Praha Neznámá

http://www.elitebloggers.cz/content-marketing

IMG_3602

Ahoj!

Musím se s vámi podělit o svůj včerejší zážitek! Nakladatelství Grada pro několik blogerek, včetně mě, připravila takový netradiční workshop na téma “Praha Neznámá”.

Se stejným jménem vyšla totiž i kniha, jejíž autorem je Petr Ryska, který nás i samotný provedl po neznámých, ale krásných místech Prahy, o kterých já jsem něměla ani tušení, že existují. Vydali jsme se včera do Nového Světa, který se nachází hned pod Pražským Hradem.

Věděli jste třeba, že tato část Prahy bývala dříve chudinskou čtvrtí a dneska se cena bytů pohybuje až kolem 40 mil. Kč? Pan Ryska nám vyprávěl i různé historky, jak to v uličkách chodilo dřív a nebo kdo v jednotlivých malebných domkách bydlel.

Křest knihy se koná dneska od 18:00 v Kavárně co hledá jméno a já u sebe mám 3 knihy, které můžete ode mě vyhrát! Stačí na Instagram nahrát fotku z místa Prahy, které máte rádi, kam se rádi vracíte, nebo které vás zaujalo a označit fotku hashtagem #PrahaNeznama a @timetofit. Soutěž bude trvat do středy do 20:00, kdy vyhlásím tři vítěze a kteří ode mě obdrží knihu.

Už mám po zkouškách a jsem ráda, že si můžu přečíst jinou knihu, než je pětsetistránková učebnice mikroekonomie, takže jsem se sama do Prahy Neznámé začetla a musím říct, že tam jsou věci, o kterých jsem něměla ani ponětí. Pravidelně teď informuju Vojtu, kde kdo bydlel a které dělové koule va fasádě domů jsou ty pravé a které jen atrakce pro turisty:D

Tak šup na Instagram a postovat fotky z Prahy! Už se těším na tipy, kam zajít! .)

E.

IMG_3604 IMG_3606 IMG_3607 IMG_3611 IMG_3614 IMG_3622 IMG_3625 IMG_3626 IMG_3629

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Praha Neznámá

  1. June 22, 2016 at 07:15

    To muselo byť veľmi zaujímavé. V Prahe som zatiaľ bola len raz, ale hneď som si ju zamilovala. Určite sa tam chcem zasa niekedy pozrieť.

    http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.