Woman

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Včera jsem se vrátila z Itálie, totálně zničená, špinavá a unavená, ale plná zážitků, jaké jsem nikdy nezažila. O tom vám ale povím v článku přímo o Dolomitech. Vždycky když se vrátím z divočiny, mě hrozně baví ze sebe zase udělat dámu, asi abych vykompenzovala to, jak jsem vypadala poslední čtyři dny. Vrátí mi to totiž takovou tu mojí ženskost, protože v horách si připadám víc jako Tarzanka, než žena.

Tyhle fotky zase vznikly ve spolupráci s Pandorou, jejíž téma v rámci kampaně DO na měsíc srpen je WOMEN POWER. Proto taky ta sukně a podpatky. I když to tak občas nevypadá, jsem žena a občas i víc, než si myslíte. Sice lezu po horách, zvedám činky a nosím tenisky, ale jsem ráda, že jsem holka. Jednou se mě někdo zeptal, jaká si myslím, že jsem, abych sebe samu popsala. Nejdřív jsem vůbec netušila a vzpomněla jsem si na pracovní pohovory a otázku: “Proč bychom si měli vybrat právě vás?” To mi nikdy nešlo.

Nicméně jsem se nad tím zamyslela a přišla jsem na tohle. Myslím, že asi nejsem úplně typická holka. Lehce hyperaktivní a střelená. Vždycky pozitivní a optimistická. Extrovertní, ale zároveň individualistka. Silná a trvdohlavá. Mám svojí hlavu a vždycky si jdu za tím, co si myslím, že je dobře. Spoléhám se vždycky jenom na sebe a vždycky si se vším nějak poradím. Nevím, jestli to jsou pozitivní vlastnosti, ale já je tak vnímám.

A o tom přesně myšlenka Pandory je. O silné ženě, za kterou se 100% považuju. Takže moje rada zní, buďte samy sebou, sebevědomé a jděte si za svým, protože když nejde o život, jde o prd. A toho se držím vždycky já a pomáhá to. Ne vždycky se mi daří a spoustu věcí už jsem taky zkazila. Nabourala jsem auto, ztratila mobil, zlomila si kotník, neudělala zkoušku, ale stačí si říct, že opravdu o nic nejde. Vždycky se dá všechno řešit a vždycky se všechno vyřeší, tak na to myslete:) Auto se opraví, bez mobilu jde chvíli žít, kotník se uzdraví, zkoušku udělám další semestr.

A co vy? Ztotožňujete se taky se srpnovou myšlenkou Pandory? :)))

E.

Hey guys!

Yesterday I got back from Italy, totally exhausted and dirty, but full of experiences! But I’ll tell you more about the Dolomites in one of the next articles. Anyways, every time I get back from the wilderness, I like to wear something that makes me a lady again, maybe to make up those days looking like a Tarzan, haha:) It gets me back me to my femininity, because in the mountains I feel more like a guy than a woman. 

These photos were shot in collaboration with Pandora, whose theme in their DO campaign for August is WOMEN POWER. That’s why I’m wearing a skirt and heels. Even though it doesn’t look like it sometimes, I really am a woman and sometimes even more than you think. I climb the mountains, lift weights and wear sneakers, but I’m glad to be a girl. Someone once asked me how I’d describe myself. I didn’t know at first, and it kinda reminded me of those endless work interviews and the favorite question, “Why should we choose you?” I was never good at picking my strengths. 

However, I thought about it and came to this. I guess I’m not probably a typical girl. Lightly hyperactive and crazy. Always positive and optimistic. Extrovert but also individualist. Strong and stubborn. I have my own head and I always go for what I think is good. I always rely just on myself, and I always know how to solve a situation. I don’t know if they these things are positive, but that’s how I feel it. 

And that’s exactly what Pandora’s thought is about. It’s about a strong woman, which I think I am. So my advice is to be self-confident, and go for everything you think is good. And I always hold on to it and it helps. I don’t always do well and I’ve already messed up a lot of things. I crashed a car, lost my cell phone, broke my ankle, didn’t pass a test, but these things do have a solution. Everything can always be solved and everything will be solved somehow. The car will get repaired, you can live without a cellphone for a couple of days, the ankle heals, the exam will be passed another semester. 

And what about you guys? Do you also share the August idea of ​​Pandora? :)))

E.

 


WEARING: 

Skirt – Reserved
Top – H&M
Jewelry – Pandora
Shoes – Botovo.cz
Handbag – FEZ (via Zoot.cz)

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Woman

 1. August 10, 2017 at 13:50

  Moc hezký outfit a ty botky jsou úžasné..

 2. Jared waisner
  August 10, 2017 at 11:27

  This dress is really charming.! love your looks
  Regards
  Somethingoff.com

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.