Kapka Naděje

img_0063

 

Ahooooj!

Možná někteří z vás už vědí, že se většina Elite Bloggers angažuje v charitě, včetně mě, a tentokrát jsme dali do prodeje trička, která byla navržena s pomocí tatérského studia Inkoust Tattoo. Jeho zakoupením přispějete na dobrou věc a dokonce jsou letos trička i velmi stylová. Chceme totiž, aby si lidé kupovali trička, protože se jim líbí – ne protože pomohou dobré věci a pak ho někam založí… Proto jsme oslovili malou českou firmu původem ze Zlína, která dělá hezké střihy, využívá kvalitní materiál a kompletně šije v ČR.

Výtěžek půjde na Kliniku popáleninové medicíny Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde je v průměru za rok ošetřeno přes 700 dětí a přes 300 z nich vyžaduje hospitalizaci. Společnost Elite Bloggers už věnovala dětskému oddělení celkem 25.000 Kč, které jsme přes rok naspořili a teď máte jedinečnou příležitost pomoci také!:)

Potisk trička zobrazuje oheň s drobnými detaily kapek, které symbolizují právě Vaši pomoc vážně nemocným dětem z popálenin. Můžete ho pořídit někomu i jako Vánoční dárek, kdy tričko nejenom udělá radost, ale i pomůže:)))

Je pro nás, blogery, velmi důležité vědět o tom, že blogy mohou být platformou, která může nejen inspirovat, ale opravdu pomáhat! :) Tričko se dá koupit TADY!:) (klikněte na “staňte se dobrákem od kosti” a tričko najdete vpravo dole:)

Krásnou středu!
E.

Hey guys!

Many of you may know, that most of the Elite Bloggers are involved in the charity, including me and this time we created these t-shirts, which were designed with the aid of Inkoust Tattoo Studio. By buying it, you contribute to a good thing and this year’s t-shirts are really stylish too!:) We want people to buy the t-shirts not just because of the charity, but because they genuinely like them. That’s why we connected with this small company from Zlin, that creates wonderful cuts, uses high quality material and was established in the Czech Republic. 

The proceeds will go to the burn clinic of the Kralovske Vinohrady hospital, where around 700 children are treated every year and more than 300 of them need hospitalization. Elite Bloggers have given total of 25.000 CZK to this children’s department this year already and now you can help too!:) 

The pattern on the t-shirt illustrates fire with little drops, which symbolize the help of each one of you. You can also buy it as a Christmas present for someone, so the t-shirt not just makes someone happy, but also does a huge favor to the burned children:) 

For us, bloggers, it’s really important to know, that our blog can be an inspiration for someone, but it can help as well!:) You can buy the t-shirt right HERE!:) 

Have a great rest of Wednesday!
E.

img_0055

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Kapka Naděje

 1. Elen
  November 23, 2016 at 21:52

  asi jsem slepá, ale když otevřu odkaz, tak tam tohle tričko nevidím :(

  • November 24, 2016 at 10:15

   musíš scrollovat dolů, mělo by být vpravo dole:) Našla jsi ho?

   • Elen
    November 25, 2016 at 08:38

    Už jsem ho našla, ale je to teda DOST nepřehledný :) Musela jsem kliknout na košík, tam na “Dárky od kosti” a tam jsem tričko našla. Původně jsem otevřela tvůj odkaz a klikla jsem na “Každá kapka pomáhá ….” -> “Dárky naděje”. A tam je jen tričko Tatiany Kovaříkové :)

    • November 25, 2016 at 10:39

     jj, mají to nepřehledné, ale jsem ráda, že jsi to našla a hlavně že jsi si dala tu práci!:)))) Děkuju <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.