Red Mini

BM3A0927

Ahooooj!

Zase jsem zapomněla publikovat článek, který mi tady visí už asi dva měsíce!! :D Možná jsem na něj zapomněla právě proto, že mi Vojta řekl, že vypadá na fotkách jako Cipísek. Tyhle šaty mám už šíleně dlouho a jsou to ty nejlehčí a nejletnější šaty, co mám. Nemůžu uvěřit tomu, že je polovina září a venku je pořád třicet stupňů! Já už mám ve skříni připravené zimní kabáty a pořád tahám akorát šaty.

Anyways, v pondělí mi začíná škola a už se psychicky připravuju na ten zápřah. Po třech měsících se mi tam vůbec nechce a děsí mě to, že se ani nerozkoukám a za chvíli budu dělat magisterské státnice. Kdo je na tom stejně a má rok před státnicemi? :))

A už jste se zapojili do mojí soutěže s Forever 21? :)) Trvá jen do pondělí, tak nezapomeňte! :)) A o víkendu budu vyhlašovat další soutěž, tak sledujte blog & Instagram!

E.

Hey gyus! 

I forgot to publish another article, which has been forgotten here for about two months! Hahaha Maybe I forgot to post it because my boyfriend told me, that I look like weird in these pictures. I’ve had this dress for a really long time now and it’s the most light dress I have. I can’t believe that it’s the half of September already and it’s still thirty degrees! I have all my coats ready and I’m still wearing summer dresses. 

Anyways, my school starts on Monday, so I’m psychically getting ready for the work. After three months of summer I’m so not looking forward to going there and it’s really scary how fast the time flows! I’m gonna be an Ing. in a year! 

And have you joined my competition with Forever 21?? It’s on till Monday evening, so hurry up!:) And there will be another competition during the weekend, so keep in touch with my blog & Instagram!:) 

E.

BM3A0930 BM3A0929
BM3A0926

WEARING: 

Dress – H&M
Shoes – H&M
Handbag – Zara
Watch – Daniel Wellington
Hat – Zoot

153449515080441508557cl36-sheffield-rg14441501376860

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Red Mini

 1. September 17, 2016 at 07:17

  Skvely outfit, taky tomu nemuzu uverit, ze je jeste takhle teplo, ale jen tak dal, me to naprosto nevadi a klidne by takhle mohla probehnout i cela zima! ;D Jinak skola, no, ja uz tam dva tydny chodim a je toho vic na praci, nez jsem cekala, kazdej den je jen skola, jidlo, jedno kolecko behani nebo hodinka tenisu, skola, zase jidlo a jde se spat a tak to jde kazdej den!
  Moc ti to na tech fotkach slusi!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  http://https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.