On the Jury

img_4744

Ahoooj!

Komu víkend utekl jako voda? No mně rozhodně!:)

Jak už mnozí z vás ví, účastním se soutěže Staň se tváří Flory, ale nikoliv jako soutěžící, nýbrž sedím v porotě spolu s dalšími dvěma skvělými blogerkami – Pavlínou a Beátou. Semifinále už proběhlo a máme vybraných 10 finalistek, které budou bojovat o titul a hodnotnou výhru. A vás moc zvu na finále, které proběhne právě v Atriu Flora ve středu a na které se můžete příjít podívat a podpořit tak svojí finalistku. Odkaz na FB event TADY.

Už chápu, jak těžkou práci mají porotci třeba v Miss, protože vybrat jen jednu mezi 10 tak krásnými a charismatickými slečnami je opravdu oříšek.

Tak ve středu!
E.

Hey gyus! 

The weekend is gone again and it went by so fast this time!:) 

As many of you guys know, I participate in the competition Face of Flora, but not as a competitor, but as a member of a jury, along with two other great bloggers – Beata & Pavlina. The semifinals has already taken place and we’ve chosen 10 finalists, who will be fighting for the title and many great prizes. You guys can come to the finals, which will be taking place on Wednesday right in Atrium Flora, where you can support your favorite girl. Here’s the FB event. 

Now I finally understand, how difficult the jury’s job is for example in the Miss, because it’s freaking hard to choose just one from those 10 beautiful and charismatic girls. 

See you on Wednesday then! 
E.

img_4736 img_4734 dsc_0058

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.