Army Vibes

Ahoooj!

Když jsem byla mladší, chtěla jsem strašně být voják. Ostatní holky chtěly být třeba princezny. Nebo letušky. A já chtěla být voják. Obecně mám dojem, že jsem občas víc kluk, než holka, i když to tak na první pohled nevypadá a asi klamu tělem.

Ve fitku jsem mezi činkami jediná holka, ostatní ženy chodí nebo joggingují na páse, maximálně cvičí zanožování na zadek. Hraju Call of Duty Black Ops. Baví mě auta a občas nosím pánská trička.

A strašně se mi líbí army styl. Army green je moje neoblíbenější barva, když nepočítám černou, bílou a šedou. Navíc mě poslední dobou docela baví jednobarevné outfity. Dokonce se o mě psalo v článku na proženy.cz (link TADY!). Tenhle sice není úplně jednobarevný, ale má k němu blízko.

A víte co mi řekl můj dvorní fotograf, když mě fotil? Že vypadám jako pošťák. A pak to ještě vylepšil, když dodal, že vlastně vypadám jako výpravčí. Z Francie. Smáli jsme se tomu asi deset minut.

A čím jste chtěli být vy, když jste byli malí? Napiště mi to do komentářů, ať si taky počtu, třeba nebudu divná sama!:)
Krásný zbytek čtvrtka!
E.

Hey guys! 

When I was a kid, I wanted to be in the army. Other girls wanted to be princesses or stewardesses. And I wanted to be a soldier. Generally, I think that I’m more of a boy than a girl, even though it doesn’t look like it haha:) 

In my gym, I’m the only one lifting weights, other women walk or jog on the treadmills, maybe do a little bit of butt exercises. I play Call of Duty Black Ops. I love cars and from time to time I wear men’s t-shirt, because they’re just better. 

And in fashion, I love army style. Army green is my favorite color, right after black, white and grey. Also, I kinda fell for one-color outfits. There is actually an article about me and my one-color outfits on prozeny.cz (link HERE!). This one is not really one-color, but it’s pretty close. 

But anyways, you know what my photographer said to me, when we were shooting this outfit? He said that I look like a mailman. And then he added: “no, actually you look like a train dispatcher. From France.” We laughed for like 10 minutes, hahaha:) 

And what about you guys? What did you want to be when you were a kid? :) Let me know in the comments!
Have a great Thursday!
E.

 
WEARING: 

Coat – Bershka
Sweater – Reserved
Scarf – Gant
Pants – Zara
Shoes – Mango
Handbag – Pull&Bear
Hat – H&M

   

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Army Vibes

 1. March 3, 2017 at 16:28

  Joo, vypadáš i jako pošťák i jako výpravčí :D ale moc krásný!! :D

 2. Evi
  February 18, 2017 at 21:11

  Eli, řekla bych, že kvůli tomu, že si mi v tomhle podobná, tak ráda sleduju tvůj blog.
  Já jako malá hrála s kluky fotbal a hrála si s kamarádem na detektivy a chtěla sem být policista :D
  army styl mám taky strašně ráda a v šatníku mám hned několik kousků tohoto stylu.

  jinak mě moc baví, jak teď články píšeš trochu osobněji a vůbec mi nepřijde, že jsou nějak dlouhé, líbí se mi, že tě konečně trochu “poznávám”. ale upřímně, bych s tebou klidně nejraději někam odletěla :D

  držím ti palce, ve všem co děláš ;)

 3. February 17, 2017 at 08:31

  Bomba!!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.