May Playlist

Ahoooj!

Nějak jsem si nevšimla, že už není duben a až dneska mi došlo, že je 23.5. a já neudělala dubnový playlist, tak snad to vynahradím tím květnovým, který je o něco delší, než obvykle:)

Nicméně jsem objevila další vycházející hvězdu! A je z Česka! Vezmu to od začátku. To, že ujíždím na chillu a tropical housu už není žádná novinka, nicméně začíná být pěkně těžké najít dj, který by hrál tenhle druh hudby a zároveň by nebyl komerční, nebo svůj styl postupem času nezačal stáčet jinam. Perfektním příkladem je Matoma. Ten sice není tak komerční, ale jeho styl se začal ubírat kamsi k rapu, což zrovna já moc neocením. Dlouho jsem ujížděla i na Kygovi, ale od té doby, co ho slyším každé dvě minuty v rádiu ho neposlouchám skoro vůbec. Ne, nebudu poslouchat něco, co poslouchá další miliarda lidí, a tak vždycky když se nějaký dj uchytí, začnu hledat jiného.

Jenže. Tady nastává ten problém. Je zatraceně těžké najít někoho nového, co by se trefilo do vkusu vybíravé blogerce. Objevila jsem ale stylaře, který si říká TAAVO a ten se mi do vkusu vážně trefil. Viděla jsem ho několikrát hrát i naživo a je to fakt něco, co bych dovedla poslouchat od rána do večera. TAAVO pracuje už na svém vlastním mixu a já se nemůžu dočkat, až bude venku! Pár jeho mixů najdete i v tomhle playlistu, tak mi pak do komentů dejte vědět, co na něj říkáte! :)

E.

Hey guys! I kinda didn’t notice that it’s not April anymore and today I realized it’s May 23rd and I haven’t done the April playlist! Hopefully I’ll make it up for both May & April with this playlist, which is a bit longer than usually :)

Anyways, I discovered another rising star! And he’s from the Czech Republic! Let me explain everything from the beginning. It ain’t new that I listen to chill & tropical house, but it’s getting really hard to find a DJ who plays this kind of music, and at the same time wouldn’t be commercial, or his style wouldn’t start spinning over time. The perfect example is Matoma. This one isn’t so commercial, but his style has begun to twist somewhere towards rap, of which I’m not a big fan. I’d been listening to Kygo for a long time, but since I started hearing it every two minutes on the radio, I quit listening to him. No, I won’t listen to something that’s being listened to by another billion people, and so when a DJ starts to be famous, I start looking for another one.

But! Here’s the problem. It’s damn hard to find someone new that would hit the taste of a picky blogger, haha:) But I discovered a guy, called TAAVO, and I really love his music. I’ve seen him play live several times, and it’s really something I could listen to all day long. TAAVO is working on his own mix and I can’t wait for it! You can find some of his mixes in this playlist, so let me know what you think in the comments! :)

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.