Plesové Šaty

Ahoj!

Plesová sezóna se blíží a vzhledem k tomu, že jsem také nějaké plesové šaty sháněla, vyhrabala jsem na internetu ty nejlepší kousky!

Co se mně osobně líbí, je krajka, dlouhý rukáv a rafinované průstřihy (u těch je ale důležité dávat pozor na to, aby šaty nepůsobily vulgárně – není totiž větší faux-pas, než vypadat na plese, jako když jste si odběhli z E55 (pardón za ten jazyk O:-)).

Co se dalších rad týče, tak bych určitě nechala doma silonky. A pokud si nestihnete oholit nohy (:D) a silonky si prostě vzít musíte, zapomeňte prosím na otevřené botky! ;)

Dalším průšvihem je vykukující podprsenka, kterou vídám stále až překvapivě často. Pokud máte otevřená záda nebo špagetová ramínka, podprdu si prostě neberte:) Řešením nejsou ani gelová ramínka. Spousta lidí si myslí, že nejsou vidět, ale oni opravdu vidět jsou a vypadají nevzhledně:)

Co se délky šatů týče, tak zastávám názor, že pokud máte opravdu krátké mini-šaty, je lepší si vzít nižší podpatky a nebo rovnou žádné – předejdete tím vulgárnosti. Pokud si zase naopak chcete vzít vysoké podpatky, volte spíše délku šatů ke kolenům a nebo až na zem:)

To jsou moje basic rady a teď hurá nakupovat! ;) Já sama jsem si pořídila číslo 6) a musím říct, že vypadají opravdu úchvatně! :) A jaké se líbí vám? :)

Krásné pondělí!
E.

 

11.link HERE!    2. link HERE!    3. link HERE!    4. link HERE!    5. link HERE!    6. link HERE!    7. link HERE!    8. link HERE!

 

21. link HERE!    2. link HERE!    3. link HERE!    4. link HERE!    5. link HERE!    6. link HERE!    7. link HERE!    8. link HERE!

 

unknown-2

 1. link HERE!    2. link HERE!    3. link HERE!    4. link HERE!    5. link HERE!    6. link HERE!    7. link HERE!    8. link HERE!
Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Plesové Šaty

 1. Veronika
  November 16, 2016 at 14:35

  Co se týče silonek, tak ty bych rozhodně nenechávala doma. Jedná li se o společenskou událost a přijdete bez silonek, to bych nazvala faux-pas. Samozřejmě člověk to musí umět dát dohromady s otevřenýma botama atd., ale prostě slušnost je vzít si silonky.

  • November 16, 2016 at 14:48

   Tak tady bych si dovolila nesouhlasit:) Před deseti lety to faux-pas bylo, ale dneska se silonky skoro nenosí. Viděla jsi někdy někoho na červeném koberci v silonkách? Já teda určitě ne:)

 2. Pája
  November 15, 2016 at 07:15

  No takový článek jsem přesně potřebovala! :) Už jsem byla zoufalá, co se týče výběru šatů :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.