Oversized Everything

Ahooooj!

Včera mi ruply kalhoty. Moje nejblíbenější. Ty zkoušky mě zabíjí, už potřebuju nutně jít cvičit a přestat se ládovat čokoládou a kafem. Už mi zbývá poslední, na kterou se stejně učit nebudu, protože jednak už teď vím, že jí neudělám a jednak nebudu mít čas, protože zítra frčím na víkend do Mnichova, v pondělí natáčím a v úterý budu v Salzburgu prozkoumávat ledové jeskyně a testovat Sorelky! Úplně se na tyhle dva výlety těším, protože pojedu svým novým autem a nemůžu se dočkat, až ho trochu proženu po dálnici!:) Určitě se máte na co těšit i vy, protože proběhne řádná fotodokumentace, která bude příští týden na blogu!:) Provokuje mě i moje mamka, která mě neustále zásobuje dokonalýma fotkama z Klínovce, kam se vydala na běžky s kamarádkou. Ale já jí to oplatím, protože ten další víkend zase já frčím alespoň na den do Špindlu.

Každopádně to byl ale důvod, proč jsem vytáhla svoje staré kalhoty od kostýmu z dob, kdy jsem ještě pracovala v kanceláři, kde požadovali dost přísný dresscode. Jsou od Ganta a jsou z 80% vlněné. Svetr jsem si pořídila nový, ze Zary, taky vlněný. A asi po třetí v životě se mi stalo, že mi nebyla zima!!!

A taky mám na sobě asi po sedmi letech (což je doba, kterou už v kanceláři nepracuju) něco jiného, než úzké skinny jeans a musím říct, že to je docela pohodlný! Je to minimálně příjemná změna:)

Tak krásný zbytek čtvrtka a příště už z hor! :)))))

P.S. Na mém Facebooku najdete jedno pozvání na zítřejší akci! Je to znovuotevření Adidasu v Palladiu a bude tam spousta občerstvení, celebrit a dárečků, tak určitě mrkněte! :)

Pa,
E.

Hey guys!

My jeans tored yesterday. My favorite ones. The exams are killing me, I really really need to start working out daily and stop eating chocolate all day. I have one more exam in front of me, but I won’t be studying for it anyways, because I already know that I’ll fail it and also I won’t have any time to study because I’m going to Munich tomorrow for the whole weekend, I’m shooting a new episode of MM on Monday and I’m going to Salzburg to explore some ice caves and to test my new Sorel boots! I can’t wait to be on the road again, because I’m driving my new car and I’m really really looking forward to drive it fast finally! 

You guys should stay tuned too, because there will be tons of pictures from both places, so I’ll write at least two posts about these trips!:) My mom is provoking me because she keeps sending me pictures from Klinovec (mountain in Czech), where she went with her friend to do some cross-country skiing. Well I’m gonna pay her back since I’m going to Spindl (another Czech mountain) next weekend! Muhahaha!

Anyways, so my torn pants were the reason why I wore these old pants, which I used to wear to the office back then, when I used to work there. They required a strict dress code there, so these are part of my office suit. They’re by Gant and are 80% wool. Also, I got a new sweater, from Zara, which is woolen too, so this was actually like the third time I wasn’t cold at all! 

And also, I wore something else than skinny jeans after about 7 years (that’s how long I don’t work in the office anymore). I gotta say that it’s quite comfy! :) 

Well, have a great rest of Thursday and the next article will be from the mountains! 

Love, 
E.


WEARING:

Pants – Gant
Shirt – Gant
Sweater – Zara
Coat – Boohoo
Handbag – Pull & Bear
Heels – Mango

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Oversized Everything

  1. February 3, 2017 at 07:35

    Pěkný outfit :) Já skinny jeans vůbec nenosím. Fuj, něco tak nepohodlné. Já žiju v sukních a šatech s legínami, případně občas nějaké ty kalhoty. Ale nic moc skinny nebo snad džínovina :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.