad budu do zítra ok:))

Zároveň vám konečně můžu říct, co plánuju za 14 dní! Vzhledem k tomu, že jsem ambasadorkou Pumy pro Českou Republiku, vyrážím na jeden velký fitness event v Los Angeles! A bude to velký! :))) Ještě o tom budu psát, až budu vědět detaily, takže stay tuned! Po eventu ve Státech zůstávám ještě o pár dní déle a vyrážím po západním pobřeží na krátký roadtrip:) Přesnou cestu ještě naplánovanou nemám, ale stoprocentně se zastavím v mém oblíbeném San Diegu!:) Musím říct, že se docela do tepla těším!

E.

Hey guys!

So I’m still suffering home with antibiotics and I’m really sick (literally, haha:D) & tired of it already. I’m going to the Alps on the weekend and I can’t wait. I haven’t moved in the last week at all and I was really resting, so let’s hope I’ll be feeling better on Saturday.

At the same time, I can finally tell you what I’m plan in two weeks! Since I’m the ambassador of Puma for the Czech Republic, I’m going to one big fitness event in Los Angeles! I’m so excited for that!!! :))) I’ll write more about it as soon as I know all the details, so stay tuned! After this event in the States, I’m staying for a few more days and going on a short roadtrip on my own:) I haven’t planned the exact route, but I’ll stop in my favorite San Diego for sure!:) I have to admit, that I’m really excited about going somewhere warm, haha:)

E.

WEARING:

Coat – Zara
Pants – H&M
Shoes – Zara
Hat – H&M
Top – Lindex
Bag – Parfois
Watch – Nicole Vienna

     

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Bat

  1. November 8, 2017 at 11:02

    Pěkný outfit,ten kabát je velmi zajímavý.

  2. November 7, 2017 at 19:34

    You have an amazing blog with stunning & trendsetting styles. We have recently launched Vogueista – a one-of-a-kind, sophisticated beauty & fashion website. Vogueista brings together a global community of glamour, beauty & fashion lovers to post their personal styles in beauty, fashion & fashion accessories. We offer a plethora of unique features for our community to get inspired by edgy styles, follow fashionistas like you, create style catalogs, & much more. We invite you to showcase your styles on vogueista.com and expand your style network. Come join our community. Be a Vogueista!

    Best, Selina@Vogueista

  3. November 7, 2017 at 18:55

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.