Summer Calling!

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooooooj!

Já mám takovou radost, že venku je konečně pěkně! Už se nemůžu dočkat toho, až bude 25 stupňů celý den, ne jen ve 2 odpoledne!:)

Já si ale léto udělám ještě o něco dřív!:) Už mám potvrzené dvě cesty! První do Benátek na dva dny za dva týdny a druhá na tři dny do Chorvatska do Splitu. Oboje jsou sice pracovně, ale víte, jak já beru práci… :)))) A určitě se i vy máte na co těšit, bude spooousta fotek a snad i nějaká videa:)

Taky jsem si koupila konečně svoje první RayBany!!!! Hahahaha a mám z toho Vánoce. Vždycky jsem byla na sluneční brýle strašně nepořádná a nosila jsem je bez obalu v kabelce mezi klíčema, takže si umíte představit, jak po dvou týdnech vypadaly. Zároveň mám druhý zlozvyk, že vždycky když vysedám z auta a třeba tankuju, nebo jdu jen něco vyzvednout, položím si je vždycky na sedačku řidiče a když lezu zpátky do auta, tak na ně samozřejmě zapomenu a rozsednu je. Takhle jsem zničila minimálně patery. Tím pádem jsem si říkala, že si pořádné brýle nezasloužím, když nejsem schopná se k nim chovat hezky. Ale teď?! Teď svoje brýle ochraňuju jako by byly ze zlata O:-)

Taky jsem si pořídila nové botky z Reserved, protože se mi strašně líbily, jak jsou jednoduché, ale snad nepohodlnější boty jsem nikdy na noze neměla. Ušla jsem v nich asi kilometr a musela jsem je sundat, protože byly celé od krve:( Takže i kdyby se vám moje slip-ony líbily, určitě si je nekupujte, nebo skončíte s puchýři na nohách.

Anyways, chtěla jsem v tomhle článku hlavně psát o létě a klasicky jsem se zapovídala o nesmyslech:D Chtěla psát o tom, co si vybavím, když se řekne léto. Kromě takových těch klišé, jako je cestování a volno od školy, mě napadlo i pár jiných věcí.

Jako malá jsem se v létě cpala od rána do večera zmrzlinou a to byl pro mě symbol léta. Pamatuju si, jak jsem chodila na točenou zmrzku do Světozoru, protože ta byla nejlepší. Předevčírem jsem si to léto trochu připomněla a po celém dni natáčení jsme s Marťasem vyrazili se trochu osvěžit. Jelikož jsem fitness trenérka, nemůžu jen tak dlabat zmrzlinu, kdykoliv mě napadne, jako za mladých let. Zaujal mě ale sorbet z jejich 100% jahodové zmrzky a musím říct, že je to skvělá a hlavně zdravá alternativa ke klasické zmrzlině!:) Nebyl ani tolik sladký, takže jsem neměla výčitky svědomí. Určitě doporučuju!:)

Dalším symbolem léta jsou pro mě šaty. Miluju šaty a nosím je většinou celé léto. A ze všeho nejradši mám košilové šaty. Přes zimu jsem jich nashromáždila desítky, tak se těším, až je budu moct vytáhnout ven!

V létě mi taky vždycky strašně vyšisují vlasy, takže v září je ze mě blondýna. Ještě jsem k tomu většinou černá jako cikán:D Mám to štěstí, že se dobře opaluju a snad nikdy v životě jsem se nespálila. Kdo to má stejně?:)))

A co vybavíte vy, když se řekne léto? Co pro vás léto znamená?:)))

E.

Heyyyyy!

I’m so happy that there’s finally pretty nice wether out there! I can’t wait for 25 degrees all day long, not just at 2pm :)

But I’ll my summer a bit earlier than everyone else! :) I already have two confirmed trips! First one is to Venice for two days in two weeks and the other one is to Split, Croatia for three days. Both are work trips, but you know how I feel about my work … :)))) And surely you have something to look forward to, there will be tonsssss of photos and maybe even some videos :)

I also finally bought my first RayBans !!!! Hahahaha and I’m crazy about them! I’ve always been so messy when it comes to my sunglasses. I worn them in my handbag together with my keys and other stuff, so you can imagine how they looked like after two weeks. Also, I have another bad habit. Every time I wear sunglasses and have to get out of my car to get gas or something, I always take them off and put them on the driver’s seat. When I get back into the car, I always forget and sit on them, of course. That’s how I destroyed at least five of them. So I said to myself, that I don’t deserve expensive glasses since I’m not able to treat them nicely. But now?! Now I protect my RayBans as if they were made of gold O:-)

I also bought new shoes from Reserved, because I loved how simple they were, but they’re the most uncomfortable shoes I own. I walked about a kilometer in them the other day, and I had to take them off, because my feet were bleeding :( So even if you like my new slip-ons, don’t buy them or you end up with blisters like me. 

Anyways, I wanted to write about summer mainly! I wanted to write about what I think of, when it comes to summer. In addition to such clichés, such as traveling and no school, I thought of a few other things.

As a small kid, I used to eat ice-cream all day long, and it was a symbol of summer for me. I remember I loved the ice cream from Svetozor, because it was the best one in Prague. Yesterday, it all came to me again, when after shooting the whole day, we went to Svetozor to get a little refreshed. Because I’m a fitness trainer, I can’t just eat ice-cream whenever I want anymore. But what got my attention, was a sorbet made from their 100% strawberry ice-cream and I have to say that this is a healthy and tasty alternative to classic ice-cream! :) It wasn’t so sweet, so I didn’t feel pangs of conscience. Definitely recommended! :)

Dresses are another symbol of summer for me. I love wearing dresses and I wear them all summer long. And most of all, I love the shirt dresses. Over the winter, I gathered dozens of them, so I’m looking forward to wearing them finally! 

Also, in the summer my hair changes color from brown to blonde and my eyes are brighter too! I’m also very tan in the summer and I’ve never got burned in my life. Who else has this too? :)))

And what comes to your mind, when you think of summer? What does summer mean to you, guys? :)))

E.WEARING: 

Culottes – Answear
Top – Asos
Jacket – Zara
Shoes – Reserved
Sunglasses – RayBan

       

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Summer Calling!

 1. May 17, 2017 at 16:00

  Tak dopadly i moje poslední sluneční brýle.. neměla jsem na ně žádný obal, tak jsem je furt nosila v ruce, ale časem mě to přestalp bavit, tak jsem si je dala do zadni kapsy u kalhot, protože byla volná a říkala jsem si, že tam se s nimi nic nestane.. no a najednou jsem si na ně sedla :D :D a to jsem je měla týden nové :D přesně proto si kupuji hodně levné brýle, protože vím, jak to s nimi dopadne.. dnes jsem si po několika týdnech kopila nové, tak jsem zvědava, jak dlouho přežijí :D

  • May 17, 2017 at 21:41

   Hahaha, to jsem ráda, že v tom nejsem sama!:):D Zkus fakt ty Raybany, to už si člověk rozmyslí, kam si je dá:D

 2. Lucie
  May 16, 2017 at 07:26

  Ahoj Eliško, také jsem byla ničitelka a ať sem dělala cokoliv vždy jsem sluneční brýle v krátkém horizontu ničila. Od té doby co jsem se rozhodla pro retro klasiku Rayban tak jsem úlně otočila a hýčkám si je :-D a musím říct, že se mi investice vrací už nějaký ten rok. A tak se změnil i můj pohled na kvalitnější sluneční brýle a mám v plánu si pořídit další a to tentokrát Dior so real. Jinak ti to mos sluší.

  • May 16, 2017 at 13:07

   Lucko, no to jsi jako moje kopie, hahaha:) Brýle od Dioru jsou ještě úplně jiný level <3

 3. May 11, 2017 at 22:39

 4. Veronika
  May 10, 2017 at 07:02

  Dobrý den Eliško, potřebovala bych od Vás poradit co se týče kabelky. Mám černou koženou kabelku která má ale tmavě růžovou podšívku,ani nevím jak mě napadlo si ji koupit asi sem doufala že to nebude vidět,ale i když je zapnutá tak ta růžová prostě svítí,je to jen pár milimetrů ale nerada bych vypadala jako pitomec.Ve 30 s růžovým vnitřkem kabelky,jinak je fajn,veliká a moc ráda bych jí nosila.díky za radu a upřímnost :-))

  • May 12, 2017 at 12:49

   Dobrý den, Veroniko!:) Těší mě, že se obracíš zrovna na mě:) Co se kabelky týče, tak samozřejmě jsem ji neviděla, ale nemyslím si, že by to mohl být nějaký problém. Sama takovou kabelku mám taky, akorát s červeným vnitřkem a skvěle potom celek vypadá, když máte na sobě ještě jeden malý kousek v té samé barvě. Já k té kabelce nosím třeba červenou rtěnku ve stejném odstínu. Zkuste třeba růžové boty nebo šátek přes krk, nebo sluneční brýle. Prostě jakýkoliv malý doplněk:) Ale každopádně se nebojte ji nosit! Rozhodně to neznamená, že ve 30ti je růžová zakázaná, naopak!:)))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.