Paragliding

GOPR2744

Ahoooj!

Slíbila jsem článek z našeho paraglidingu a tady je!

Minulý týden jsme konečně vyrazili na padáky, které jsme plánovali už od dubna! Byl to vlastně dárek k Vánocům od mojí mamky, ale letěli jsme až teď, protože jsme čekali na hezké počasí a “dobrou termiku”. Na tandem jsem moc velká poseroutka, a tohle mi upřímně stačilo:D Letěli jsme z Černé Hory v Krkonoších a i tak to byl zážitek na celý život. Padákem jsem už sice jednou skákala, ale vůbec nic si z toho nepamatuju, jelikož mi bylo asi 7.

Tentokrát to ale byla bomba! Dokonce se mnou i instruktor zkusil jakousi “spirálu”, kdy jsem myslela, že díky přetížení každou chvíli omdlím a moc do smíchu mi nebylo. Málem jsem z toho upustila GoPro, jak jsme padali střemhlav dolů.

Ještě jsme si inteligentně dali před skokem piknik a neuvěřitelně jsme se přežrali, takže nám fakt bylo ve vzduchu potom šouflo.

A co vy? Už jste někdy lětěli padákem? Nebo jste si zkusili i tandem? :)

Krásnou neděli všem!

E.

Hey guys! 

I promised an article from the paragliding and here it is! 

Last week we finally went paragliding, which we planned since April! It was actually a present for Christmas from my mom, but we finally made it now, because we were waiting for good weather and right wind. I’m too scared to jump out of an airplane and this was honestly enough for me, hahaha:) We flew from Cerna Hora in Krkonose Mountain and I will never forget it. I’ve done it once, but I don’t remember anything because I was about 7 years old. 

This time it was so much fun though! The instructor even tried some kind of a spiral, during which I thought i was gonna pass out every second and that was not cool, haha:) I almost dropped my GoPro, since we were falling down so fast! 

We even had a picnic before the flight, which wasn’t so smart, because we were feeling a bit sick up there, haha:)

And what about you guys? Have you ever tried paragliding? Or did you have the guts to do the tandem jump? :) 

Have a great Sunday! 

E.

 

GOPR2741GOPR2735 GOPR2783 GOPR2777 GOPR2749

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Paragliding

 1. lucka
  August 30, 2016 at 15:10

  Já mám naopak zážitek z tandemu a na paraglide se chystám. Na seskok bych sama sice asi taky nešla, dostala jsem ho jako dárek 😃 ale fakt to stojí za to. Skákaly jsme s kámoškou v Kolíně. Ze 4 km, počasí perfektní, proletěly jsme i mrakem (jo a mrzlo tam, 6.srpna). Dole jsem pak taky nebyla úplně fit, ale jakmile jsem se dala dohromady, šla bych znovu 😃 No a paraglide mě láká moc, ty výhledy a přitom i myslet se u toho musí… Na jaře to vypadá na kurz na pilotní průkaz…

 2. August 28, 2016 at 13:32

  Tak to je super! Jeste nikdy jsem neco tak odvaznyho neudelala a klobouk dolu vam oboum, ale neco takovyho urcite stoji na mym bucket listu a uz se tesim, az se k necemu takovymu dovazim! Musel to byt uzasnej zazitek a doufam, ze jste si to uzili! Nebo treba takovej Bungee Jumping, vazne super clanek!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.