Velvet Boots

lk2a0025

Ahooj!

Akorát sedím v letadle a nemám co dělat, takže tenhle článek bude asi trochu delší. A kam frčím? No, moment, k tomu se dostanu, musím to vzít popořadě.

Bylo 20.12. 21:40. Přede mnou bylo asi ještě 93578 věcí, které jsem potřebovala udělat a všechny měly deadline asi za dvě minuty.

Znáte ten pocit, když toho máte tak strašně moc a všechno potřebujete udělat tak urgentně, že na všechno prostě vykašlete a hodíte si prostě nohy na stůl a jdete koukat třeba na film? Tak přesně to jsem udělala já. Místo psaní seminárky, která měla být odevzdaná do půlnoci jsem se na ní prostě vykašlala, otevřela jsem letušku a šla jsem hledat letenky, kam bych se na Vánoce vypařila.

— Abych vysvětlila můj vztah k Vánocům, ne, že bych neměla Vánoce ráda, ale jsou to pro mě takové zbytečné a zvláštní svátky. Za prvé jsem ateista. Za druhé je mám spojené se zkouškami a většinou i když mám volno, tak se musím učit. Za třetí nechápu, proč by si lidé měli dávat na povel dárky. Když někomu chci udělat radost, tak mu koupím dárek jen tak a nečekám na Vánoce. Ano, mám na mysli komické fronty do Pandory a hysterické lidi v nákupních centrech, utrácející peníze na naprosté zbytečnosti. A za čtvrté nejsem schopná odolat cukroví, které dělá moje mamka naprosto fantastické a vzhledem k tomu, že jsem jediná, kdo ho u nás doma jí, tak ho většinou sním většinu. Takže asi 5 kilo. Což se projeví a břiše a pak jsem z toho akorát rozmrzelá a naštvaná. —

No, zpátky k letušce. Původně jsme měly s mamkou na Vánoce vyrazit do rakouských Alp, ale pořád jsem si pohrávala s myšlenkou, že vyrazit někam za teplem by bylo asi o něco záživnější.

A objevila jsem letenku z polských Katowic do Dubaje za dobrou cenu. Od 22.12. do 28.12. Zavolala jsem to mamce a ta mi přes přemýšlení řekla: „kup je.“

Tak jsem je koupila. Jenže bylo úterý večer a odlet byl ve čtvrtek ráno. Obě jsme musely zrušit ÚPLNĚ všechno, co jsme měly na čtvrtek a pátek, mamka si musela vzít narychlo dovolenou, ale nějakým záhadným způsobem se všechno povedlo. Sice jsme ani jedna od úterý do čtvrtka nespaly, ale zvládly jsme to všechno zařídit a ve čtvrtek v 5:20 ráno jsme vyrážely směr Katowice. Btw přišla jsem ve 3 domu. Spala 45 minut. Začala jsem balit v 5:10 a v mém bytě to vypadá jako po atomovém výbuchu.

Miluju tyhle spontánní výlety! A miluju svojí mamku, která je stejný šílenec jako já v tomhle! Děkuju mami, za to, jaká jsi, jestli tohle čteš! <3

Je to poprvé, co jsem přes Vánoce mimo domov. Ale vždycky si říkám, že nezáleží, kde jsi, ale s kým jsi. To, že máš na Vánoce kolem sebe moře a palmy je už jen takové malé bezvýznamné plus. Důležité je, že jsi s člověkem, kterého máš na světě nejradši.

Mám takové tušení, že mě čekají ty nejlepší Vánoce pod sluncem. Sice jsem si zapomněla kartáček na zuby, ale foťák bych nezapomněla nikdy, takže se můžete rozhodně těšit na pořádnou záplavu fotek, plných sluníčka, 26 stupňů, chillu a jídla! Pokud se mi to podaří a nebudu zaneprázdněná užíváním si tý pohody, tak bude i video! Vlastně jsem dostala k Vánocům od mamky vytouženou elektronickou stabilizaci na GoPro, tak se těším, až jí vyzkouším!:)

A abych nezapomněla, co se mého outfitu týče, tak jsem konečně objevila v Mangu tyhle sametové boty, které jsem tak dlouho neúspěšně v obchodech hledala! Musím se pochválit, že už nechodím v zimě jenom v teniskách, ale do mého botníku přibyly asi troje zimní boty, hahaha:) Letošní zima je zatím docela krutá, takže mi ani nic jiného nezbývá!

Tak se mějte famfárově, přeju všem krásné a klidné Vánoce!

Já minimálně do 25.12. odkládám notebook a dávám si od blogování, mejlů a školy (myslím si že zaslouženou) pauzu.

Pa,
E.

Hey guys!

So I’m just sitting on the airplane and I have nothing to do, so this article will be a bit longer than usually. And where I’m going? Well, hold on, I’ll get there.

It was December 20th, 9.40PM. I had to do about 756468 things and all of them were supposed to be done in like two minutes.

You know that feeling, when you just have too much stuff to do immediately, so instead of starting working on them, you just resinate and watch o movie or something? Well, that’s exactly what I did. Instead of finishing my essay for school, which was supposed to be turned in by midnight, I started searching for some cheap flight tickets. I really wanted to go somewhere during the Christmas.

— Just to explain my relationship with Christmas in general – it’s not like I hate them, but it’s a kind of a pointless holiday for me. First of all, I’m an atheist. Second, I usually have to study during Christmas for my finals in January. Third, I don’t understand why I have to buy presents on command. Just because it’s Christmas. If I want to give a present to someone, I don’t obviously wait for Christmas. Yes, I’m talking about the ridiculous queues to Pandora and hysterical people running around shopping malls, spending a huge amount of money for stuff that nobody needs. And fourth, I just can’t resist the Christmas cookies & biscuits and since my mom makes the best ones and I’m the only one who actually eats it, I usually eat several pounds and then I get fat. And then I’m mad. —

Anyways, let’s get back to the flight tickets. Originally me & my mom were supposed to go to the Alps during Christmas, but I just couldn’t stop imagining us somewhere warm.

So I found a flight ticket from Poland to Dubai for a reasonable price. From December 22nd till 28th. I called my mom and told her and she was like: “Yup. Buy them” without hesitating. So I bought them. That was easy, but here comes the stressing part. We had to cancel / move everything we planned for Thursday & Friday, my mom had to take two days off and I had to cancel all the training sessions and photoshoots. I don’t even know how, but we managed it and we got on the road on Thursday 5.20am in the direction of Katowice. Btw I came home at 3am. Slept for 45 minutes. Started packing at 5.10 and my apartment looks like an atomic bomb exploded there. Oh how I love these spontaneous trips! And I love my mom, who is exactly as crazy as me! Thanks mom for being so awesome! <3

This is the first time I’ll be away from home for Christmas. But I always say, that it doesn’t matter where you are if you’re with the right people. The fact that you’re in Dubai is just the value added. The most important thing is, that you’re with the person you love the most!<3

I have a feeling that this is going to be the best Christmas so far. Even though I forgot to pack my toothbrush, I would never forget my camera, so stay tuned for hundreds of pictures full of sun, 75 degrees, chill and food! Maybe there will be a video as well, if I’m not too busy chilling, hahaha:) Actually I got an electronic stabilization for my GoPro, so I can’t wait to try it!

Oh and concerning this outfit, I finally found these boots in Mango, for which I’d been looking for such a long time! I got 3 pairs of winter shoes, so I don’t wear sneakers in the winter anymore. This winter is pretty cold, so I guess I didn’t have any other choice, hahaha:)

So guys, have a wonderful & merry Christmas!

I’m taking a break from blogging, e-mails and school at least till the 25th, so I’ll see you then!
Love,
E.

lk2a0028
lk2a0058lk2a0036 lk2a0052 lk2a0039lk2a0080

lk2a0027
lk2a0024

WEARING: 

Jacket – Zara
Boots – Mango
Pants – H&M
Sweater – Reserved
Scarf – Gant
Hanbag – Reserved
Hat – Zoot

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Velvet Boots

 1. Arsii
  December 29, 2016 at 06:41

  Fabulous :)
  Regards
  walkindiscount.com

 2. December 29, 2016 at 05:06

 3. December 27, 2016 at 19:15

  Popřát ti, aby sis to v Dubaji užila je asi trochu pozdě, když zítra odlétáte, tak aspoň doufám, že sis to opravdu užila! :) Všechno jsem sledovala na instastories a i když mě Dubaj nikdy nějak extra nelákal, podle fotek to vypadalo úžasně! Cukroví se ani mně zrovna nepodařilo odolat, tak teď s cvičením budu muset zabrat, ale už se na to po těch dnech plných jídla kam se podíváš neuvěřitelně těším :)

 4. saim
  December 23, 2016 at 13:06

  Great boots:)
  Regards.
  Walkindiscount.com

 5. Zuzi
  December 23, 2016 at 09:53

  Ten pocit, že toho mám nad hlavu a nedělám nic znám velice dobře, celý týden toto dělám a dnes se snažím toho udělat co nejvíce, abych mohla zítra zase lenošit, alespoň bez výčitek. :) Velice se mi líbí tento outfit, určitě je to inspirace. :)

 6. Ian
  December 23, 2016 at 07:32

  Gorgeous boots and a wide brim hat too … perfect. Dubai for an Atheist sounds great. Enjoy the sunshine and some quality time with your Mum.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.