New In: Nike AirForce

IMG_1919

Ahoj!

Je zvláštní, jak se všechny boty časem vždycky vrátí do módy. Nejřív Supestary a teď to jsou staré dobré AirForce 1. Teda ne, že by to byla nějaká novinka, AirForce zažily už svůj comeback před pár měsíci, ale protože jsem byla až doteď věrná svým Superstarům (které už fakt nejdou vyčistit), pořídila jsem si AirForce až teď.

Musím upřímně říct, že nejsou tak pohodlné, jako Superstary a trošku mě dřou na kotníkách, ale asi se musí prošlápnout:) Koupit je můžete třeba TADY! A čepice z poslední fotky je od značky Never Same, kterou můžete koupit TADY.
Co na ně říkáte? :))
E.

Hi there!

It’s funny how all the shoes eventually always come back into fashion. First the Supestars and now these old but good AirForce 1. Well, not like it’s something new, the Air Forces are having their comeback for a few months, but because I was loyal to my Superstars (which are now un-cleanable), I haven’t bought the AirForces until now.

I must honestly say, that they are not as comfy as the Superstars, and make me grazed on my ankles. You can buy them right HERE. And the beanie from the last pic is by Never Same and you can buy it HERE.
So what do you say? :)) 
E.

 

IMG_1923IMG_1921
IMG_1949IMG_1956

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  5 comments for “New In: Nike AirForce

 1. May 13, 2016 at 12:13

  I have the same model and I love them! <3 Nike power

  http://www.thebeargirl.com/blog/vibin

 2. Katerina
  May 12, 2016 at 10:38

  Ta cepka je supr:-)

 3. May 12, 2016 at 06:37

  Nevypadají špatně, ale superstary jsou superstary.

  http://www.42stupnu.blogspot.cz

 4. May 12, 2016 at 05:56

  Tak ta poslední fotka, je úplně skvělá. Já teda nemám a ani nikdy neměla ani AirForce ani Superstary, ale jak říkáš zažívají teď znovuzrození :D Docela přemýšlím o těch AirForce, protože moje bílé AirMax už jsou tak strašně žluté, že se mi tomu nechce ani věřit :( :D
  Andrea Mokrejšová

 5. May 11, 2016 at 14:39

  Nízký AirForce už mám přes dva roky, prochodily se mnou třetinu Evropy..a myslím si teda, že do módy se vrátily tak tři roky zpět a pohodlně fungovaly vedle megaúspěšných AirMax..a až nedávno je začaly vytlačovat Roshe.. Každopádně ty moje už dosluhují a chystám se koupit úplně ty samé, prostě na mou nohu sedly dokonale =)

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.