Floral Print

PicMonkey Collage1

Ahooj!

Tenhle týden utekl tak strašně rychle, že jsem se ani nestačila vzpamatovat! Nestíhám absolutně nic a to mám ještě prázdniny. Jsem zvědavá, co budu dělat, až mi začne škola, haha:)

O víkendu jsme byli v Litoveli na Spartanovi a stihli jsme v Krkonoších ještě paragliding! Oba články už jsou v přípravě, takže se máte na co těšit! :)

Co se outfitu týče, tak tyhle šaty jsem vytáhla asi po 5 letech ze skříně, a to jen proto, přiznejme si to, že mám tyrkysový instagram:D Jinak by tam ležely snad dodnes a ještě dalších pět let.

Zároveň jsem si pořídila další troje šaty a už to oblečení fakt nemám kam dávat. Nechce někdo půlku mého šatníku??? Vždycky je mi tak líto ty věci vyhodit, nemám na to prostě srdce a vždycky si říkám to ohrané “co kdyby…”. Dokonce už mám na to-do listu napsáno “odvézt oblečení na charitu”, ale pořád jsem se k tomu nedostala. Na prodávání jednotlivých kousků na internetu nemám čas už tuplem a mladšího sourozence taky nemám.

A co vy? Jak to máte s oblečením, které nenosíte?
E.

Hey guys!

This week went by so fast, that I haven’t even noticed that it’s almost gone! I’m totally low on time and school haven’t even started yet! I’m wondering what I’ll do, when I have to go to school, haha ​​:)

On the weekend, we were in Litovel on the Spartan Race and we managed to do some paragliding in Krkonose Mountains as well! Both articles are already in process, so stay tuned!

Concerning the outfit, I found this dress after about 5 years in my closet, only because, let’s face it, my Instagram is turquoise now, hahaha:) Otherwise, the dress might still be in my closet for another 5 years. 

At the same time I bought another three dresses and I have no more space for my clothes. Anyone wants a half of my stuff? I can’t just throw it away, because there is the usual “what if..?”. I’ve put “take clothes to charity” on my to-do list, but I haven’t had time for that yet. I don’t have time to sell it on the internet and I don’t have any younger sisters either. 

And what about you guys? How do you deal with clothes that you don’t wear? 
E.

PicMonkey Collage3IMG_9867

PicMonkey Collage4IMG_9993PicMonkey Collage5

WEARING: 

Dress – New Yorker
Leather Jacket – Bershka
Shoes – H&M
Handbag – Zara

1646004full_img_6462801607820 1376860-2sryb-g000030-m000140-bi-1

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  8 comments for “Floral Print

 1. MMM*
  September 27, 2016 at 12:27

  Mohla by sis udělat stránku s oblečením, kterého se zbavuješ.. Myslím, že bys na tom vydělala :D
  Btw, taky bych si něco koupila! :-)

  S láskou M. (máš nejlepší módní blog, co znám)

 2. Pája
  August 26, 2016 at 19:24

  Tohle tě možná potěší… :D Koukala jsem na ty první dvě fotky, který tu máš a šel kolem můj brácha a řiká: “Co si to zase kupuješ?” Tzn. tvé fotky vypadají jako z módních katalogů! :D

  • August 26, 2016 at 20:02

   Ahahahahahahahahahaha :D tak to jsi mě docela pobavila! :DDD

 3. August 26, 2016 at 08:52

  Tak jako vzdy skvely a inspirujici outfit! Rada si vsechno to obleceni vezmu, mas totiz nadhernej styl Eli! ;D A ta kombinace je bozi, sukne a krivak krasne kontrastujou!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

 4. August 26, 2016 at 06:48

  Love the colors of that dress! And the whole outfit looks great :D

 5. Denča
  August 26, 2016 at 06:06

  Taky se hlásím Elí, když by ses chtěla něčeho zbavit :D Máš super vkus!

 6. August 25, 2016 at 22:57

  Je skvělý, že ty vždycky outfit doladíš do úplných detailů :) ty brýle se sukní..božee!

  http://www.stylesolution.cz

 7. Lucka
  August 25, 2016 at 20:28

  Škoda, že neprodáváš :/ hned bych něco brala.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.