#FitFriday: Shoulder & Legs Workout

IMG_9936

Ahoj!

V první řadě se musím omluvit, že jsem teď nějakou dobu nepostovala žádné #FitFriday ani #MotivationMonday a hodlám to zase napravit!

Sama jsem cvičení přes léto trochu flákala a teď se do toho znovu opřela, takže všechno budu průběžně dokumentovat:)

Pořídila jsem si pár nových kousků, takže se mi hned líp cvičí a páteční ráno jsem nezačla nijak jinak, než tréninkem. Zvykla jsem si cvičit v 7 ráno a musím říct, že jak to na začátku bylo náročné, teď už si bez toho ani neumím představit den. Naopak když jdu cvičit na desátou večerní, jak jsem byla doteď zvyklá, neuzvednu ani kilovku :D

Dneska jsem si střihla super nohy & ramena jen s šestikilovkama, nic jiného jsem k tréninku nepotřebovala. Sestavila jsem si takový malý kruháč a všechno jsem cvičila ve třech sériích. Tak jdem na to:

Dřepy s tlaky na ramena
Rozpažky s jednoručkami
Chodící výpady
Rozpažky v předklonu s jednoručkami
Dřepy s výskokem
Zanožování vkleče
Angličáky & Přítahy ve vzporu s jednoručkami
Výpady s výskokem
Předpažky s jednoručkami
Mostování u žebřin
Kliky na jednoručkách
Sprint na místě

Bříško mám namožené ještě z minula, takže to jsem tentokrát vynechala:)

Vzhledem k tomu, že teď budou zase #FitFriday a #MotivationMonday pravidelně, chtěla jsem se zeptat vás, jaký článek byste tu chtěli ohledně fitness & stravy mít :) V úterý nám ve fitku začíná výživový kurz, mnohem důkladnější a obsáhlejší, než ten, co doteď mám, takže budu za pár týdnů zase o něco chytřejší, co se jídla týče :)

Jo a na sobě mám nové legíny a tílko od D4FS :)

Pa,
E.

Hello!

First of all I have to apologize for not posting the #FitFridays and #MotivationMondays for some time and that’s going to change! 

I didn’t exercise much over the summer and now I’m starting all over again, so I’ll keep everything documented. 

I bought a couple of new gym pieces, so I can train harder and as usually, I didn’t start my Friday morning any different that working out. I got used to have my workout at 7 am and I must say that, as it was difficult at the beginning, now I can’t imagine a day without it. When I go to the gym at 10 pm, as I was used to till a few months ago, I can’t lift even a 1-kg dumbbell haha:))

Today I’ve had a leg & shoulder day with only 6-kg dumbbells, I didn’t need anything else for the workout. I’ve put together a little circuit training and I’ve done everything in three sets. So here we go: 

Squats with shoulder presses
Front dumbbell raises
Walking lunges
Bent-over dumbbell rear delt raises
Jump squats
Glute kickbacks (kneeled) 
Burpees & Plank rows
Jumping lunges
Front dumbbell raise
Glute bridges
Push-ups on dumbbells
Sprint 

I didn’t do my abs, because they’re still strained from the last time, so I skipped them:)

Since there will be #FitFridays and #MotivationMondays regularly now, I wanted to ask you guys, which article you would like me to write. Starting Tuesday, a nutritional course will be held in our gym, which is more thorough and comprehensive than the one I already have, so in a couple of weeks I’ll be a bit smarter about the food & diet :)

Oh and by the way, I’m wearing a new top and leggings by D4FS :)

Pa,
E.

IMG_9952 IMG_9943
IMG_9922 IMG_9919

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  5 comments for “#FitFriday: Shoulder & Legs Workout

 1. Ka
  September 10, 2016 at 18:44

  Ahoj Eliško, já bych ocenila článek s tipy jak na tuk na bocích a stehnech, ať už cviky nebo co vynechat/zařadit do jídelníčku. Hodil by se i nějaký přehled všech těch superpotravin, co je teda nejvhodnější a čemu se naopak vyhnout. Jak psaly holky, i já mám už pěkný guláš v tom pečivu, takže za to se taky přimlouvám. :)

 2. Ann
  September 3, 2016 at 14:45

  Ahoj Eliško, shodnu se s Luckou. Ráda bych uvítala článek zaměřený na to, jak se zbavit tuku na břiše. O mléku mě to také zajímá, v poslední době zjišťuji, že mně mléko nedělá dobře a způsobuje mi nafouklé břicho. A o mouce bych se také ráda dozvěděla něco od tebe. Právě čtu knížku Život bez pšenice a dozvídám se zajímavé věci, pšenici bych z jídelníčku chtěla úplně vyřadit. Co si o tom myslíš ty?

 3. Pája
  September 2, 2016 at 20:03

  Já sice narozdíl od Lucky nemám problém s břichem, ale zase se stehnama a zadkem :/ :D Takže bych uvítala něco na shození nebo vypracování této oblasti :) A co se týče stravy, taky se přimlouvám za pečivo – kdo se v tělo celo/více/whatever zrnných věcech má vyznat?! :D Snažím se kupovat si spíše s větším podílem žitné mouky, ale takové ty vyloženě “fitness” chleby mi zkrátka nechutnají :( Co s tím pak?

 4. Lucka
  September 2, 2016 at 13:11

  Ahoj Eliško :) já bych uvítala pár článků ohledně stravy. I když mám normální a celkem sportovní postavu, stále mám problém shodit tuk na břiše a také mám furt problém s nafouklým břichem. Určitě by se šikly rady jak je to ohledně laktozy, jestli ano nebo ne a např jak to je s pecivem a které mouky jsou lepší a které horší. Nalezla jsem v bille proteinový chleba od Penamu jmenuje se Večerní chlebík a třeba vůbec nevím, zda je vhodný nebo ne. PS: super legíny ;)

 5. September 2, 2016 at 09:42

  Diky za clanek! Rada cvicim, ale nekdy se ztratim v rutine, proto jsem otevrena kazdymu novymu treninku! Tohle zni vazne zajimave a ja to urcite brzo vyzkousim! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.