Jumpsuit

BM4A8452

Ahooj!

Takže:

za 1. nesnáším overaly, protože kdykoliv potřebuju čůrat, musím se celá svléknout. Vzhledem k tomu, že mi tenhle overal nedovoluje si vzít podprsenku, ještě teď vidím v kabince minulý týden, jak tam stojím nahatá a směju se sama sobě, co jsem si to zase koupila:D

za 2. jsem si vědoma toho, že mi na všech fotkách kouká cedulka (a fotograf mi to neřekl!!!!!!)

za 3. kdybyste viděli, jak jsem si v tomhle overalu zavazovala boty, asi byste umřeli smíchy. Koupila jsem si ho asi před měsícem, ještě před cestou na Island. Jenže po tom, co jsem se vrátila z Islandu, mi trvá asi pět minut, než se do něj nasoukám a je mi přes stehna prostě malý. Abych si zavázala tkaničky, musím zvednout nohu do vzduchu a někam si jí opřít, protože by mi v jakékoliv jiné pozici kalhoty praskly ve švech. Když jsem byla ještě doma, musel mi je zavázat Vojta, protože jsem toho prostě nebyla schopná, ale když se mi na Příkopech tkanička rozvázala, nastala totální noční můra a všichni kolemjdoucí si mě při zavazování prohlíželi, jako kdyby očekávali taneční vystoupení.

A co vy? Jak vy to máte s overaly? Vlastníte nějaký? Jsou vám pohodlné? :))
E.

Heyyyy!

So: 

First of all, I hate jumpsuits, because every time I need to pee, I have to take off the whole thing. Since I couldn’t wear any bra in this jumpsuit, I’m still laughing, when I remember myself standing in the cubicle last week almost naked and getting mad what the hell I’d just bought, hahaha :))) 

Second of all I’m aware of the tag, that’s sticking out on all the pictures (and the photographer didn’t tell me!!!!)

And third of all, I wasn’t able to tie my laces. I bought this jumpsuit about a month ago, just before leaving for Iceland. But I got some weight there and the jumpsuit is too small for me now, especially around the thighs. To tie the laces, I have to lift up my leg high and lean it against a wall or something, otherwise, if I did the regular was, the pants would break in the seams. When I was still at home, Vojta did the laces for me, but when the lace got untied in downtown Prague, a total nightmare came. ALl the passing people were staring at me as if they were expecting a dance performance, haha. 

And how about you guys? How are you dealing with jumpsuits? Do you have any? Are they comfy?:) 

E.


BM4A8484 BM4A8482 BM4A8480 BM4A8478 BM4A8476 BM4A8470 BM4A8465 BM4A8456

WEARING: 

Overal – Zara
Shoes – Botovo.cz

1477438 15717433_0029_img_0310-2

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Jumpsuit

 1. Evča
  April 7, 2017 at 10:34

  Pokud postava nositelky dovoluje, je overal super kus oblečení – jako v tomto případě :-)
  Zrovna řeším dilema, zda je vhodné si overal obléct na svatbu jako host a ještě ke všemu v černé…
  Co myslíte? Mají jeden moc hezký na Zoot/Alchymi, brousím si na něj zuby, na druhou stranu nechcu udělat svatební faux pas :-)

  • April 7, 2017 at 18:21

   No abych byla upřímná, černý overal na svatbu bych asi nebrala:) Na svatbu se hodí raději tradiční šaty a pokud se koná v létě, tak klidně i nějaké se vzorem a ve světlejších letních barvách.

 2. September 15, 2016 at 10:55

  Overaly jsou dost náročné, co se týče chození na záchod – zvlášt pro člověka, jako jsem já, který stráví čůráním půlku dne :-D :-D
  Každopádně tenhle vypada skvěle :))

 3. September 14, 2016 at 16:21

  Neshrnula bych to lepe…Kdyz jsem v lete nosila overal, citila jsem a zazila jsem to same 😂😂😂 Ale ten tvuj je moooc pekny!!! Kvuli nemu bych to taky vydrzela 😃

 4. Katerina
  September 14, 2016 at 15:23

  Já overaly napriklad naprosto miluju a mam jich dohromady asi 8 :-). A vypada to vazne skvele!

 5. September 14, 2016 at 14:18

  Vypadas zase a zase skvele, strasne se mi libi ten outfit, ale to u tebe neni nic novyho! Jinak jsem si v posledni dobe taky strasne oblibila jumpsuity a doma jich mam cim dal vic!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

 6. September 14, 2016 at 14:04

  hhehe ,vtipyny clanek :D ja mam overaly dva, ktery se vzadu zapinaji na zip.. rozepnout jeste jakztakz jdou, zapnout je je ale nadlidskej vykon.. nikde me ale netlaci, nejsou mi tesny, takze je nosim moc rada :)

  ClaudiasNewLife

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.