Contest // Hypergrand

dsc_0011

Ahoooj!

Ježíšek je tu!

Už dlouho jsem neměla na svém blogu žádnou soutěž, tak jsem se rozhodla jednu udělat! Tentokrát to bude opravdu zajímavé, protože budete soutěžit o jedny luxusní hodinky Hypergrand! Zároveň tentokrát budou moct soutěžit i kluci (kterých je doufám na mém blogu hodně!:D), protože mám k dispozici jedny dámské a jedny pánské. Oboje jsou oficiálně unisex, ale jedny mají o kousek větší ciferník a jedny zase o kousek menší, takže bude na vás, které si vyberete. Může to být třeba i pěkný vánoční dárek pro vaší drahou polovičku:)

A co pro to musíte udělat? Pravidla jsou jednoduchá! Bude se soutěžit jak tady na blogu, tak na mém Instagramu a vzhledem k tomu, že téma je “čas”, stačí kamkoliv do komentářů napsat, s kým byste nejradši na čas zapomněli a strávili s ním klidně věčnost a proč:) Vyhrává samozřejmě ten nejkreativnější komentář a čas máte do čtvrtka 3.11.:) Pokud budete komentovat tady na blogu, tak nezapomeňte připojit i svůj email, ať vím, kam vám potom můžu napsat!:)

Tak hurá do toho! :)) Těším se na komentáře!:)

dsc_0010 dsc_0001

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  19 comments for “Contest // Hypergrand

 1. Adry
  November 11, 2016 at 15:23

  ~Pre mňa je úplne najviac a najkrajšie zabudnúť na čas niekde na túlačkách prírodou a krajinou je jedno s kým
  a kde ale mat ten úžasný pocit voľnosti a slobody nemyslieť na ten čas ktorý tak rýchle plynie a užívať si všetky tie vône, chuťe, zvuky a tie neskutočne obrazy ktoré nám tato krajina ponúka~

 2. Hana Klimešová
  November 11, 2016 at 14:14

  S kým? Se synkem. Je mu 13,mně 33 a tě syna je parťák. Je to úplně super, ale chtěla bych tady zastavit čas, protože jinak přijde čas, kdy ho vypustím do života, do jiné náruče, do školy daleko od domova, zkrátka tak jak to má být. A pak, kdyby ses, Eliško, ptala taky s čím, pak s prací. Svoji práci jsem milovala, než se firma prodala jiné a tak teď jen čekáme na výpověď po ochranné lhůtě. Těším se na Vánoce jako malé dítě. Jak budeme spolu, jak necháme starosti za dveřmi, jak budeme péct a malovat perníkový Betlém, jak budeme s horkou čokoládou, zamuchlaní v dece koukat celé dny na pohádky… :-) Ta doba by taky mohla trvat dýl než týden! Ale to by zase byla odpověď na otázku kdy. :-) Přeju úžasný, fantastický, voňavý a láskyplný Advent a Vánoce Tobě i všem na blogu. Pa, Hanka

 3. November 11, 2016 at 12:58

  S mým milovaným manželem, kterému jsem už u oltáře slíbila, že s ním strávím celou věčnost! Zatím mě to pořád moc baví! :-)

 4. Anna
  November 11, 2016 at 12:56

  S mým úžasným manželem, kterému jsem přece už i u oltáře slíbila, že s ním strávím celou věcnost! :-) Zatím mě to pořád moc baví!

 5. November 11, 2016 at 11:15

  Věčnost bych nejraději strávila sama se sebou, zbývající čas jen s těmi, kteří si to zaslouží!

 6. Lucie
  November 9, 2016 at 00:40

  Nejprve jsem chtěla napsat, že bych čas chtěla strávit sama se sebou, abych poznala, kdo vlastně jsem a naučila se vycházet se svým já. Ale pak jsem si uvědomila, že to jaká jsem a kdo jsem, nevytvářím jen já, ale všichni lidé kolem mě. Proto bych všechen čas nejraději trávila s různými lidmi, které znám, ale i s těmi, které neznám, abychom navzájem mohli dotvářet vlastní osobnosti a najít sami sebe :)

 7. Adriána
  November 8, 2016 at 19:16

  Myslím si, že každý si dokáže vytvoriť taký svoj život, život ktorý ho baví a robí ho šťastným. Ľudia, ktorí to popierajú asi len nenašli dostatočnú motiváciu ho zmeniť či spraviť lepším, určite to ide. V mojom živote asi neviem nájsť iba jeden moment, či jednu osobu s ktorou by som povedala, že stop toto je ten okamih ktorý nechcem aby skončil. Okolo mňa je tak veľa úžasných ľudí pre ktorých stojí zato zabudnúť na čas, len prežívať ten okamih a uvedomiť si, áno toto sú tí, ktorí ma robia naozaj šťastnou :)

 8. Lucie Václavíková
  November 8, 2016 at 17:28

  Naprosto miluji čas trávit se svým přítelem. Je to má spřízněná duše. Bohužel ještě spolu, ani po společných 6 letech, nebydlíme. Ale trávíme spolu každý volný čas. Sportujeme spolu, díváme se na filmy, vaříme, rádi ochutnáváme nové jídla nebo jen tak vedle sebe ležíme a nic neříkáme a užíváme si jeden druhého. Plníme si sny tak, že spolu cestujeme. Tento rok jsme spolu procestovali Srí Lanku a pár ostrovů v Indonésii a byla to naprostá bomba. Právě s ním zapomínám na čas a všechno co se děje kolem mě.

 9. Iva
  November 8, 2016 at 12:26

  Se svým tátou, protože jsem se v 15 letech odstěhovala do Prahy a prostě už nějak nebylo moc času. A se svojí mámou, protože mi před 10 lety umřela a nikdy jsme spolu neměly dobrý vztah, ale myslím si, že jsme se jen nepochopily a obě byly v jiné životní bublině.

 10. Verča
  November 7, 2016 at 13:04

  Já bych na čas nejraději zapomněla se svým psem… Miluju procházky s ním, když je skvělý počasí a vidět přitom, jakou má obrovskou radost… A taky s rodinou, s rodičema.. Jsou pro mě nejlepšími kámoši a jelikož jsem v posledním ročníku a čeká mě maturita a přijmačky, nezbývá na nic moc času…

 11. Dana
  November 7, 2016 at 12:25

  Ahoj, v tuto “dušičkovou” dobu bych na čas bych nejraději zapomněla s těmi, s nimiž už nemůžu mluvit a zůstala spousta nevyřčeného, nepochopeného.

 12. anyy
  November 6, 2016 at 20:13

  na čas nemám problém zapomenout když ho trávím se svou rodinou a nejbližšími ! :) a věčnost? jedině s pořádnou zmrzlinou! :D ( anebo s mojí milovanou druhou polovičkou -samozřejmě :D )

 13. r
  November 6, 2016 at 14:19

  hm asi to bude zniet extremne pateticky, ale s mojim chilskym `kamosom, partnerom, frajerom` …som tu na studijnom pobyte a ostava mi uz len mesiac a kazdy z nas musi ostat v tej svojej krajine, takze vlastne sa snazime zabudat na ten cas kazdy krat co sme spolu a kazdy jeden den si uzivat naplno, pretoze to coskoro uz nebude ….. p.s. holky jeden by neveril, ale aj na druhom konci sveta sa da najst spriaznena dusa

 14. Karoliina
  November 5, 2016 at 23:17

  Se svými rodiči! Protože i přesto, že jsme s nimi od narození, často bereme strávený čas jako samozřejmost a začneme si jej vážit, až když o něj přijdeme… a to už bude pozdě :). Takže dokud to jde, chtěla bych trávit čas s nimi! :)

 15. Silvia Hanušová
  November 5, 2016 at 23:05

  Na čas bych nejraději zapomněla se svými dětmi…jsou ještě malé a o to víc s nimi ten čas letí a neustále mi připomínají jak rychle stárneme…naštěstí ale s nimi zapomínám i na ten čas dost často, takže se nic nestíhá a my letíme přímo kosmickou rychlostí v časoprostoru. A s kým trávit věčnost? Bojím se, že děti by ji se mnou asi netrávili…až vyrostou půjdou vlastní cestou. Takže věčně tady nechci být…to by bylo asi za trest.

 16. Alena
  November 5, 2016 at 19:27

  Já bych nejraději byla s manželem, poslední dobou (přes 4 roky) to naše soukromí zanedbáváme, jelikož máme malé děti, jde prostě partnerství trochu víc stranou chtě nechtě… Ikdyž se snažíme, tak buď není hlídání, nebo moc práce ze strany manžela. Nejraději bych s ním jela někde na 3 dny, nejlépe na dalekou chatu bez signálu :-D jen krb, víno, procházky, dlouhé povídání, čekaná na posedě… ach … už aby děti vydržely u babiček :-) Já vím je to ohrané, ale je to prosě tak. Takový je rodinný život, jde to všechno i s dětma, ale ruku na srdce není to ono. Je to zase jen o dětech…

 17. Pájita
  November 5, 2016 at 19:12

  S mým o 10 let starším já ;) a klidně i s tím o 10 let mladším, nuda by nehrozila!!! :D Stejně mě to nemine… věčnost budu každopádně trávit se sebou sama, ale tohle by bylo alespoň pestré a ty roky byly, jsou a budou hrozně fajn, tak proč ne! ;) Mějte se prima a Tobě Elí <3

 18. Miška
  November 5, 2016 at 16:28

  Asi to bude klišé, ale věčnost bych strávila s přítelem, dělá ze mě lepší bytost a celkově je to .. prostě něco.. a vzhledem k tomu, že nám čas vždycky teď rychle utíká, protože tráví pracovně každý druhý měsíce ve Francii, tak bych tu věčnost brala hned =)
  Krásný víkend přeje Miška =)

 19. Sára Skopalová
  November 5, 2016 at 16:21

  Možná to bude znít poněkud nudně, ale je to můj přítel, se kterým bych chtěla zapomenout na čas.
  Je to prvoligový fotbalista, takže většinu času se věnuje fotbalu a protože v letošním roce přestoupil do jiného klubu, musel se odstěhovat 150km daleko ode mě. Vidíme se jenom zdřídka a proto si vážíme každé minuty strávené společně. Navíc se jeho pracovní doba mění podle potřeby, a tak nemám nikdy jistotu jestli se uvidíme nebo ne. Je to už dlouho a člověk by si myslel, že si na to po nějaké době zvykne, ale opak je pravdou.. Pokud někoho milujeme, nikdy nám nepřestane chybět. Bohužel náš společný čas utíká velmi rychle, a tak si myslím, že by bylo skvělé si ubíhající čas a následné nekonečné čekání zpříjemnit alespoň o trošku a to pohledem na tyto skvělé hodinky. ❤️

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.