Douglas Dior Make-up Star finále

img_8733

Ahooj!

Minulý týden jsem se byla mkrnout na finále Douglas Dior Make-up Star, kde 6 nejlepších make-up artistů Douglas soutěžilo o titul nejlepšího vizážisty a tady je fotoraport! I mě na závěr nalíčil jeden z největších talentů Chris Nadziejewiec a musím říct, že jsem snad krásnější make-up nikdy na sobě neměla! Večer jsem ještě vyrážela na oslavu a rtěnka držela celou noc!

A co vy? Co používáte za kosmetiku? Máte něco od Diora? :)

Mějte se,
E.

Hey guys! 

Last week I attended the Douglas Dior Make-up Star finals, where the 6 best make-up artists were competing for the first place, and here’s the photo-report! Even I got my make-up done by one of the biggest talents Chris Nadziejewiec and I gotta tell, that I have never had a better make-up on my face. I went to this event in the evening and the lipstick held for the whole night! 

And what about you guys? What kind of cosmetics do you use? Do you have anything from Dior? :) 

Love, 
E.

img_8768 img_8927 img_8940 img_9012 img_9050 img_9054 img_9066 img_9082

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Douglas Dior Make-up Star finále

  1. October 21, 2016 at 14:48

    Byla jsi opravdu moc krásně nalíčená!

  2. Anonymous
    October 21, 2016 at 08:42

    Od Diora nepoužívám dekorativní kosmetiku vůbec. Vyzkoušela jsem, ale naopak tělovou kosmetiku. A jsem věrná parfému hypnotic poisson, který používám několik let vždy v zimních měsících, kdy je jeho vůně nejvíc intenzivní.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.