Too Cold For One Coat

o28a9033

Ahoooj!

Tak až teď jsem se konečně trochu vzpamatovala z Dubaje a přijedu do tohodle?!?! I když abych pravdu řekla, ten sníh mi ani nevadí. Aspoň je to pořádná zima. Se vším všudy. To mi připomíná, že když jsem včera vstávala v 5:10, proběhlo u mě spoustu myšlenkových pochodů, které sem musím hned napsat, než je zapomenu.

Jako každé ráno jsem se podívala na venkovní teplotu, abych věděla, kolik kabátů si na sebe mám vzít. Nevěřila jsem svým očím, když se na displeji mého telefonu objevilo -16°C. Rozhodla jsem, že to je minimálně na dva kabáty. Když jsem v 6:00 vylezla z baráku, první myšlenka, která mi proběhla hlavou byla, že mi rozhodně nepřišlo, že by bylo -16°C. A vytvořila jsem teorii. Čím větší je zima, tím menší je zima. Já totiž nevím, jak vám, ale mně je mnohem větší zima při 0°C než při -16°C.

Přišla jsem k autu a zjistila, že mám zamrzlé přední sklo. Nic neobvyklého v posledních dnech. Nasedla jsem do auta, nastartovala a vyhrabala se zpátky do sněhu se svojí kartičkou zdravotní pojišťovny, abych seškrábala okýnko. Poprvé v životě se mi stalo, že to prostě nešlo. Ať jsem dělala, co jsem dělala, sklo pořád vypadalo netnuté. Válela jsem se po kapotě s kartičkou zdravotní pojišťovny a nemohla si nevšimnout pokukujících sousedů, kteří se zatím neúspěšně snažili nastartovat auto a pravděpodobně si mysleli, že jsem dostala epileptický záchvat.

Přestávala jsem stíhat, takže jsem po několika minutách jsem to vzdala a sedla si zpátky do auta s tím, že si otevřu okýnko a budu koukat z okýnka do té doby, než se zahřeje motor a topení přední sklo rozmrazí (umíte si představit, jak komicky to muselo vypadat…:D). Jenže mi po prvních deseti metrech tak zmrl nos, že jsem zase zastavila, napsala sms, že přijdu pozdě a čekala na rozmrazení. I po 5 minutách okýnko vypadalo pořád stejně a já jsem si všimla, že mi teče něco na palubní desce. Sáhla jsem na vnitřní sklo a zjistila jsem, že je zamrzlé i zevnitř. Následovaly další pohyby kartičkou zdravotní pojišťovny, podobné epileptickému záchvatu a za dalších 10 minut jsem už frčela. Musela jsem se sama sobě smát.

A co vy? Jak jste přežili tu zimu? :))) Pochlubte se zážitky!

A co se mého outfitu týče, tak možná se divíte kombinaci dvou kabátů, ale dělám to naprosto běžně a můžu to jen doporučit. Konečně jsem si taky pořídila vysoké kozačky, i když kozačky obecně ráda nemám. Zjistila jsem, že prodlužují a zeštíhlují nohy, hahaha :))))) A taky z nějakého důvodu mi v botách na podpatku není taková zima. Mikču mám novou of Ganta a tu si taky nemůžu vynachválit, protože je extrémně teplá!:))))
Tak krásný čtvrtek!
E.

 

Hey guyssss! 

So I fully recovered from my Christmas trip to Dubai now, and this comes?!? Well, to tell the truth, I don’t mind the snow. At least it’s true winter. That reminds me of yesterday’s morning, when I got up at 5.10am and a a lot of weird things happened. 

As every morning, I checked out the temperature first, just to know how many coats I should wear. I couldn’t believe my eyes, when I found out that it was -16°C (3°F). I decided that I had to wear at least two coats then. When I left the apartment at 6.00am, the first thought that came to my mind was, that it didn’t feel that coat. Based on this, I created a theory. The colder it is outside, the warmer it actually feels. I don’t know how about you guys, but I was freezing more when it was 0°C (32°F), than yesterday. 

I came to my car and found out that my windshield os frozen. Nothing unusual these days, right? Well, I sat down in my car, started the engine to make it warmer and got out again holding my insurance card to use it for scratching the windshield. But it wasn’t working at all. After like 2 minutes of trying I gave up, because the windshield looked still exactly the same. Plus the neighbors, trying to start their car (unsuccessfully), were watching me and probably thinking I’m having a heart attack. 

I was low on time, so I got into the car again and decided to drive with my head sticking out of the side window (yea I know how stupid idea that was, but I was really desperate). Well after the first ten yards, my nose was frozen solid, so I stopped the car, texted my client that I’ll be late and waited for the car to warm up a little bit. Well the windshield still looked the same after another 5 minutes and suddenly I noticed that there is water on my dashboard. I found out that my windshield is frozen from the inside too, so I made a few more movements similar to having a heart attack again and got finally going. I had to laugh to myself, how stupid I can sometimes be. 

And what about you guys, how are you dealing with such cold weather? Do you have any similar experiences?:) 

And about my outfit, maybe you’re surprised by two two-coats combination. Well, I do that quite often and it’s pretty nice, because I actually feel warmer. I finally bought some over-knee boots even though I don’t wear these kinds of boots at all. I found out that they make your legs look taller and slimmer hahahaha:) And also, from some reason, I’m not cold in heels at all. I got a new sweatshirt by Gant too, and it’s really warm!:) 

Oh well, have a great Thursday, guys! 
E.

o28a9028 o28a9024 o28a9023 o28a9007 o28a8987 o28a8984 o28a8983 o28a8981

WEARING: 

Nude coat & Black Coat (both the same) – Boohoo
Dress – Zoot
Sweatshirt – Gant
Handbag – Zara
Boots – Zara
Gloves (the warmest gloves EVER!!!!!!) – Primark

1458018841228021586 14751109659564765786 14807496896635898025 1688808full_img_870971Snímek obrazovky 2017-01-12 v 10.10.40

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  5 comments for “Too Cold For One Coat

 1. January 23, 2017 at 18:57

  Joo, zamrzlé sklo zevnitř je u mě klasika :D a ještě bych se s tou mou zelenou popelničkou jistě zařadila k tvým sousedům, kteří nemohou nastartovat :D
  Každopádně, dva kabaty na sobě vypadají skvěle, vůbec by mě to nenapadlo :) a hlavně ti bylo teplo! :)
  No a kozačky jsou taky super:)

 2. Acton
  January 23, 2017 at 11:54

  I find it very cute . .. Really nice :) Amazing total look
  I love so much this your looking :)♥
  Regards
  Walkindiscount.com

 3. Gabi
  January 18, 2017 at 23:34

  Právě kvůli té zimě jsem si tuto sezónu pořídila kožich z Lindexu, ale na českých ulicích se v něm úplně necítím… Nepřemýšlela jsi o dílu na Minutu módy o tom, jak správně nosit/nenosit kožich?

 4. January 13, 2017 at 14:17

  Skvělá historka :D Outfit je super a je fakt pravda, že v podpatkách je menší zima :)
  http://marketafrank.com

 5. January 12, 2017 at 21:12

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.