Three Styles & One Parka

img_1426-copy

Ahoooj!

Sice tomu počasí absolutně neodpovídá, ale obchody se začínají chtě nechtě plnit zimními kabáty a pomalu, ale jistě budeme všichni muset letní šatník vyměnit za ten zimní. A k této příležitosti mám pro vás další soutěž, tentokrát se značkou Lee! Spousta z vás má značku Lee spojenou s džínami, ale dají se u nich sehnat i jiné parádní kousky – třeba tahle parka.

A vzhledem k tomu, že se pomalu učím s Photoshopem, vytvořila jsem (asi po čtyřech hodinách!!:D) tuhle fotku, abych dokázala, že se parka dá nosit na různé styly.

První styl je mi ze všeho nejblíž, protože tenisky miluju celý svým srdcem, ale to všichni dobře ví:))) Jsem tak úchylná, že ke každým teniskám mám kulicha ve stejné barvě a dokonce nosím tenisky i v zimě.

Druhý styl bych zvolila třeba do hor nebo do pořádné zimy, takže pokud plánujete podzimní lyžovačku, určitě doma nezapomeňte kotníkové boty a pořádný svetr!:)

Třetí outfit dokazuje, že parka se dá nosit i elegantně a není nutně záležitostí sportovního stylu.

Anyways, pravidla soutěže jsou jednoduchá – natočte vtipné boomerang video nebo se vyfoťte v pohybu na téma “Move your Lee” (fotka nemusí obsahovat žádný kousek oblečení od Lee), nahrajte to na Instagram s hashtagem #moveyourlee a označte přímo na fotce/videu profil @leejeans_cz. Soutěžící je zároveň zařazen i do evropské soutěže o ceny. Každý týden odměním 2 šťastné výherce, kteří získají celý outfit od Lee (za 1.místo) nebo kalhoty/tričko Lee (2.místo).

Tak šup do toho! Těším se na výsledky! :)))) A do komentářů sem mi můžete napsat, jaký styl se líbí nejvíc vám, jsem strašně zvědavá na feedback, jak se mi podařilo parku zkombinovat!

Pa,

E.

Hey guys! 

Even though the weather doesn’t look like fall, the stores are starting to introduce fall/winter collections 16/17. Slowly but surely we will all have to switch from summer dresses to warm coats. And I have another competition for you guys, this time with the brand Lee! Many of you know Lee because of their famous jeans, but you can get other great pieces there as well – like this parka.

And because I’m slowly learning how to use Photoshop, I created (after about four hours!!! Hahaha:) this photo to prove that the parka can be worn in different styles.

The first style is the closest to me, because I love sneakers with all my heart, as everyone already knows :))) I’m so crazy about them, that I got a beanie to go with every sneakers in the same color and I also wear sneakers in the winter.

The second style would be perfect for the mountains or for a really cold weather, so if you’re planning on some fall skiing, don’t certainly forget ankle boots and a warm sweater! :)

Third outfit proves that the parka can be worn in a classy style and doesn’t have to be necessarily a matter of street style.

Anyways, the contest rules are simple – post a boomerang video (or take a photo) on Instagram showing how you guys understand “Move your Lee” (you don’t have to wear any piece by Lee in the video), and put the hashtag #moveyourlee there & tag @leejeans_cz as well. Every week I will reward two lucky winners, who get the whole outfit from Lee (for the 1st place) or pants/top (2nd place).

So let’s go for it! I’m really looking forward to the results! :)))) And you can put in the comments here, which style you like the best, I’m very curious about how I managed to combine this parka! 

Cheers, 

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Three Styles & One Parka

 1. Barbara
  October 4, 2016 at 19:10

  Jé! Koukám z jedné kombinace na druhou a všechny jsou něčím báječný:) Nejblíž mi je asi horská kombinace. A práci s ps obdivuju, já jsem se nad tím ve škole vżdycky vztekala :D Měj se nejkrásnějc:)

 2. Mia Jakwerth
  September 24, 2016 at 09:00

  Cauko! Jsi sikovna, ze si se s tim photoshopem poprala, vzpominam si jak jsem trpela na gymplu na pocitacich, kdyz jsme meli vyriznout nejakou pani z vecirku a prenyst ji na fotku plaze, za spadlou palmu :D Silenej boj.
  A ta parka… i kdyz zrovna ted tihnu fyzicky k teplejsi kombinaci, protoze jsme zapomneli na noc zavrit okno :D tak se mi nejvic libi kombinace s vinovou cepici a teniskama. Ty odstiny na me spolu strasne prijemne pusobi :)

 3. Verča
  September 22, 2016 at 21:11

  Ahoj Eli! Jako vždy skvělý outfity! Mě se nejvíc líbí ten první :))) Ten se fakt povedl a parka je boží. Do soutěže jsem se zapojila, sice trochu mimo mísu a nešlo mi označit leejeans na fotce ale co už že.
  Měj se!
  Verča

 4. September 19, 2016 at 20:52

  Skvely outfity a uzasna vyhra, urcite se zucastnim, muze to byt sranda, tak dekujeme za giveaway, budu si drzet palce! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  http://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.