#MotivationMonday Leg Workout

Ahoj!

Protože toho mám teď opravdu až nad hlavu a nestihla jsem na #motivationmonday natočit žádné cvičící video ani nafotit nějaký fajn recept, sestříhala jsem hooodně staré video, kdy jsme s Vojtou cvičili ve venkovní zóně Energymu nohy. Tuším, že to bylo hned po tom, co jsme se vloni vrátili z Norska, takže jsem tam pěkně vykrmená. Ale tak to snad nevadí a video bude pořád svůj účel plnit. Najdete v něm pár kardio cviků a pár cviků na nohy, tak snad to někomu pomůže:))

Hezký zbytek pondělí!
E.


Hey everyone!

So since I’ve got too much work to do recently, I didn’t have time to make a new workout video or to shoot a recipe for some super-healthy food. Instead of that, I cut this really really old video of me & Vojta exercising the legs in the outside zone of Energym. I think it was recorded right after we got back from Norway last year, so I’m a bit fat, haha:) But hopefully it doesn’t matter and the video is still useful for you guys. You’ll find there a few cardio exercises and a several leg exercises.:))

Have a great rest of Monday! 
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.