Act Beautiful

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Před nějakou dobou jsem psala o ochraně životního prostředí a o tom, jak se k tomu staví značka Yves Rocher, která se rozhodla šířit myšlenku Act Beautiful, v rámci které se snaží naší planetu chránit. Taky jsem psala o tom, že vyvinula speciální ekologický sprchový gel, který šetří přírodu tím, že je koncentrovaný, takže ho stačí použít jen kapku a zároveň za každou prodanou lahvičku vysadí nový strom. Navíc se při výrobě lahvičky použije o 50% méně plastu a co ocením hlavně já a další cestovatelé, můžu si jí s sebou vzít do letadla nebo kamkoliv na cesty, kde je každý gram nebo centimetr dobrý!:):D Sama mám doma tři příchutě a všechny tři voní nádherně. Myslím si, že něco takového je pro nás smrtelníky ta nejjednodušší věc, kterou můžeme pro přírodu udělat. Nekupovat nešetrnou kosmetiku, která – jak všichni moc dobře vědí – přírodu ničí, ať už kvůli výrobě samotné, nebo kvůli odpadu.

V rámci této myšlenky jsem na svém Instagramu vyhlásila soutěž, která skončila včera a já musím vybrat jednoho výherce, za kterým poputuje speciální balíček, plný kosmetiky právě od Yves Rocher. Dostala jsem od vás až nečekané množství komentářů, ale ze všeho nejvíc mě zaujal ten od @mjujakwerth, která psala o tom, jak jezdí na britský festival Reading nejen jako návštěvník, ale i jako brigádník uklízet nepořádek, který po festivalu zůstane. Tomu říkám angažovat se v ochraně přírody a klobouk dolů, musí to být neuvěřitelná fuška! :)

Tak doufám, že jsem článkem přesvědčila i ty, co ochranu přírody tolik neřeší, protože tohle je opravdu minimum, co pro ní můžete udělat!:)

Krásnou sobotu!
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.