Forever21 Competition!

img_1023

Ahoooj!

Tak je to tady! Určitě jste už zaregistrovali, že Forever21 otevírá svojí historicky první prodejnu v České  Republice, a to v obchodním cestru Černý Most! Já nevím jak vy, ale já jsem úplně nadšená, protože kdykoliv jedu do Ameriky, vezu si s sebou zpátky několik tašek.

No a jak jsem včera slibovala na Instagramu, mám pro vás dneska první ze soutěží o vouchery právě do F21, které můžete uplatnit rovnou 24.září., kdy se pobočka slavnostně otevírá. Na mém Facebooku najdete i oficiální pozvánku na event, tak nezapomeňte dorazit a omrknout všechny ty kousky jako první! :)

Soutěžit se bude na Instagramu v podobě komentářů a pravidla jsou úplně jednoduchá! Na sobě mám outfit z F21, ale mnozí z vás si mohli všimnout, že na něm něco chybí, že?:) Vaším úkolem bude mi do komentářů na mém Instagramu k fotce s tímto outfitem poradit, jaké doplňky by se k outfitu hodily. Autoři 4 nejlepších nebo nejkreativnějších komentářů ode mě získají voucher na 500 Kč!

Soutěž trvá do pondělí 19.9. do 20:00, tak šup na Instagram! Jsem zvědavá, jaké kousky mi vyberete!:))))))

E.

Heyyyy guys! 

Finally! You have probably noticed that Forever 21 will be opening it’s first store in the Czech Republic! It’ll be in Cerny Most shopping mall in Prague. I don’t know how about you guys, but I’m really excited about it, because every time I go to the States, I bring home several bags from F21. 

Well, as I promised on Instagram yesterday, here’s the first competition! You can win F21 vouchers, which you can use right at the opening, which is taking place on September 24th. You can find the official event on my Facebook page, so don’t forget to come and check out the clothes between the first ones! :) 

Anyways, the competition will be held on Instagram and the rules are easy! I’m wearing a F21 outfit, but you might have noticed that something is missing, right? Your job is to put into comments on my Instagram (you’ll find a photo of this outfit there), which accessory I should add to this (too) simple outfit? 4 best/most creative comments will be rewarded with a 500 Kč voucher

The competition is ending on Monday 19th at 8PM, so hurry up! I’m really curious which accessory you’ll advice me to wear!:) 

E.

img_1056 img_1054 img_1053 img_1028Podmínky & pravidla soutěže najdete tady

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  1 comment for “Forever21 Competition!

  1. September 15, 2016 at 19:24

    Tak to je naprosto skvely a ne, nezaregistrovala jsem to, az ted jsem to zjistila a je to uzasny, ja teda bydlim ve Vidni a tady mame hned dva, ale nevedela jsem ze se to dostane az do Ceska, jinak by se tam taky mohl otevrit nejakej ten Brandy, to by v Praze jeste chybelo! Jinak outfit skvely, udelala si to sice naschval, ale neco tomu chybi! ;D Jo a moc dekuju za soutez, urcite se zucastnim!
    S laskou
    Sandra ze http://www.shineoffashion.com
    https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.