Relax in Aqualuz Troia

IMG_1987

Ahoj!

Mám tu jeden krátký report z našeho fantastického patnáctipatrového hotelu na polostrově Tróia. Strávili jsme tu jen jednu noc, což je obrovská škoda, protože jejich pokoje nejsou jen tak ledajaké. Pronajímají tady totiž rovnou celé apartmány o několika stovkách metrech čtverečních, s výhledem na moře a obrovskou střešní terasou.

Ranní kávu jsme si dali ještě v posteli a o pár minut později jsme už snídali na terase. Za zády nám z televize hrál oblíbený Kygo a dopolední slunce nám svítilo do očí. Tenhle moment asi nikdy nezapomenu..:)

No a vzhledem k tomu, že už sezóna skončila, našli jsme tenhle luxusní hotel za opravdu směšné peníze, a to celkem zvláštním způsobem – opět přes airbnb. Majitel, který tu zřejmě přes sezónu bydlí, pronajímá tenhles svůj byt se 70% slevou, než je nabízí hotel samotný:)

Tróia leží asi hodinku od Lisabonu v oblasti Carvalhalu, tak kdybyste někdo někdy měl cestu kolem, určitě se tu zastavte:))
E.

Hey! 

Here’s a short report from our amazing 15-floor hotel on the Tróia peninsula. We spent only one night here, which is a pity, because their rooms aren’t just basic hotel rooms. You can rent the whole apartment here, which is more than 100m2 big and has a sea view and a huuuge roof terrace.

We had the morning coffee in bed and a few minutes later, we were eating breakfast on the roof terrace. There was Kygo’s song coming out of the TV in the living room and the sun was shining bright into our eyes. I will never ever forget this moment..:)

And since the season is over, we found this hotel really cheaply. Some guy, who probably lives here during the season, offers this whole apartment on airbnb with the 70% discount.

This resort is situated only about an hour away from Lisbon, in Carvalhal, so in case you are passing by, this is the perfect place to stay in. 
Love,
E. 

 

IMG_2010

IMG_2041

IMG_2063

DCIM100GOPROGOPR4320.

IMG_2086
IMG_2075 IMG_2073 IMG_2069

DCIM100GOPROGOPR4326.

DCIM100GOPROGOPR4336.

IMG_2052

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  3 comments for “Relax in Aqualuz Troia

 1. Karoliina
  December 2, 2015 at 22:45

  to je bombovy! jak to ze jsi furt tak opalena ? :)

 2. November 30, 2015 at 14:38

  Tak to je jeden velký luxus! Snídaně s takovým výhledem, to se mi už dávno nepoštěstilo..nádhera!

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 3. November 28, 2015 at 22:27

  Ach, vypadá to krásně!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.