Hi Spring!

Ahooj!

Konečně jsem odhodila berle a sloní nohu a učím se znovu chodit. Připadám si jako malé dítě, protože občas zakopnu o svoje vlastní nohy a kotník mi pořád moc nedrží, takže se občas pěkně klesnu do kolen, anižbych viděla nějakýho pěknýho kluka:D Pravé lýtko mám od toho levého poloviční a svaly na něm mi vůbec nefungují. Normálně si nestoupnu na špičky, jako kdybych ten sval ani neměla.

Ortézu jsem sundala o tři týdny dříve, než jsem měla, ale začly mě tak bolet záda a koleno z toho, jak jsem chodila tři týdny křivě, že jsem to zahodila a pomalu rehabilituju:) Každopádně moc díky všem, kteří mi přáli brzké uzdravení – evidentně je můj kotník poslechl!

Anyways, minule mi Martin řekl, že si až teď všimnul, že v každém článku i v češtině používám slovo “anyways”. Vím o tom, ale přijde mi, že pro tohle slovo neexistuje správný překlad. Ani “každopádně” ani “nicméně” se na začátek věty prostě nehodí. Takže pokud vám tohle někdy vrtalo hlavou, tak teď už víte:) Taky jsem od vás dostala už tři dotazy (!) v průběhu minulého týdne, kdo je vlastně ten Martin, že o něm píšu skoro v každém článku:D Je to můj kameraman MM a fotograf, který vždycky vypustí z pusy takovou hlášku, že to sem musím vždycky napsat. Shodou okolností i bývalý spolužák z VŠE, ale je to lemra líná a vykašlala se na to (ahoj Martine:DDD).

Taky bych chtěla napsat, že jsem si vědoma toho, jaké jsou tyhle fotky klišé. Přichází jaro a všichni se fotí s rozkvetlými třešněmi, takže originalitu tyhle fotky trochu postrádají, ale hodily se mi na Instagram:D

Taky jsem si myslela, že když nebudu moct chodit, že nebudu aspoň chodit po obchodech, ale pěkně jsem se spletla, protože při první příležitosti jsem si otevřela svoje oblíbené e-shopy a nakupovala snad ještě víc, než normálně. Mám nové kalhoty, které jsem si vyhlídla v Mangu, ale vzhledem k tomu, že neměli nikde mojí velikost, vyštrachala jsem je na Answearu (odkaz dole pod článkem).

Taky už pomalu začínám plánovat svoje letní cestování a bude toho strašně moc, ale o tom až v příštím článku, ať se taky máte na co těšit. Všechno jsou to ale neuvěřitelně zajímavé a fotogenické destinace!:)

Tak já se letím zase učit! Státnice za 9 dní! Ááááááá!
Pa,
E.

Hey everyone!

I finally got rid of the crutches and my stupid “elephant foot” and I’m learning how to walk again. I feel like a little kid, because sometimes I trip over my own feet. My ankle is not 100% okay, so sometimes I bring myself to my knees, without seeing any good-looking guy, haha:) My right calf is half the size of my left calf and the muscles don’t fully work. I can’t even stand on my tiptoes, it kinda feels as if the muscles weren’t there. 

I took off the brace three weeks earlier than I was supposed to, but my lower back & knee started to hurt like hell after those three weeks of wearing it. Anyways, many thanks to everyone who wished me a speedy recovery, I think it helped! :) 

Anyways, Martin told me, that he’s noticed me saying “anyways” in the Czech versions of my articles recently. I know about that, but it seems to me that there isn’t a good Czech translation for this word, so I just use it as it is haha:) So if you ever wondered about this, now you know why:) Speaking of Martin, I got three messages (!) from you guys, asking who the heck is Martin, haha:) Well, it’s the cameraman of MM and my photographer, who is always making comments on my outfits. Also, he is my ex-classmate from university, but he’s too lazy to finish it. (hi Martin, hahaha:)

Also, I need to write about these pictures. I am aware of how cliché these photos are. Spring is coming and everyone is taking pictures with blooming cherry-trees. I can see that these pictures are missing a bit of originality, but you know, they fit perfectly into my Instagram, hahaha:) 

Also, I got new pants! I kinda thought, that since I can’t walk, I won’t be shopping, but boy, I was wrong. I totally forgot about the e-shops! I’ve been shopping even more! 

Also, I’m slowly starting to plan my summer travels and there will be a loooot of them, but more about that in the next article, so at least you guys have something to look forward to! But all of them are incredibly interesting!:)

So I’m off studying! State exam in 9 days! Aaaaaa!
Love,
E.


WEARING: 

Coat – Lindex
Pants – Mango
Shoes – Adidas
Shirt – Gant

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  14 comments for “Hi Spring!

 1. Eliška
  May 19, 2017 at 19:00

  Eliško, už dlouho hledám takový trečkot – hlavně ta barva a délka – dole je odkaz na Zoot, objednala jsem si ho, ale barva je jiná..kde bycho prosím sehnala ten co máš ty? Děkuji:-)

 2. Anyways
  April 27, 2017 at 03:21

  Anyways bych prekladala jako-mimochodem :D
  Ale me se taky anyways libi,proc ho nepouzivat zejo :D

  • April 27, 2017 at 15:53

   Joo, mimochodem by možná šlo!:) Tak já to budu střídat :D

 3. Šušny
  April 21, 2017 at 10:13

  Prosím o vysvětlení co je MM, google mi našel jen, že to znamená Malzelův metronom, nebo to může být mateřské mléko…

  • April 21, 2017 at 22:07

   Hahahaha, je to Minuta Módy:) Můj pořad na Streamu :)

   • Šušny
    May 2, 2017 at 15:12

    Tak to zrovna znám :D- díky tomu jsem se proklikal až sem :o

 4. April 20, 2017 at 15:17

  Krásné fotky i outfit!

 5. Anonymous
  April 17, 2017 at 00:04

  promiň jestli je to moc osobní, ale jsi single?

 6. Anonymous
  April 16, 2017 at 20:44

  Dobrý den, krásná kabelka, ta je odkud? Co říkáte na takovou sukni a pokud je ok, s čím ji kombinovat? Top, kabelka, boty, kabát? https://www.zoot.cz/polozka/266689/khaki-sukne-zoot

 7. Pája
  April 16, 2017 at 11:05

  Nestátnicuješ nějak brzo? Vím, že každá škola to má jinak, ale co tak pozoruju, většinou jsou státnice až v květnu, já sama státnicuju až na začátku června… Každopádně přeju hodně štěstí, to je vždycky potřeba! :) :D

  • April 18, 2017 at 01:14

   Jj, máme teď v dubnu takový “předtermín” :) Ale klasický termín je v červnu:) Děkuju a taky moc budu držet palce! :*

 8. Lucie
  April 14, 2017 at 12:34

  parádní outfit! moc ti to sluší :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.