Two Coats & New Fashion Show

0S6B1906

Ahoj!

Musím říct, že po dvou měsících ve třiceti stupních se mi těžko zvyká zpátky na tuhle pražskou kosu! Nenapadlo mě nic lepšího, než si vzít rovnou dva kabáty najednou, zabalit se do obří šály a navléct se do čepice a rukavic. Brrr… (a prosím nechte mi ty kotníky, vážně mi na ně zima není:))))

Někteří z vás si mohli i všimnout, že mám nový pořad na Streamu se jménem Minuta Módy! Koncept toho je takový, že vždycky ve městě najdeme dva nebožáky, které nás zaujmou (jak v dobrém slova smyslu, tak i v tom horším) svým outfitem a pak je pár minut trápíme před kamerou. Potom ohodnotím to, co mají právě na sobě.

Ráda bych ale zdůraznila, že to je samozřejmě subjektivní názor a mnozí z vás by se mnou nesouhlasili (což si můžete přečíst v komentářích:D). Nejsem samozřejmě žádný módní expert a ani si na něj nehraju, jen se snažím pomoc lidem, kteří se úpně neorientují. Rozhodně jim ale neříkám, co by MĚLI nosit a že se MUSÍ oblékat podle posledních trendů. Samozřejmě, jak většina z lidí tvrdí, noste to, co je vám pohodlné:))) 

Natáčení probíhá každý týden a je není to žádná brnkačka. Jsem totiž snad ten nejhorší řečník na světě, takže mi trvá několik desítek minut, než jsem schopná říct jednu větu vcelku:D Ještě jsem trošku nerváček, takže šílím z toho, když na mě všichni zvědavě koukají a poslouchají ty moje přeřeky. Nejhorší je to teď v zimě, kdy trvá tak cca 2 hodiny, než najdete ty pravé, takže většinou odcházíme s omrzlinami druhého stupně:)))

Na jednotlivé díly se můžete podívat TADY a do komentářů na blog mi můžete napsat, co si o tom myslíte, co třeba zlepšit, nebo nápady na další díly:)

Mějte se!
E.

Hi!

I gotta say that it’s pretty tough to get used to this cold weather after two months of 30°C! I solved this problem by wearing two coats, one huge scarf, gloves and a beanie. (and please don’t judge me because of my bare ankles, I’m really not cold! hahaha:)

Some of you may have noticed that I’m having a new fashion show on Stream.cz called “Minuta Módy”. Unfortunately it’s in Czech though. The whole concept is that we always find some two people in the streets that get our attention by what they’re wearing. We record their outfits and after that I comment what I like and don’t like. 

I would like to point out, that it’s just my subjective opinion and a lot of people woulnd’t agree with me on many things (and you can read that in the comments, hahaha). Of course I’m not some professional fashion expert, and I don’t even act like that. I’m just trying to help people that don’t know anything about fashion. I’m definitely not saying that everyone SHOULD wear and that they HAVE to dress in the latest fashion. Everyone should wear that he/she is comfortable in:)) 

The shooting takes place every week and is quite funny. I’m probably the worst speaker in the whole world, because it takes me really long to say one sentence without any slip of the tongue. I’m quite nervous as well, so it’s even worse when everyone is looking at me and wandering what the heck we’re shooting there, haha:) The worst thing about it is the cold, so after 2 hours of shooting, we’re pretty damn frozen:) 

You can watch all the episodes HERE and you can put some comments on how you like it, what you think about it or some ideas for the next episodes.:) 

Love, 
E.

0S6B1905 0S6B1915 0S6B1912 0S6B1911 0S6B1919

WEARING: 

Coat no. 1 – Tally Weijl
Coat no. 2 – Stradivarius
Pants – F&F
Shoes – Adidas
Handbag – Zoot
Beanie – Primark
Gloves – H&M
Scarf – F&F

1242472 10414791254691full_img_576515 1223734

092545-3 08355463060249_99_D2

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Two Coats & New Fashion Show

  1. Viki C.
    March 18, 2016 at 17:17

    Tak to by ma nenapadlo dať 2 kabáty na seba. :D A ani to nie je poznať! Super. :)

    Victoria’s secrets

  2. March 17, 2016 at 21:04

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.