#MotivationMonday: Only Girls Run

IMG_0630

Ahooj!

Tak vzhledem k tomu, jaký jsem podala mizerný výkon na Spartanovi, začala jsem zase trénovat běh. Poslední dobou jsem ho hodně flákala a trávila spoustu času ve fitku mezi činkama spíš než v přírodě s hudbou a vražedným běžeckým tempem.

Proto jsem se rozhodla, že se zase zapojím do závodů s Adidasem. První, tréninkový, s názvem Only Girls Run, mě čeká hned tuhle středu 31.8. a je to takový takový malý trénink na velký Adidas Běh pro Ženy, který se bude konat v sobotu 10.září. Běh pro Ženy je pětikilometrovka, takže se tu dá pořádně zabrat, anižbych se zničila na další týden a samozřejmě na něj můžou jen ženy:) Registrovat se můžete i vy, a to TADY! Moc ráda se tam s vámi potkám a hodím řeč, tak určitě doražte! ;)

Dorazit samozřejmě můžete i na tréninkový Only Girls běh ve středu, který je zdarma. Na ten se registrovat nemusíte a můžete přijít rovnou v 18:00 do Adidasu na Příkopy :) Společný výběh odstartuje v 18:30 a zakončí se na Letné jógou, společným posezením a piknikem.

Tak se budu těšit!
Běhu zdar!
E.

Hey everyone! 

So since I didn’t do well on the Spartan Race last week, I started running again. Recently, you would have probably seen me more in the gym lifting the weights than jogging somewhere in the nature. 

That’s why I decided to participate in the Adidas runs again. The first one, called Only Girls Run, is taking place this Wednesday August 31st, and it’s a kind of a training for the big run called Adidas Běh pro Ženy, which will be held on September 10th. Běh pro Ženy is a 5-km long race, so you can actually make a great time without destroying yourself for another week and obviously only women can come. You can register right HERE! I’d love to meet you all guys there and have some fun, so be sure to come! :)

You can come to the Only Girls Run as well of course, which is free and you don’t have to register for that one! You can just come at 6pm to Adidas Na Příkopě and we will all start at 6:30. The run ends at Letná, where we’re gonna have some yoga and picnic. 

I’ll see you there then! 
Cheers, 
E.


IMG_0692 IMG_0723 IMG_0742 IMG_0750

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “#MotivationMonday: Only Girls Run

 1. August 29, 2016 at 20:25

  Tak to je vazne skvely, ale skoda ze teda nemuzu prijit, vazne rada bych sla behat a tebe uvidet by bylo taky uzasny, treba to vyjde jindy! ;D Jinak skvely outfit, vazne moc a moc ti to slusi a do leginu i mikiny jsem se naprossto zamilovala, miluju tvuj styl pri sportu, i ten civilni, ale sportovni jeste o kapku vic!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

 2. Verča
  August 29, 2016 at 19:54

  Tobě to tak strašně moc sluší! Já se bohužel nezúčastním, protože nejsem z Prahy, ale zaběhám si tady doma :)) těším se na fotky z akce! teda doufám, že budou :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.