Triglav Hike – VIDEO

Ahooj!

Tak neuvěřitelné se stalo skutečností! Po dvou měsících jsem KONEČNĚ sestříhala video ze Slovinska a už pracuju i na videu z Islandu! A pokud jste ještě neviděli článek z Triglavu, mrkněte SEM!:)

Všechno je točené na GoPro hero 4 Silver Edition, takže je to dost rozklepané, takže vážně přemýšlím nad tím, že si na cesty místo GoPra pořídíme Osmo, které má skvělou elektronickou stabilizaci obrazu. Máte s ním někdo zkušenosti? A když už jsme u té techniky, tak včera jsem si pořídila nový objektiv, tak schválně, jestli pak poznáte rozdíl na fotkách:))))

No a do komentářů mi můžete napsat, jak se vám video z Triglavu líbí! :)
Jo a nezapomeňte si video pustit v HD rozlišení!:))

Pa,
E.

Hey guys! 

So it’s unbelievable, but I have FINALLY managed to cut the video from Slovenia and now I’m working on the video from Iceland! By the way, if you haven’t seen the post from Triglav, check it out HERE!:) 

Everything is shot on GoPro Hero 4 Silver Edition, and it’s a bit shaky, so I’m really thinking about buying the Osmo, which has a great electronic stabilization. Has anyone any experiences with it? And concerning the technology, I bought a new lens yesterday! So let’s see of you can tell the difference on the shots:))) 

And you can put in the comments, whether you like the video or not! :)))
And don’t forget to play the video in HD resolution!:)

Love, 
E. 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Triglav Hike – VIDEO

 1. September 2, 2016 at 10:14

  Skuste si pořídit na gopro stabilizátor, mělo by to sedět ;)

 2. September 1, 2016 at 20:38

  Tak to video je vazne skvely, neuveritelnej edit, uzasny dojmy, krasny mista, vsechno perfektni, nemam slov! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.