Mission Beach Snack

IMG_8983

Ahoj!

Přesunuly jsme se dál na jih a udělaly jsme si malou zastávku na Mission Beach, která je slavná tím, že po ní volně pobíhají kasuáři. Vlastně v celém severním Queenslandu jsou všude dopravní značky s upozorněním na kasuáry, přecházející silnici. Nám se zatím nepoštěstilo jediného kasuára vidět, tak jsme zamířily právě na Mission Beach. Bohužel ani tady jsme žádného nezahlédly, tak jsme naše  zklamání vykompenzovaly zastávkou v plážové kavárně, kde jsme si pochutnaly na výborné kávě a malé dopolední svačince.

Zítra už nás čeká jedna z nejkrásnějších pláží v Austrálii, tak se nechte překvapit!:)))
E.

Hey guys! 

We’re heading further south and we stopped by Mission Beach, famous for wild cassowaries. Actually there are hundreds of traffic signs around the whole northern Queensland, warning that the cassowaries cross the road frequently. We haven’t seen any yet, so that’s why we headed to Mission Beach. Unfortunately we didn’t see any here either, so we sat down in of the cafés and ordered some great coffee and little morning snack. 

Tomorrow we’re going to one of the world’s most beautiful beaches, so stay tuned! 
E.

 IMG_8938 IMG_8908 IMG_8959 IMG_8923 IMG_8975 IMG_8905 IMG_8897

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Mission Beach Snack

  1. NEPLECHA
    February 22, 2016 at 19:12

    Nádherné fotky! Austrálie je prostě úžasná.

    NEPLECHA NA PLECHU

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.