Back Home & Sick AF


Ahooooj!

Tak já jsem zpět z Izraele i Rakouska! Z Izraele jsem se vrátila v neděli, stihla jsem se doma jenom osprchovat a přebalit věci z kufru do krosny a zase jsem vyrážela do hor na tréninkový výstup na Mt Blanc. Z Rakouska jsem se vrátila v úterý v 8 večer, takže jsem stíhala ještě trénink ve fitku. Ani jsem se nevybalila, jen jsem čapla tašku a jela jsem. Byla jsem jak utržená ze řetězu, takže se mi povedlo si natáhnout pravý vzpřimovač na zádech, takže se do dneška nemůžu otočit. Navíc asi díky teplotnímu rozdílu jsem se druhý den ráno probudila s takovou angínou, že od rána ležim v posteli. Ono se není čemu divit, když z pouště, kde je 50°C ve stínu se během pár hodin vrhnu do 3200 m.n.m. a válim se ve sněhu. Včerejší Raffaello akce a pár skleniček šampaňského tomu určitě nepomohla no:(.

Tak užívejte zbytek týdne, já jdu dál skuhrat a litovat sebe samu, jak mě bolí v krku, nemůžu jíst ani pít a je mi smutno. Takhle nemocná jsem byla naposledy tak pět let zpátky, tak už jsem asi zapomněla, jaký to je.

E.

Hey guys! 

So I’m back from Israel and Austria! I came back from Israel on Sunday, I only took a shower at home and repacked from a suitcase to a backpack, and went to the mountains, where I did some training for Mt Blanc. I got back from Austria on Tuesday night at 8PM so I had time to pull out a workout. I didn’t even unpack, just grabbed my gymbag and got going. But! During my workout, I managed to pinch a muscle on my back so I can’t turn around at all. Moreover, perhaps because of the temperature difference, I woke up the next morning sick AF. No wonder, there was 50°C in the desert and about 60 less degrees in the mountains. Yesterday’s Raffaello event and a few glasses of champagne certainly didn’t help either. 

So guys, have a great rest of the week, I’m going to keep crying like a little baby, because of my painful throat. I have’t been this sick for about five years, so I’ve probably forgotten what it’s like.

E.WEARING: 

Dress – Asos
Shoes – Vans (via Zoot.cz)
Headband – New Yorker
Bag – H&M
Sunnies – RayBan

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  4 comments for “Back Home & Sick AF

  1. Anonymous
    June 9, 2018 at 23:45

    Jsi Eliško nezmar, nic lepšího mě nenapadá, i když to napsala paní přede mnou. Tvou aktivitu (v nedávné době i mou) ti závidím. Pamatuji si ten pocit – sice neustále v pohybu, ale šťastná. i když to bylo kolikrát na hraně :-).

  2. Elis
    June 1, 2018 at 20:21

    Jste nezmar!!! Přeji brzké uzdravení…

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.