No Black in The Summer, Please!

0S6B0220

Ahoj!

V první řadě se moc omlouvám, že jsem víc než týden nenapsala ani čárku. Zkouškové mě neuvěřitelně vyčerpalo a musela jsem všechen svůj volný čas vložit do učení. Díkybohu už mám všechno úspěšně za sebou a léto může začít. Tenhle pocit miluju a řekla bych že brzké léto po zkouškách je moje neoblíbenější část roku, protože ze mě spadne takových starostí a neuvěřitelně si oddychnu, že mám další semestr za sebou a můžu si plně věnovat tomu, co mě baví. A to je blog, cvičení a cestování:)

Dneska ráno jsem odmítla vstát dřív než je nutné, protože jsem z mojí poslední a zároveň nejtěžší zkoušky byla totálně vyčerpaná. Bylo to asi po měsíci, kdy jsem ani já, ani Vojta nemuseli vstávat kvůli tréninku nebo učení a konečně jsme měli čas řešit, co podnikneme v létě. A tak jsme mrkli na letenky a našli celkem levnou letenku na Island a hned jsme jí koupili. Takže na konci července razíme na ISLAND! JUCHŮŮŮŮ! Na Islandu jsem sice už byla asi před čtyřma rokama, ale vůbec mi to nevadí, protože jsou snad jen dvě země, kam se vždycky ráda vrátím – a to Norsko a Island.

Kromě Islandu máme v červenci naplánovaný ještě týdenní výšlap na Triglav ve Slovinsku a já se ještě zastavím pracovně na tři dny ve Valencii.

Možná se ještě vrátíme na pár dní do Tater nebo do Alp, kde budeme trénovat na výšlap Mt. Blancu, o kterém pořád básním.

Předevčírem jsme málem koupili letenky do Gruzie, ale ty nejlevnější nám utekly o pár minut.

Pořád oba sníme s Vojtou o pár týdnech v Nepálu, ale ještě pořád se nám nepodařilo sehnat vhodné letenky. Sezóna tam začíná na konci září, takže na to je ještě čas:) Moře u nás stoprocentně neproběhně, protože ani jeden nejsme díky naší hyperaktivitě válecí typ a já bych u moře asi umřela nudou :D

A co vy? Co plánujete na léto vy? :)) Jezdíte radši k moři nebo jsou vaším živlem hory a národní parky? :)

Užívejte sluníčka!
E.

Hey everyoneeeee!

In the first place I’m so sorry that I did not write any post for more than a week. The exams were this year really exhausting and I had to put all my free time into studying. Thank God I have passed everything successfully, so the summer can begin. I love this feeling and I would say that the early summer after exams is my most favorite part of the year, I feel so relieved that another semester is behind me and I can fully focus on what I enjoy. And this is blogging, exercising and travelling :)

This morning I refused to get up earlier than necessary, because I was so worn out after my last and the most difficult exam. It was after about a month, when I neither I nor Vojta had to get up early for work or studying and finally we had time to plan the summer. And so we started searching the plane tickets and found a relatively cheap ticket to Iceland, so we immediately bought it. So at the end of July we are going to ICELAND! Yaaaaay! Although I’ve been to Iceland about four years ago, there are only two places I would always visit again – Norway and Iceland.

Apart from Iceland, we have scheduled another week-hike to Triglav in Slovenia and I will stop by Valencia for three days because of work. 

Maybe we will go to the Tatra Mountains or the Alps again for a few days, where we will train for Mt.Blanc, which I can’t stop talking about. 

The day before yesterday we almost bought plane tickets to Georgia, but the cheapest ones were sold out by the time we decided to buy them. 

We both still dream of a few weeks in Nepal, but we haven’t find the right plane ticket yet. The season in late September there anyways, so we still have time :)

And what about you guys? What are your plans for the summer? :)) Do you prefer the beaches or are you more crazy about the mountains and national parks? :)

Have a great Thursday!
E.

PicMonkey Collage0S6B0225

0S6B0237

0S6B0255

0S6B0261

Photos by Martin Klesnil

WEARING: 

Vest – Only (Zoot)
Pants – H&M
Top – Lindex
Shoes – Nike
Handbag – Primark

1246843 145196813224071496176WL574BCA-1Nike_Air_Huarache_Run_Premium_Suede_Gamma_Grey_Phantom_833145_001_1024x1024S0000007431380_F_W40_20160218114647

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “No Black in The Summer, Please!

 1. Roxy
  June 18, 2016 at 13:05

  Ahoj Eliško :). Na Triglavu jsme byli minulé léto a byl to opravdu úžasný zážitek i přesto, že jsme si celkem sáhli na dno sil :D. Když si čtu Vaše plány s přítelem, tak mám pocit jako by jsme to s přítelem psali my :D. Nepál je náš velký sen i z důvodu, že přítel rád fotí a máme rádi výšlapy a na to je Nepál ideální. Letenky jsme taky dlouho vyhlíželi. V plánu máme i Island, takže děkuji za tvoje články a fotografie, ne jednou sloužili jako inspirace :).

 2. Lucka
  June 10, 2016 at 20:19

  Ahoj Eliško :) pěkný outfit a chválí vzhled bez linek, moc ti to sluší. Moje léto je pracovní a pak hurá na pár měsíců do San Diega :) Vím, že ho máš také ráda a budu ráda, když mi dáš tipy, co se ti tam líbilo nejvíc.

 3. June 10, 2016 at 06:50

  Krásný outfit :-)

  Na léto plánuji týden v Berchtesgadenských Alpách a s partou přátel chceme sjet nějakou řeku, nejspíš to zase bude Vltava. Moře mám ráda, ale hory jsou hory :-)

  http://www.42stupnu.blogspot.cz

 4. June 9, 2016 at 21:54

  white vs white look is a must in summer!
  http://www.be-sparkling.com/

 5. June 9, 2016 at 20:57

 6. June 9, 2016 at 16:55

  Bozi outfit, svetle barvy ti sednou:)) a super plany na leto! :)

  http://www.marrydreams.com

 7. June 9, 2016 at 16:34

  Blahoželám ti ku skúškam. Poznám ten skvelý pocit. Bohužiaľ, ja si naň ešte musím počkať.
  Musím povedať, že máte úplne super plány na leto. Tak nech vám to všetko krásne vyjde.
  A na fotkách vyzeráš úžasne. Páčia sa mi tvoje kratšie vlasy. Pristane ti to.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.