Videos

Teryho Chata – VIDEO!

 

Někomu stačí ke štěstí dva dny v Tatrách, 20 kilometrů v nohách a 10 kg na zádech  A víte co? Já jsem takhle vážně nejšťastnější.

Asi nejsem správná bloggerka, protože bych nikdy nebyla tak nadšená z kabelky od Prady, jako z dvoudenního výletu do hor, chleba s paštikou k snídani a bez obličeje bez make-upu. Protože kabelka vám nedá vzpomínky, ale výlet, ten si budete pamatovat vždycky. 

Snad se video bude líbit! Všechno je točené GoPrem Hero 4 s elektronickou stabilizací :) Jo a asi vás bude zajímat i song, tak je to Christian Löffler a začátek jeho hodinového mixu IA MIX 221.

E.

Somebody’s happy for just two days in the Tatras, 20 kilometers in their feet and 10 kg in their backpacks. And you know what? I’m really the happiest girl in the world this way. 

I’m probably not a true blogger because I’d never be so excited about a Prada handbag as I’m about a two-day trip to the mountains, bread for breakfast and face without make-up. Because the handbag doesn’t give you any memories. You will always remember this kind of trip. 

Hopefully you like the video, guys! Everything was shot by GoPro Hero 4 with an electronic stabilization :) Oh and maybe you’ll be interested in the song, so it’s Christian Löffler and the beginning of his 1-hour mix called IA MIX 221.

E.

 

Climbing in the Alps – VIDEO!

Ahooj!

A máme tu sestříhané video z Alp, které jsme navštívili asi před třemi týdny! Doufám, že se bude líbit a nezapomeňte si ho pustit v HD! ;)

Krásný víkend přeju!
E.

Hey guys! 

So here’s the video from the Alps, we visited about three weeks ago! I hope you guys like it and don’t forget to play it HD quality! ;) 

Have a great weekend!
E.

 

Iceland – Video!

Ahooojte!!

Tak po celých dvou měsících jsme konečně sestříhali s Vojtou video z Islandu (lépe řečeno, on sestříhal, protože já toho prostě z časových důvodů nebyla schopná)! Záběrů bylo celkem málo, protože kdo by v té zimě chtěl stát několik desítek minut u GoPra a natáčet třeba západ slunce, haha:) I tak doufám, že se bude video líbit, do komentářů mi můžete napsat, co na něj říkáte! A kdo ještě neviděl články z Islandu, kde je asi tisíc fotek této nádhery, mrkněte na záložku Travelling ;)

Hezkou neděli!
E.

Hey guys!! 

So after two months we finally managed to make the video from Iceland! (Well, to tell the truth, my boyfriend made it because I just wasn’t able to due to my lacking time, haha:)) We didn’t have that much of shots, because let’s face it, who would want to shoot a video of a sunset in such cold! I hope you like the video anyways, and you can put into the comments what you guys think! And who haven’t seen the photos from Iceland, you’ll find everything in the Travelling section!:) 

Have a great Sunday! 
E.

 

 

Triglav Hike – VIDEO

Ahooj!

Tak neuvěřitelné se stalo skutečností! Po dvou měsících jsem KONEČNĚ sestříhala video ze Slovinska a už pracuju i na videu z Islandu! A pokud jste ještě neviděli článek z Triglavu, mrkněte SEM!:)

Všechno je točené na GoPro hero 4 Silver Edition, takže je to dost rozklepané, takže vážně přemýšlím nad tím, že si na cesty místo GoPra pořídíme Osmo, které má skvělou elektronickou stabilizaci obrazu. Máte s ním někdo zkušenosti? A když už jsme u té techniky, tak včera jsem si pořídila nový objektiv, tak schválně, jestli pak poznáte rozdíl na fotkách:))))

No a do komentářů mi můžete napsat, jak se vám video z Triglavu líbí! :)
Jo a nezapomeňte si video pustit v HD rozlišení!:))

Pa,
E.

Hey guys! 

So it’s unbelievable, but I have FINALLY managed to cut the video from Slovenia and now I’m working on the video from Iceland! By the way, if you haven’t seen the post from Triglav, check it out HERE!:) 

Everything is shot on GoPro Hero 4 Silver Edition, and it’s a bit shaky, so I’m really thinking about buying the Osmo, which has a great electronic stabilization. Has anyone any experiences with it? And concerning the technology, I bought a new lens yesterday! So let’s see of you can tell the difference on the shots:))) 

And you can put in the comments, whether you like the video or not! :)))
And don’t forget to play the video in HD resolution!:)

Love, 
E. 

Motivation Monday: Combined Exercises

Ahoj!

Tentokrát jsem pro vás natočila moje nejoblíbenější cviky! Poslední dobou totiž ujíždím na kombinovaných cvikách, které komplexně zapojují celé tělo a zároveň zvýšují kondičku.

Můžete si z toho udělat celý trénink, nebo použít jen některé, ale každopádně je celý trénink ve videu zaměřený na celé tělo a nechybí jediný sval :))

Některé cviky jsou trošku zrychlené, takže klidně trochu zpomalte a dělejte radši cviky pořádně. Já sama jsem se u takovéhodle tréninku pěkně zapotila, takže věřím, že dá zabrat i vám. Ale víte, jak to je: když vypadáte po tréninku pořád dobře, nedali jste do toho všechno.
Enjoy!

E.

Hey fitness maniacs!

This time I put my favorite exercises into a whole video! Lately, I’m crazy about combined exercises, which are complex, so they involve the whole body and increase physical condition.

You can turn it into a full workout, or use just some of the exercises, but either way the workout in this video is focusing on the whole body and includes every single muscle in your body! :))

Some of the exercises are a bit speeded up, so slow down and do the exercises properly. I got really sweaty while doing this workout, so I believe it’ll wear you up as well. But you know how it is: when you still look good after your workout , you didn’t try hard enough.
Enjoy!

E.

Australia Roadtrip – VIDEO

Ahoj!

Tak konečně jsem dokončila video z Austrálie! Jsem úplně neschopná a tyhle videa mi vždycky strašně dlouho trvají. Na to, že jsem už přes měsíc zpátky v ČR, tak je to ale docela dobrej výkon:))

Snad se vám bude líbit a nezapomeňte si ho pustit v HD!:)) Budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete, co se vám líbí nebo nelíbí:))

E.

Hey guys!

So I finally finished the video from Australia! I’m really bad at my time management, so it took me more than one month, haha!

I hope you like it and don’t forget to see it in HD!:) I’ll be very glad, if you could comment, what you like or dislike. 

E.

New Zealand Roadtrip – VIDEO

Ahoj!

Konečně jsem se prohrabala těmi tisíci videi, které jsem natočila při mé cestě po Zélandu a Austrálii.

Rozhodla jsem se obě země rozdělit do dvou videí, protože toho je tolik, že by vás jedno dlouhé video snad ani nebavilo:))

Sestříhat tuhle tříminutovou parádu mi trvalo zhruba tři týdny a ještě to samé mě čeká s Austrálií. Tak snad se vám bude video líbit (a nezapomeňte si ho pustit v HD, stojí to za to!:))

E.

Hey there! 

So I finally managed to go through all the videos from my roadtrip around New Zealand and Australia.

I decided to divide these two countries into two separate videos because there is so much of it, that you would be probably bored watching one looong video. 

It took me about three weeks to cut this three-minute thing and I’ll have to do the same thing with Australia. So I hope you like the video (and don’t forget to play it in HD, it’s worth it! :))

E.

1 2 3