New In: Adidas Originals Tubular

IMG_3836

Ahooj!

Nutně jsem potřebovala šedé boty a hooodně dlouho se mi nedařilo žádné najít. Tak dlouho jsem je hledala, až jsem narazila ty tyhle šedé Tubulary a zamilovala jsem si je na první pohled.

Mohli jste mě v nich vidět ve Varech, ale totálně jsem je tam zničila a ušpinila, takže jsem ráda, že jsem je cvakla ještě před festivalem, haha:)

Zdaleka nejsou tak pohodlné jako Boosty a upřímně jsou dost tvrdé, ale na běžné nošení stačí:) Poslední dobou ale slintám po Adidas NMD, ale zaboha je nemůžu v Česku nikde sehnat. Někdo nějaké tipy? :)

Pa,
E.

Heeey!

I desperately needed gray shoes and for a really long time I was not able to find any. I’d been searching them until I found these gray Tubulars and I loved it at the first sight.

You could see me wearing them in Karlovy Vary two weeks ago, but I totally destroyed them and got them dirty, so I’m glad I shot the pics before the festival, haha :)

They’re not nearly as comfortable as the Boosts and honestly the sole is quite hard, but just fine for walking around the city. Lately I’ve been drooling over Adidas NMD, but I can’t find them anywhere in Prague. Anyone has any tips where I can get them? :)

Love,
E.

IMG_3838 IMG_3842 IMG_3844 IMG_3847 IMG_3849 IMG_3851

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  9 comments for “New In: Adidas Originals Tubular

 1. July 19, 2016 at 12:23

  Ahoj Eliško,
  Adidas NMD koupíš i v Queens.cz, jen je třeba sledovat release dates, jelikož bývají hned vyprodány a stojí se na některé modely i fronty:-)

 2. July 18, 2016 at 08:48

  Na tenhle typ tenisek moc nejsem, ale tyhle se mi opravdu líbí. Jen bych je asi moc neunosila.

  http://www.42stupnu.blogspot.cz

 3. martina
  July 16, 2016 at 20:48

  ahoj eliško, nevím, jsou to tyto? http://www.adidas.cz/nmd nebo jsi myslela kamenný obchod? :)

  • July 16, 2016 at 22:09

   Jojo, jsou to oni, ale dámské jsou úúúplně všechny vyprodané:(((

 4. July 16, 2016 at 12:57

  V posledni dobe jsem si nejak vsimla, ze nejvic penez snad investujes do bot! :D Ja jeste nemam ani jedny adidasy, ale ted planuju urcite na narozky si poridit Stan Smith, protoze jsou fakt bozi! A tyhle jsou taky moc krasny, ale spis na behani, nebo se snad mylim? Na noze vypadaji fakt dokonale! :D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com/
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  • July 16, 2016 at 17:03

   Na běhání nejsou, i když tak možná trochu vypadají. Jsou od Adidas Originals, což je volnočasová značka:) A máš SKORO pravdu, nejvíc peněz dávám do cestování, boty jsou až na druhém místě, hahaha :))))

 5. Zuzana
  July 16, 2016 at 12:52

  Ahoj! Žiju v Německu a často objednávám věci ze zalando.de. Tvoje botky tam mají – koukni na zalando.de Často jezdím do Čech, tak můžu dovézt😉

 6. Eni
  July 16, 2016 at 12:30

  Wow!!! Nice!!! I’m Eni, blogger from Italy….If you want, take a look at my blog and let me know what you think. Kisses,
  Eni

  Eniwhere Fashion
  Eniwhere Fashion Facebook

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.