Online 24/7

http://elitebloggers.wixsite.com/elite-bloggers/content-marketing

Ahoj!

Něktěří z vás si už možná všimli, že jsem vyměnila svůj starý telefon za Smart Platinum 7 od Vodafonu. A spousta z vás se mě ptá, jak jsem s ním spokojená, tak jsem se mu rozhodla věnovat celý článek a všechno vysvětlit.

Několik let jsem byla zvyklá na iOS a Android jsem měla poprvé v životě, takže to pro mě byl docela oříšek. Trvalo mi asi měsíc, než jsem byla schopná napsat esemesku pod dvě minuty, ale jakmile člověk pochopí, jak Android funguje, je to vlastně strašně jednoduché.

Nejlepší je na tom to, že mi baterka vydrží v pohodě celý den při opravdu intezivním používání. Svůj starý telefon jsem musela už v poledne nabíjet. Telefon nikdy nešetřím a kdykoliv mám čas, tak z něj vyřizuju maily a upravuju na něm fotky, pokud nemám při ruce svůj laptop. Hudba mi jede all day long, takže telefon dostává opravdu zabrat:)

Druhá skvělá věc je velká obrazovka. Vždycky jsem měla malou a nijak mi to ani nevadilo, ale jakmile jsem vyzkoušela bigcreen, už bych nikdy nechtěla nic jiného. Hlavně kvůli úpravě fotek. Stejně si nikdy nedávám telefon do kapsy od džínů, takže proč ne. Jediná nevýhoda velkého telefonu je ta, že prostě nenapíšete esemesku jednou rukou, ale aspoň jsem přestala odpovídat na zprávy při řízení O:-) Skvělé je třeba i “odemykání pohledem”. Uděláte si několik selfies telefon potom rozpozná váš obličej a když se na něj podíváte, odemkne se! Není to geniální?!

Třetí výhoda, kterou oceňuju asi ze všeho nejvíc, je místo na paměťovku. Jsem blogerka, takže v mém telefonu mám běžně několik desítek tisíc fotek, které jsem musela díky omezené paměti často promazávat. Teď jsem s 256GB Micro SD vysmátá:))))

Kdybyste měli ještě jakékoliv otázky ohledně mého telefonu, ráda v komentářích zodpovím!:)

P.S. Všimněte si mojí úchylnosti na mramor a to, jak mi ladí wallpaper se stolem! :DDDDD Hahahaha
Pa,
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Online 24/7

  1. sam
    January 18, 2017 at 13:35

    Wow awesome mobile:)
    Regards.
    Walkindiscount.com

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.