Week Off

Ahooooj!

Bohužel vám nemůžu ještě napsat o mém svatebním víkendu, protože nemám fotky, takže by článek nebyl úplně relevantní, takže vás nechám ještě chvíli čekat, hihi:)

Každopádně, teď asi budu týden nezvěstná, protože zítra brzy ráno odjíždím do Švýcarska! Je čtvrt na jedenáct a já samozřejmě nemám ještě ani sbaleno, natož naplánováno, kam vlastně že pojedu, takže dneska budu hodně stručná:) Těším se zase, až vypnu mozek a budu chodit po horách! :) A ještě před tím, než si zase zahraju na bezdomovce, užila jsem si poslední chvilky jako dáma a oblékla tyhle roztomilé šaty <3 Na hory jsem se dneska vybavila věcmi od Peak Performance, které tam budu testovat, tak už se těším, až vám o nich napíšu!

Anyways, šaty jsou od Dorothy Perkins a byla to láska na první pohled! Trochu mi připomínají značku Chanel, takže jsem vůbec neváhala. Tenhle materiál úplně zbožňuju a byla jsem absolutně nadšená, když jsem objevila kousky z nové kolekce od Karla Lagerfelda, který právě několik kousků z podobného materiálu navrhl.

A já pro vás mám 15% slevu na Zoot na všechny jejich nezlevněné kousky, která platí do konce června! Stačí do objednávky zadat kód DOROTHYPERKINSNAZOOTU :)

Tak pa za týden!
E.

Hey everyone! 

Unfortunately, I can’t write about my wedding weekend because I don’t have the photos yet, so the article would not be relevant, so I’ll let you wait a little bit more, hihi :)

Anyways, now I’m probably going to be gone for a week, so I won’t add any articles, because tomorrow morning I’m leaving to Switzerland! It’s 10.15 pm and of course I haven’t even packed yet, so I’ll be very brief today :) I’m soooo looking forward to turning off my mind and going to the mountains! :) And before I’ll look like a homeless, I enjoyed a day looking a lady and put on this cute dress. <3 I’m going to test some clothes by Peak Performance in the mountains the next few days, so I can’t wait to write about it!

Anyways, the dress is by Dorothy Perkins and it was love at first sight! They remind me of Chanel, so I didn’t hesitate for a second. I really love this material, and I was absolutely excited to discover some pieces from the new collection by Karel Lagerfeld, who had just released several pieces made from this kind of material. 

Anyways, I have a 15% discount for you guys if you buy something from Dorothy Perkins collection via Zoot.cz, which is valid until the end of June! Simply enter “DOROTHYPERKINSNAZOOTU” code into your order :)

See ya in a week! 
Love, 
E.

 

 

 

WEARING: 

Dress – Dorothy Perkings (via Zoot.cz)
Shoes – River Island
Handbag – Zara
Sunglasses – RayBan
Watch – Nicole Vienna

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Week Off

 1. June 26, 2017 at 18:39

  Šatičky Ti velice sluší a moc se mi líbí!

 2. June 16, 2017 at 21:18

  vypadááš krásně, tyhle botky ti moc sedí :))

 3. Jitka
  June 16, 2017 at 05:40

  Saty jsou hezke,ale 100%polyester-brr, nikdy! Skoda…

  • June 27, 2017 at 10:38

   Na léto moc pohodlné nejsou, to je pravda, dost se v nich člověk potí. Jsou dost teplé, takže by lepší byly asi ke kozačkám do zimy:)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.