Fur & Ribbons

Ahooooj!

Zdravím z Moshi, což většina z vás asi netuší, kde je. Právě se nacházím někde uprostřed Afriky po vánočním výstupu na Kilimanjaro. Fotek mám asi tři miliony, takže mi chvíli potrvá, než je zpracuju do koukatelný podoby, takže vás ještě budu chvíli napínat! :)

V mezičase přidávám ještě jeden outfit post z Prahy, který jsme nafotili den před mým odletem. Skládá se celý z mojí oblíbené Dorothy Perkins, kterou najdete třeba na Zootu a dole pod článkem najdete odkazy:) Musím říct, že jsem si kožichy zamilovala úplně neskutečným způsobem a teď už jich vlastním asi pět.

Doufám, že si všichni užíváte Vánoce stejně tak, jako já <3

E.

Hey guysssss! 

Kisses from Moshi, which most of you probably don’t know where it is. I’m just somewhere in the middle of Africa, resting after the Christmas expedition to Kilimanjaro. I have millions of pictures, so it’ll take me a while to go through all of them, so I’m gonna make you wait a bit, haha:)

In the meantime, here’s another outfit post back from Prague, which we shot the day before my departure. The whole outfit is composed from my favorite brand Dorothy Perkins, which you can find on Zoot.cz and you’ll find all the links below the pictures, as usually :) I have to say that I totally fell in love with faux fur coats and now I own about five of them, haha:)

I hope you are all enjoying Christmas as much as I am <3

E.

WEARING: 

Everything – Dorothy Perkins

  

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Fur & Ribbons

  1. January 16, 2018 at 10:25

    Moc hezký outfit, sluší Vám, kožíšek je TOP.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.