October Playlist

Ahoooj!

Úplně jsme s Vojtou zapomněli na zářijový i říjnový playlist, takže jsme vytvořili alespoň ten říjnový, i když října už moc nezbývá. Tyhle songy u nás doma hrají pořád, tak doufám, že se budou líbit i vám:) Poslouchá tyhle playlisty vůbec někdo? Já se poslední dobou do hudby strašně vžívám a považuju jí ve svém životě za mnohem důležitější, než třeba před dvěma lety. Dřív jsem hudbu slyšela jen z rádia, nebo maximálně při tréninku, ale teď se na ní vyloženě těším a jsem schopná jen sedět v tramvaji, koukat z okýnka a poslouchat a radovat se z toho, jak je super :D Jako kdyby mi úplně hrálo srdce a ne sluchátka v uších! Hahaha:) Znáte tenhle pocit?

Tak snad se bude líbit! Krásný pátek přeju!
E.

Hey guys! 

We totally forgot to post the September & October playlist, so here’s at least the October one, even though there is just a few days left. We listen to these songs all the time at home, so I hope you guys like them too:) Does anyone listen to it at all? Haha:) Recently, I have empathized with the music a lot more, than let’s say two years ago. Before that, I listened to music just in a radio or during a workout, but now I’m always really looking forward to listening to it and I’m able just to sit in a tram, look out of window and listen the beats and be happy, hahaha:) As if my heart was playing the music, not the headphones. Does anyone know this feeling or am I weird? Haha!:) 

Anyways, I hope you guys like it and have a great Friday! 
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  3 comments for “October Playlist

 1. Verča
  November 7, 2016 at 13:08

  Já ty playlisty taky poslouchám!! Jsou uplně boží, já bych na ně sama nepřišla, takže jsem za ně vděčná!

 2. Martina D.
  October 31, 2016 at 11:03

  Poslouchá a v září mi nový playlist i chyběl :) Každopádně díky za říjnový, jdu na něj! :)

 3. Anonymous
  October 28, 2016 at 13:24

  No já sem hroznej milovník hudby. Někdy si říkám, že jsme se snad narodil, už se sluchátkama v uších. Vždy se těším na ty vaše playlisty :). Člověk najde něco nového a rozšíří si hudebné obzory.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.