Spartan Race Litovel

GOPR1467

Ahooj!

Tak kdo z vás se taky vydal na dalšího Spartana, tentokrát v Litovli? My jsme to hecli znovu a musím říct, že byl tisíckrát lepší, než ten pražský! Mákli jsme si mnohem víc, protože trať byla o kousek delší a překážek víc. Navíc jsme se několikrát museli brodit přes řeku, která byla ledová jako led, takže jsem málem dostala infarkt, když jsem do ní po hlavu zahučela (myslela jsem si, že mi voda bude tak po kolena, ale to jsem se šíleně spletla a pořádně jsem si lokla :D)

Nakonec jsem dělala 60 angličáků za 2 nepovedené překážky a Vojta nezvládl jen jednu! Co jsem ale nejvíc nezvládala, byl běh. Pár kilo přivezených z Islandu dělalo svoje, takže jsem se táhla jak smrad:DDD Náš pětičlený tým doběhl v příšerném čase 1h a 45 min., přičemž ten pražský jsme zvládli za 1h a 16 min. No, moc jsme si nepolepšili.

Každopádně na Spartana trénujeme i na našich kruháčích, na které se můžete přijít mrknout a vyzkoušet, jak si tady dáváme do těla! Více info o kruháčích TADY:)

Hey guys! 

who else made it the Spartan Race in Litovel this time? We did and I’ve got to say, that this one so much better than the one in Prague! It was a bit harder because the track was longer and there was more obstacles as well. We even had to struggle through a river, which was cold as hell, so I almost got a heart attack, when I fell into the water (I kinda thought that the water would be to about my knee level, but I was totally wrong and took a huge draught)

At the end, I did 60 burpees for 2 obstacles, which I failed and Vojta did only 30! The worst thing was probably the running. I have 5 more kilos than usually, so I was really slow. Our five-member team made it in 1 hour and 45 minutes, and the Prague one we made in 1 hour and 16 minutes, so we didn’t do any better now! 

Anyways, we train for Spartan on our circuit trainings, which you can join and see how hard we’re working here! More info about the trainings HERE:)

GOPR1466DSC_5774DSC_5906DSC_5977DSC_6046DSC_6081GOPR1470

GOPR1476 GOPR1479

Vzhledem k tomu, že Spartan byl jen něco málo přes týden po našem návrtau z Islandu, kdy jsme už tak měli dost povinností, nahromadilo se nám toho tolik, že jsme klasicky spoustu věcí nestíhali. Jednou z věcí bylo vyzvednutí Vojtových nových trailových bot na Spartana a našich týmových závodních triček, které jsme objednali už před Islandem. Protože většinu času někde lítáme a pro kurýry je těžké nás doma zastihnout, využili jsme službu DODO, která je skvělá v tom, že zařídí všechno co potřebujete. Stačilo nám napsat esemesku, kde věci vyzvednout a kam a v kolik je doručit, o zbytek už bylo postaráno. (Už jsme si takhle objenávali i láhev vína asi o půlnoci, když jsme na něj u filmu dostali chuť:)) Tahle služba nám ušetřila spoustu času a starostí, takže jsme jí určitě nevyužili naposledy:)))

E.

Since the Spartan took place about a week after we came back from Iceland, when we had too much things to do already. One of the things was picking up Vojta’s new trail shoes for Spartan and team t-shirts, which we ordered before going to Iceland. Most of the time, we’re running around, so it’s really hard for the delivery guys to catch up on us. We used the services of DODO, which is great because they can do whatever you need. We just send a sms, where to pick up the packages and where & when to delivery them. (We even ordered a delivery of a wine at about midnight, when we got cravings for it during a movie, haha:) This service save us a lot of time, so it wasn’t definitely the last time we used it! :)) 

E.


IMG_3599

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Spartan Race Litovel

 1. Zuzana
  August 30, 2016 at 12:33

  V Litovli!!! :-D

  • August 31, 2016 at 12:09

   Aha! :DDDDDDDDDD Hmmm. Pražák se projevil :DDDDD Pardón.

 2. August 26, 2016 at 09:15

  Tak to vazne klobouk dolu, musis byt vazne vymakana, protoze tohle by jen tak nekdo nedal, mas u me vazne velkej obdiv Eli! ;D Jo a ta firma zni fakt zajimave, to je vazne prakticky, dekuju za tip!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.