When everyone wears black, I have to wear white

Ahooooj!

Poslední dobou mě nějak strašně baví bílá a béžová barva. Když se kolem sebe na ulici podíváte, všichni se halí do černé a modré a šedé, ale skoro nikdo nenosí světlé barvy! A mě baví být jiná, než ostatní, takže asi proto:) Zase jsem si nemohla odpustit tu bílou košili alá jak by řekli diváci Minuty Módy “Eliška zase vypadá nejhůř ze všech tří slečen a hlavně jí kouká podolek!!!!!”.

Taky jsem si pořídila nové tenisky, protože bílých tenisek není nikdy dost! Po minulé zkušenosti s teniskama z Reserved jsou tyhle od Woden jsou úplně jiný kafe! Vnitřní podrážka je z korku, takže si určitě umíte představit, jak měkkoučké a pohodlné jsou!:) Dají se sehnat třeba na The Wardrobe.

Kabelku jsem ulovila u Londýnské značky Paul’s Boutique a pár kousků mají i na Zootu. Nejlepší je na tom to, jak je obrovská. Přesně na moje busy days s laptopem a deseti krabičkama s jídlem:D Ještě mi do oka padla žlutá varianta, nad kterou ještě přemýšlím:) Každopádně když jsem Paul’s Boutique objevila, nebyla jsem schopná si vybrat jen jednu. Je to přesně můj styl, takže jejich kabelku u mě rozhodně nevidíte naposledy!:)

Já vážně nechápu, jak je možný, že si většina holek vystačí jen s nějakou pidi kabelkou! Jenom moje peněženka má velikost jedné takové kabelky:D Krom toho s sebou každý den tahám notebook, protože vždycky když mám chvilku volného času, zasednu k němu, ať jsem kdekoliv a udělám alespoň kousek práce. Vůbec si neumím představit, že bych ho s sebou neměla! A nemluvě o tom množství jídla, které s sebou všude nosím. A co voda? Tyhle holky nepijou??? Je tady nějaká taková slečna? Prosím prosím, vysvětlete mi to, co v té malé kabelce máte? :)

Anyways, dneska jsem si byla zaběhat a přinesla jsem si domů klíště. Nikdy v životě jsem klíště neměla, takže jsem se samozřejmě strašně vyděsila a jak jsem se ho snažila hystericky vykroutit, tak jsem ho přetrhla v půlce a v noze mi zůstaly zakousnutý ty strašlivý kusadla. Fuj :D Před smrtí mě zachránili až ve fitku, kde na to šli s olivovým olejem a za deset vteřin jsem je měla venku.

Jo a mám tady taky jeden velký thought, se kterým asi potřebuju pomoct:) Natáčení videí v Tatrách mě tak chytlo, že jsem se rozhodla, že začnu natáčet i další videa. Nemám úplně ráda slovo vlog, protože ty, který jsem viděla mi přišly postavený na hlavu. Takže, velká otázka je co tedy mám vlastně natáčet?

Napadly mě tři možnosti. První možností jsou cestovní videa, ale ne v tom stylu, jako je mám doteď. Napadlo mě, že bych mohla mluvit o tom, jak cestuju, kam jedu a proč, kde jsem koupila letenky, co mám s sebou, co se mi po cestě přihodilo a tak.

Druhá možnost jsou cvičící videa, která pro mě budou hodně těžká natočit, protože potřebuju někoho, kdo by mě točil, takže by jich nebylo asi tolik. Mohla bych natáčet svoje tréninky a třeba nové cviky, které mě napadnou. Mohla bych do nich zahrnout nějakým způsobem třeba i stravu a nějaké tajné triky:))

No a třetí možností jsou tedy ty vlogy. To znamená všechno možné dohromady, takže natočit každý den, který je nějak zajímavý. Prostě videa o mém životě.

Co vy na to? Pokud budete mít ještě nějaký zajímavý nápad, co točit, sem s ním!:))) Budu moc moc moc ráda za jakékoliv tipy!:)

E.

Hey guyssss!

Lately, I’ve been wearing white and nude a lot. When you look around on the street, everyone wears black and blue and gray, but hardly anyone wears bright colors! But I like to be different :) I couldn’t forget my long white shirt either haha. Actually I’m writing a post about 4 ways how to wear a white shirt!:) 

I also bought new sneakers because there is never enough of white sneakers, right?! After my past experience with sneakers from Reserved, these Woden shoes are completely different! The inside outsole is made of cork, so you can imagine how soft and comfortable they are! :) You can get them for example at The Wardrobe.

I also have a new bag, which I got at an English brand called Paul’s Boutique, and there are a few pieces on Zoot as well. The best part is how huge it is! Exactly my kind of thing on busy days, when I have to carry my laptop and ten boxes of food, hahah:) I’m still thinking about getting a yellow version as well. Anyway, when I discovered Paul’s Boutique I wasn’t able to choose just one handbag. It’s exactly my style, so you’re definitely not seeing me with their bag for the last time :)

Actually, I really don’t understand how come that most girls wear just a little crossbody bag! Just my wallet is the size as one of those bags! Besides that, I carry my laptop every day with because every time I have a few spare minutes, I sit down, no matter where I am and do a bit of work. I can’t imagine not having it with me every day! And not to mention the amount of food I have to bring everywhere haha. And what about water? These girls don’t drink ??? Is there any such lady? Please, please explain to me how you’re dealing with this?! :) 

Anyways, I was running today and brought a tick!! I never had a tick in my life, so of course I was terribly frightened, and as I tried to hysterically take it out, I tore it in half, and its mandibles were left in my leg. Yewwww! They saved my life in the gym, where they used olive oil to take them out. It took like 3 seconds hahaha:)

Anyways, I have one big thought I need to solve:) I’m starting to be really into videos, so I decided to start making more videos! Not just those travel ones. I don’t quite like the word vlog because the ones I’ve seen we really bad. So, the big question is, what will I shoot?

I came up with three options. The first option is travel videos, but not the style I’ve been making so far. I thought I could talk about how I travel, where I’m going, and why, where I bought the tickets, what I take with me, etc. So I would actually talk in the video. 

The second option is workout videos, but those will be pretty hard for me to shoot, because I need someone to come with me, so there would not be so many of them. I could shoot my workouts and maybe some new exercises that I would create. I could include some kind of nutrition tips and some secret tricks :))

And the third option is the vlogs. That means I’d shoot every day that is somehow interesting. I mean, I could talk about my day.

So, what do you guys think? If you have some interesting ideas, let’s hear them! :))) I’d be really stoked for any tips :)

E.

WEARING: 

Pants – H&M
Shirt – New Yorker
Sweater – Zoot
Shoes – Woden
Handbag – Paul’s Boutique

    

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  15 comments for “When everyone wears black, I have to wear white

 1. May 17, 2017 at 16:03

  Já jsem rozhodně pro vlogy a cestovatelská videa :)

 2. Lienka
  May 16, 2017 at 21:23

  Mna tie cviciace zaujimaju :) chcem sa dokopat cvicit a jest ako predtym, ked som nemala chlapa a mimco :D ale radsej varim pre neho a pre maleho a ja potom doslova zerem vsetko, co najdem v chladnicke a dam dokopy.. :D a to nevravim o tom, ze chlap zije na sladkom.. furt ma ponuka, daj si daj si, no nedaj si :D ale som aj za videa o cestovani, strave a z normalneho dna :)

  • May 17, 2017 at 21:46

   Hahahaha, dobře! Tak to asi udělám tak, že budu točit všechny tři varianty, hahaha:)))

 3. Andrea
  May 14, 2017 at 23:36

  Určitě videa o cestování :)
  Já zas nechápu lidi co komentujou Minutu módy. Když se na to koukám, tak se bavím nad tím, co tam zas někdo vyplodil za chytrej komentář…zároveň se i děsím, jak některý lidi vnímají módu :D
  P.S.: haters gonna hate :D

  • May 15, 2017 at 00:38

   Přesně, haters gonna hate, hahaha:))) S tím prostě nic neudělám:)) Anyways, díky moc za názor! Asi to na ty videa o cestování vypadá!:)))) <3

   • Andrea
    May 15, 2017 at 07:29

    Jojo, nemá cenu si s tím vubec dělat hlavu, je to spíš úsměvný 😊
    Moc se těším na ty videa 🙌🙌

 4. May 14, 2017 at 15:59

  Eliško, první fotka a já na co hned čumím je kabelka :-D a mé myšlenky, tam se mi vejde ntb, peněženka, diář, knížka i svačinu…Tu chcu :-D Protože najít kabelku kam se vejde ntb (a celou ji nezáplacne), aby nějak vypadala a aby po dvou měsíc neupadly uši je na Nobelovku!!! Na videa od tebe se těším! Všechny nápady jsou super, ale k tobě mi jdou hlavně ty první dva a třeba to občas proložit “klasickým” vlogem, který určitě v tvém podání klasický nebude ;-)

  • May 15, 2017 at 00:39

   hahahaha, úplně tě chápu, já řeším každý den stejný problém!:DDDDD proto se mi tak ta kabelka líbí!:) Ok, díky moc za názor, do nějakých videí se teda pustím!:)))) <3

 5. Šárka
  May 13, 2017 at 21:00

  Taky nechápu slečny s pidi kabelkou, jak říká můj táta: “jdeš na pět minut ven a potřebovala bys na tu svačinu dvoukolák” :D :D
  #teamvelkákabelka #neboradšihezkýbatoh

 6. Verča
  May 13, 2017 at 19:06

  Já jsem pro ty cestovací!!! Ty by byly uplně nejvíc super <3

 7. Anonymous
  May 13, 2017 at 17:28

  Cestovne videa a aj treningove by boli skvele! 😊

 8. Markéta
  May 12, 2017 at 19:30

  Jooo, cestovní videa a ta cvičící by mě hrozně bavila, super nápad.! Budeš taky dělat posty o průběhu tvého hubnutí.? Jaké děláš pokroky, o cvičení, stravě.? Hrozně by mě to zajímalo :)

 9. May 12, 2017 at 19:10

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.