All Black

fringes_outfit

Ahooooj! Zdravím z Istanbulu!

Takže i přesto, že černou miluju, v allblack outfitu mě uvidíte málokdy. Proč? Protože i když černou nikdy nic nezkazíte, je naopak strašně těžký vytvořit outfit, který není nudný. A na to já nemám většinou čas. Tentokrát jsem čas měla, a tak jsem to zkusila trochu vytunit a takhle to dopadlo, hihii!:) Co myslíte, povedlo se? :)))

Anyways, já mám v Istanbulu naplánované tři dny, počasí je na jedničku (čti 15 stupňů, jasno!), tak se strašně těším! :) Přiletěla jsem včera večer a dneska pádím prozkoumat město, tak nezapomeňte sledovat Instastories!:)))

Paaa,
E.

Hey guysssss! Kisses from Istanbul!

So even though I love black color, you will rarely see me in an allblack outfit. Why? Because even though it’s said that you can never be wrong with black, it’s really hard to create an outfit that is not boring. And I don’t usually have time for trying to figure out a non-boring allblack outfit. Well, this time I had time, so I tried to create something more than just a boring allblack outfit and this is how it went, hihi! :) What do you think guys? :)))

Anyways, I have planned three days here in Istanbul, the weather is absolutely stunning (15°C, clear sky!), so I’m super excited! :) I arrived last night and today I’m exploring the city, so don’t forget to check out my Instastories! :)))

Love
E.

fringes_outfit fringes_outfit fringes_outfit fringes_outfit

WEARING: 

Blazer – Zara
Shirt – Zara
Shoes – Mango
Pants – H&M
Handbag – H&M

  

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “All Black

  1. February 3, 2018 at 19:14

  2. Viki
    January 31, 2018 at 21:24

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.