Lace Shorts & Stella Cutout Top & ZX Flux

IMG_8237

Ahoj sportovci a sportovkyně!

Rozhodla jsem se hned po videu udělat vždycky navazující post o tom, co jsem měla ve videu na sobě, protože podle mě je oblečení do fitka taky móda a dají se s ní dělat zázraky. A vzhledem k tomu, že ve fitku trávím občas i polovinu mého dne, tak je fajn mít na sobě něco, v čem se cítím fajn a co je můj styl.
Budu se opakovat asi po sto dvacáté, ale vážně miluju kolekci od Stelly McCartney pro Adidas. Přesně jak říkám, posouvá sportovní módu zase o kousek výš a dělá z ní víc, než jen tepláky a vytahané triko. Navíc právě díky spolupráci s Adidasem je její kolekce navíc funkční a praktická.
Na sobě mám tílko právě od Stelly, kraťasy od Adidasu a boty jsou Adidas Originals ZX Flux. Ty nejsou úplně určené na sport, ale jsou neuvěřitelně pohodlné, takže pokud jen zvedáte činky nebo dřepujete, myslím, že to vůbec nevadí:)
A co vy? Řešíte i oblečení do fitka? :))
(P.S. Pardón za toho našpulenýho kačera na první fotce, původně to měl být vtip, ale všechny ostatní fotky se pak ukázaly být rozmazaný, takže mi nic jinýho nezbylo:D)

E.
_____________________________________________

Hey there!

I decided that after every video I gotta do a post about what I was wearing while shooting, because I think that gym clothes are considered fashion as well and you can do wonders. And since I spend so much time in the club I think it is good to wear something that I find comfortable and stylish as well. 
I will probably repeat myself for the hundreth time but I really LOVE Stella McCartney collection for Adidas. Exactly what I am talking about – it pushes the fashion in sport to a whole another level and it becomes more than sweatpants and loose T-shirt. Plus by collaborating with Adidas you can be sure that everything is functional and practical .
I am wearing Stell tank top, Adidas shorts and Originals ZX Flux. shoes. They are not really meant to be trained in but are so comfy that if you only lift weights or squat that you will be fine.:)
How do you deal with what to wear to gym?? :))

E.

IMG_8242

IMG_8268

IMG_8266

IMG_8262

 

WEARING:

Shorts – Adidas, shoes – Adidas Originals, top – Stella McCartney for Adidas 

 S16180_23_model S10010_21_model

 B34032_01_standard B34513_01_standard Snímek-obrazovky-2015-04-19-v-0.45.51

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Lace Shorts & Stella Cutout Top & ZX Flux

 1. April 30, 2015 at 04:17

  your shoes are a definite yes

 2. April 27, 2015 at 08:10

  Jeeeej, ty tenisky jsou skvěle :)

 3. April 27, 2015 at 06:47

  Já tu kolekci taky neuveritelně miluju a nemuzu si ji vynachválit, takže naprosto souhlasim! Nedávno jsem si od ní koupila zebrové 3/4táky a hned se mi sportuje líp!!:) A tvuj fitko outfit je perfektní! Přesně jak píšeš..funkční a přitom nemálo zajímavý! A ty boty!!!! <3
  Style by Eliza

  • April 27, 2015 at 11:42

   Děkuju za vyčerpávající komentář, Eli!<3 To jsem ráda, že se mnou někdo souhlasí!:))))))) A přesně vím, které 3/4ťáky máš na mysli, taky jsem je očumovala:D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.