Where the Fun Begins

IMG_2004

Ahoj!

Tak jsme tradičně s Vojtou navštívili Matějskou a docela jsme se vyblbli.

Ještě teď nechápu, co mě to napadlo, ale iniciovala jsem Bungee Jumping a musím říct, že to byl snad ten nejúchylnější pocit, co jsem kdy zažila. Původně jsme si chtěli vzít telefon do ruky a celé to natočit, ale nakonec jsme byli rádi, že jsme si ho nevzali, protože bychom ho hledali ještě teď. Já teda měla plné ruce práce s ječením na celou matějskou a držením se konstrukce tak, že mi zmodraly prsty.
Prakticky celé to trvá asi jen 2 minuty, z čehož je nejhorší to první vystřelení, protože letíte fakt volným pádem. Ještě se nám konstrukce přetočila, takže jsme padali hlavou dolů. No… Po té cukrové vatě mi nebylo úplně nejlíp:D Ale jako zážitek super, určitě to zkuste a hlavně (!) si neberte telefon do ruky se záměrem tenhle volný pád natočit. Věřte mi.

A kdo si netroufne na bungee jump, je pro něj matějská ideálním místem pro přežrání se. Mně teda bylo tak špatně po té vatě, že jsem neměla ani na nic dalšího chuť. Takže ať se rozhodete pro atrakce nebo pro jídlo, bude vám špatně tak jako tak :D

A co vy? Byli jste letos na matějské?:) Pokud ne, tak máte co dělat, končí dneska!
E.
_______________________________________________

Hey guys!

As we have been doing for the last two years we visited the traditional Matejska Pout or Matthews Fair as well this year and we had some fun!

I am not sure what git into me but I initiated Bungee Jumping and I have to admit that it was one of the weirdest feelings I have ever had. At first we thought we were gonna record the whole thing on one of our phones but we ended up putting it away and I think we were really glad we decided to do so, otherwise we would still be searching for it at the moment. I was screaming so much that it had to sound like someone was chasing me with a knife.  

It all took only like 2 minutes and the worst was the first part where it shoots you into the sky and then you just kinda jump up and down and it feels really strange. The whole construction turned upside down and I didn’t feel that well, especially after the whole cotton candy I ate. It was amazing, but I would not suggest trying to record it on your phone as well. TRUST ME! 

And for the ones that don’t have enough courage to try it, just go out there and have some cheat meal snack, which there are plenty of. I was so full and so not feeling well after the cotton candy that it was the only “food” I bought. So either thing you choose, you won;t feel well :D isn’t that a great recommendation?!

What about you?? Did you go and wander over there this year?:)) Tell us how it was!

E.

IMG_2005

IMG_2012

IMG_2023

IMG_2047

IMG_2054

IMG_2060

IMG_2068

IMG_2071

IMG_2074

IMG_2036

IMG_2030

IMG_4620-e1429297387241

 

WEARING: 

T-shirt – Men’s New Yorker, pants – H&M, watch, necklace – eBay, bag – Parfois, shoes – Baťa.cz

649312-2cze_pl_WHITE-SLIP-ON-14821_6hmprod-3

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Where the Fun Begins

 1. zaneta
  May 19, 2015 at 16:11

  Ahoj, od kud jsou prosim ty boty co mas na sobe? V batovi na strankach je nemuzu najit..nebo prosim o detailnejsi foto, abych je mohla zkusit hledat v obchode.. dekuji moc! :))

  • May 19, 2015 at 22:04

   AHoj Žanet, boty jsou opravdu z Baťi, ale už je tam asi nemají, kupovala jsem je asi před půl rokem:(

 2. April 19, 2015 at 10:33

  ja na matejsky nebyla uz roky, nikdy me to az tak nelakalo a prislo mi to strasne predrazeny .. ja bych si tam spis dala vsecny ty mozny dobroty a mozna si zastrilela, a to je tak vsechno :) ale moc povedene fotky!

  • April 19, 2015 at 15:52

   Já to spíš beru jako tradici:) Předražený to taky je, šli jsme jen na jednu atrakci a přesně jak řikáš, spíš nás lákaly ty dobroty:)))
   Děkuju za pochvalu! <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.