Australia Roadtrip – VIDEO

Ahoj!

Tak konečně jsem dokončila video z Austrálie! Jsem úplně neschopná a tyhle videa mi vždycky strašně dlouho trvají. Na to, že jsem už přes měsíc zpátky v ČR, tak je to ale docela dobrej výkon:))

Snad se vám bude líbit a nezapomeňte si ho pustit v HD!:)) Budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, co se vám líbí nebo nelíbí:))

E.

Hey guys!

So I finally finished the video from Australia! I’m really bad at my time management, so it took me more than one month, haha!

I hope you like it and don’t forget to see it in HD!:) I’ll be very glad, if you could comment, what you like or dislike. 

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Australia Roadtrip – VIDEO

 1. Dominika
  April 12, 2016 at 09:07

  Ahoj :) Ja sa snažím vytvoriť video v iMovie, ale nejak si neviem poradiť s hudbou. Nevieš mi prosím poradiť, ako ju tam prekonvertujem, aby mi hrala tak čisto? Ďakujem :)

  • April 12, 2016 at 19:16

   Ahoj:) Tyjo to nevím, s tímhle jsem problém nikdy neměla. Já tam dávám hudbu ve formátu mp3 a stahuju jí ze Soundcloudu. Asi ti moc neporadím:((

 2. Markéta
  April 9, 2016 at 16:23

  Dokonalost sama. Miluji Austrálii… A tobě to moc sluší!

  Marketatrpisovska.blogspot.cz//LIFESTYLE BOOK

 3. Viki C.
  April 9, 2016 at 09:13

  Nádherné video! :)
  Victoria’s secrets

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.