Stressed Out

http://elitebloggers.wixsite.com/elite-bloggers/content-marketing

img_0674

Ahooj!

Původně jsem si myslela, že budu mít volný víkend, ale realita byla naprosto opačná. Tenhle víkend byl snad jeden z nejšílenějších, které jsem za poslední měsíce zažila.

Nechápu, jestli ty neštěstí přitahuju, nebo je to jen náhoda, nicméně jsem o víkendu byla ve fitku, a když jsem se chystala odjet a šla k (půjčenému) autu (kterým teď jezdím místo mého nabouraného do té doby, než budu mít svoje nové). No a když jsem se snažila odemknout, tak dálkové ovládání nefungovalo. Auto jsem tedy odemkla manuálně, strčila klíče do zapalování, otočila a nestalo se vůbec nic. Ani kontrolky nenaběhly. Vyběhla jsem hystericky z auta, s tušením toho nejhoršího. Baterka. Vrátila jsem se do fitka a poprosila kolegu, jestli nemá startovací kabely, abych aspoň odjela. Ty sice měl, ale když jsme se je pokusili zapojit, z mojí baterky začly lítat jiskry jako silvestrovský ohňostroj. Zkušeně pravil, že je to zkratovaná baterka a že to je na odtah. Za 5 minut už jsem musela být na druhém konci Prahy. Půjčila jsem si auto kamarádky a vytočená do běla odjela. Druhé nepojízdné auto za poslední měsíc. Takže jsem zrušila poloviny svých tréninků, protože vzhledem k tomu, že pendluju neustále byt – fitko č. 1 – fitko č. 2 – škola – kancelář a mám program nasekaný za sebou na minuty přesně, prostě bych to nestíhala. Myslím, že se mi za poslední dobu zvýšil tlak asi o 98765467% a jestli se mi stane ještě něco, tak mi nejspíš praskne cévka. Teď si trošku postěžuju.

Každý den spím asi tři hodiny, ve škole mi začíná zkouškové, neustále řeším utopený foťák s pojišťovnou + nabourané auto s pojišťovnou, do toho vyřizuju nové auto, do toho mám všechny naše ranní kruháče, protože Vojta je pořád pryč, do toho musím někdy koupit vánoční dárky, do toho řeším výměnu baterky v autě, a do toho ještě musím řešit svoje tréninky. Tak, už je mi trochu líp.

Znáte takový ten pocit, kdy jste vystresovaní takovým způsobem a máte tolik práce, že ani nevíte kde začít a radši pro jistotu nejste schopní udělat nic?

No každopádně, o čem tenhle článek vlastně je? Ne, že bych si chtěla pobrečet, jak nezvládám, ale chtěla jsem původně psát o stresu a jeho vlivu na pleť. Já sama to vidím, že čím víc toho mám, tím horší moje pleť je. Kruhy pod očima už ani nejdou make-upem zamaskovat a pleť sama o sobě prostě nevypadá zdravě. A o pleť je potřeba se starat! Dostal se mi do ruky Elixir Jeunesse od Yves Rocher a upřímně si ho nemůžu vynachválit! Pro nás, relativně mladé:D, působí jako prevence a pro starší jako skvělý krém proti stárnutí pleti v důsledku stresu. Nejvíc se mi na séru líbí to, že je přírodní a obsahuje výtažek z rostliny s názvem aphloia.

Pokud budete mít příležitost, určitě zajděte do Yves Rocher a zkuste ho přímo na sobě!:) Může to být i skvělým Vánočním dárkem třeba pro mamku:))

A co vy? Žijete taky v jednom velkém stresu nebo to máte všechno v pohodě pod palcem? :) Co používáte za krém/sérum? Máte nějaké oblíbené? :)) A co dárky? Už máte všechny? :)))))

E.

img_0666 img_0659 img_0653 img_0647

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Stressed Out

  1. Mia
    December 18, 2016 at 21:47

    Páni, jak čtu, co všechno musíš stihnout a co ti to překazilo, tak jsem z toho vystresovaná taky :D K tomu zkouškovému a Vánocům… jak se nám to letos nějak překrývá, tak, ne, že bych byla nervózní den, dva před zkouškou, jako obvykle, ale já už byla nervózní u přihlašování, měsíc před, abych se stihla nakliknout na termín, kdy bych ráda šla… přitom tam byly +-1,2 dny volné další. Ale nějak se to ve všem Vánočním presu vyhrotilo :D Každopádně.. úplně si mě nalákala na Elixír :D Já, ač bych se asi měla stydět, v 21. století, kdy existujou všelijaký kaviárový a pozlacený krémy, balzámy a kapičky, mám nejradši obyčejnou Niveu anebo vyrazit na hory, nechat se ošlehat studeným čerstvým větrem :)

    Měj se krásně, a ať je co nejmíň komplikujících starostí

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.