Mocha

Ahoooj!

Hlásí se Emil Holub! :D Tentokrát už zase z Prahy! :)))))

Dneska se mi stala strašně zvláštní věc! Měla jsem strašně pohodový den, plný posedávání po kavárnách s kamarádama a kamarádkama, které jsem neviděla věčnost. Na obědě jsem byla poprvé v T-Ankeru, který mě nadchnul neuvěřitelným způsobem! (Kdo jste tam nebyl, moc doporučuju! Ten výhled na Prahu je fakt krásný!) Když jsem odcházela, šla jsem pěšky a teď přichází ta zvláštní věc.

Poprvé v životě jsem si řekla, že Praha je nádherná a že se mi nechce nikam pryč. Možná budu znít strašně radikálně, ale nikdy se mi Praha jako město nelíbila. Vždycky jsem chtěla utéct někam do Ameriky, nebo Kanady nebo Austrálie. Až do dneška. Uvědomila jsem si, že mi tu vlastně vůbec nic nechybí a že je tu strašně krásně. Pořád jsem nadávala, že tu pořád prší, nebo je moc velká zima, nebo zase vedro, nebo že je tu strašně turistů a nebo moc drahý benzín nebo hnusná zelenina v obchodech, nebo že nemáme pořádné hory ani moře, a nebo že Češi jsou úplně nemožný.

Když jsem šla těma starýma uličkama, byla jsem najednou úplně spokojená a šťastná, že žiju právě tady. Přistihla jsem se dokonce, že se usmívám. Jen tak (Mezi náma nechápu, jak se někdo může jen tak usmívat. Nebo si třeba na ulici zpívat:D Nebo dokonce si povídat pro sebe. A já byla teď jedna z těch lidí, co jsem nikdy nedokázala pochopit).

A co vy? Máte Prahu rádi? :)
E.

Hey guys!

Finally in Prague! :)))))

Today I experienced a really strange thing! I had an awesome day full of coffee & food with my friends who I haven’t seen forever. For lunch, I went to T-Anker for the first time, which took by breath away! (If you haven’t been there, I really recommend it! The view of Prague is really beautiful!) When I left, I walked through the streets and here comes the strange thing. 

For the first time in my life, I thought Prague was beautiful and that I just wanna stay here. Maybe I will sound a bit radical, but I have to confess that I never liked Prague as a city. I always wanted to run away somewhere to the States, Canada or Australia. Until today. I realized that I have everything I ever wanted and I’m happy here. I was always complaining that it was raining here too much, or it was too cold or too hot, or that there was way too many tourists or too expensive gas or bad vegetables in grocery stores, or that we don’t have any cool mountains or the sea, or that the Czechs are so terrible. 

When I was walking through those old streets, I was suddenly so happy and glad to live right here. I even found myself smiling (btw I never understood how people could just smile or even sing to themselves on the streets and I suddenly I was one of those people I could never understand, haha). 

And what about you guys? Do you like Prague? :))
E.

WEARING: 

Top – Adidas Originals
Skirt – Stradivarius
Shoes – Puma
Handbag – Pull&Bear
Sunglasses – RayBan
Hat – Accessories

    

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Mocha

 1. Eva
  June 28, 2017 at 22:31

  Ahoj :) Praha je určitě pěknější jak Brno takže bud rada že bydliš tam, v Praze jsem byla jen jako turista a stačilo mi, nemam rada moc lidi a ty turisty bych asi nepřekousla ja žiju v Českém Těšíně na hranicich řikala jsem si jak je to super Polsko blizko člověk tam koupi všechno levně hlavně zeleninu a ovoce ale na druhou stranu mě ti Polaci strašně štvou, jsou tu furt hlavně kvuli alkoholu řvou večer pod oknama :D takže začinam mít na ně averzi :D takže si myslim že si nevybereš, hlavní je s kym tam jsi a to je to nejduležitější, měj se pěkně Eva

 2. June 6, 2017 at 09:21

  Můj přítel je z Prahy, takže tam za ním často jezdívám a naprosto ji miluji <3 :)

  • June 27, 2017 at 10:45

   Nojo, to asi když tu nebydlíš, tak je to fajn!:) Ale 20 let tady zevlovat… to by tě taky za chvíli omrzelo!:D

 3. Pája
  June 5, 2017 at 20:42

  Praha se mi líbí, ale jsem tam vždy jako turista. Vždycky jsem si říkala, že bych tam chtěla bydlet, ale osud mě zavál do Olomouce a dneska už bych asi neměnila – máme krásné historické centrum stejně jako Praha a navíc tam není na každém kroku 150 milionů lidí… ty davy mě na Praze fakt štvou. A myslím, že celkově je to v Olomouci takové osobnější, než v Praze, ale to ne každému může vyhovovat. Byla si někdy v Olmu? :) Jestli ne, tak to tak velký cestovatel jako ty určitě musí napravit!! :)
  Ale jsem ráda, že se ti v Praze tak zničehonic zalíbilo. Myslím, že je to dobře. Já to měla s Olomoucí úplně stejně, nejdřív se mi tam nelíbilo, protože jsem tam nikoho neznala a podobně, ale dneska si neumím představit, že bych tam nebyla. Stejně nezáleží na tom, kde jsme, ale s kým jsme. A nějaký to štěstí ti nepřinese ani Kanada, ani USA ani jiná země, protože je to tam “lepší”, ale nějaký tvůj vnitřní pocit spokojenosti… ale to je jen můj skromný názor :D Omlouvám se za tak dlouhý komentář a filosofickou vložku na závěr :D :D

 4. Ian
  June 4, 2017 at 17:10

  Great to hear you have found your love of Prague. As a foreigner I loved it and do miss it. Look forward to a time we can return for a weeks holiday. Take care, Ian

 5. Eclética and Chic
  June 4, 2017 at 15:29

  Amazing style! Lovely skirt

  http://ecleticaandchic.blogspot.pt/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.