Bomton Power Concept

 

Ahoj!

Co bychom byli za trenéry, abychom nevyzkoušeli nejnovější fitko v Praze a nenapsali svoje dojmy a názory. Jedná se o Bomton Power Concept, sídlící přímo na Václaváku v jedné z pasáží. Otevíralo se sotva před 14 dny.

Je složené ze dvou částí, v přední části jsme měli prvních 20 minut tréninku pod vedením samotného majitele, Radka Pajiče, který nás po zjištění, že jsme oba trenéři vůbec nešetřil. Cvičili jsme celkem intenzivní trénink na PowerPlatech, po kterém jsme ani jeden nebyli schopni chůze. Po malé pauze jsme se přesunuli na další půl hodinku do zadní části, která dělá tohle fitko speciálním. Je vybavená speciální svítící interaktivní podlahou, reagující na dotyk, která se dá naprogramovat na různé varianty cviků. To znamená, že vás podlaha naviguje, kam šlápnout, nebo kde se dotknout rukou, ale také počítá dosažené skóre při nastaveném cviku, takže jsme si s Vojtou i zasoutěžili. Nechybí ani klasické pomůcky, jako jsou TRX, činky, kettlebally, atd., které dělají cvičení ve spojení s touto podlahou ještě zábavnějším. Navíc je cvičení ve tmě pouze s UV zářením, takže nikdo neviděl, jak ze mě lilo a třešnička na dortu bylo naše svítící oblečení :D

V dnešní uspěchané době tohle fitko nabízí možnost půjčení oblečení, o ručníkách a vodě ani nemluvě, takže nepotřebujete opravdu nic, tedy neexistuje žádné “nemůžu jít cvičit, protože jsem si zapomněla tričko”. Ve fitku může sice cvičit maximálně 6 lidí, ale cvičení ve dvojici s kamarádkou nebo přítelem je rozhodně lepší, a to nejen díky individuálnímu přístupu trenéra, ale i tomu, že jsou ve fitku sami. Ráda bych ještě zmínila to, že Bomton určitě všichni znáte jako kadeřnictví (které je mimochodem hned naproti), takže ve sprchách mě vážně potěšily luxusní šampony a sprchové gely. Je vidět, že si Radek dal hodně záležet a takhle nějak si představuju luxusní, čisté fitko s příjemným personálem; místo do kterého si člověk zajde opravdu rád, a ne protože musí.

Musím říct, že to byla fakt sranda a zároveň jsme se dost zapotili, takže cvičení splnilo účel. Já osobně jsem tu určitě nebyla naposledy, jsem vážně nadšená:))
Tak se tam určitě mrkněte! Najdete je na Václavském Náměstí 43, rezervace jsou možné na emailu pajic@bomton.cz a další info na www.bomton.cz (ale na stránkách toho zatím moc nenajdete)
Tak enjoy!

P.S. MÁM K DISPOZICI NĚKOLIK KUPÓNŮ 1+1 ZDARMA, takže kdybyste tohle cvičení někdo chtěl ve dvojici vyzkoušet, napište mi do komentářů nebo na facebook, že byste ho chtěli a já vám ho pošlu :)))
E.
________________________________________________

Hey guys! 

What kind of trainers we would be if we didn’t try one of the newest fitness places in Prague and didn’t write our impressions and opinions. We visited BOMTON Power Concept, which is to be found right on Wenceslas Square in one of the thoroughfares. It has been fully functioning for about two weeks.

It is divided into two rooms. In the front section we spent the first 20 minutes of our training session under the owner, Radek Pajič, who really got us going when he found out we are both trainers. He instructed us through some quite intense PowerPlate exercises, which made us forget how to use our legs. After a short break we continued in the back room, which is the thing that makes this gym so unique. It is equiped with an interactive floor, which reacts accordingly to how you move. It can be programmed to instruct different exerises, which means that the floor system tells you where to step or put your hand in order to do the exercise correctly. It can measure your score which usually depends on how fast you are going,. We actually tried it on our own at the end of the session. There are also all kinds of equipment / TRX, dumbbells, kettlebells etc. which make the exercising on this amazing floor even more fun. Also, there is only a UV light, so no one can see how much you sweat. The cool thing was that we accidentally brought clothes that just topped the whole experience. 

In this hurried world, this gym offers the option to borrow workout clothing, not even to mention water and towels, so you really don’t need any excuse for why not to go! It is limited to only about 6 people, which doesn’t make it bad, because it gives you some privacy and you can make sure you get a professional assistance if you need it. I would like to mention that you may know BOMTON as a hairdresser’s (which is by the way right across the hallway), so even in the shower you are getting a great care. Radek really thought everything through and this is exactly how I would imagine really deluxe, clean gym with a nice personnel; a place where you don’t go because you have to, but because you really want to. 

I have to admit it was fun and we sweated a lot, so it fulfilled everything we expect. This definitely was not the last time for me, I was impressed and I will come back:))

So go try it on your own! You will find it at Wenceslas Square 43. You can make a reservation at pajic@bomton.cz and you can find more details on www.bomton.cz.

Enjoy!

E.

IMG_7584

IMG_7592

IMG_7602

IMG_7610

IMG_7613

IMG_7675

IMG_7677 - kopie

IMG_7656

IMG_7652

IMG_7660

IMG_7682

IMG_7632

IMG_7637

IMG_7641

IMG_7642

IMG_7648

IMG_7924

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  9 comments for “Bomton Power Concept

 1. Terka
  March 26, 2015 at 23:24

  Tak to by bylo super. :)) Díky moc! :)

 2. Terka
  March 26, 2015 at 22:06

  To vypadá parádně, taky bych měla zájem o kupón, pokud je ještě nějaký k dispozici. :) Děkuju moc! :))

  • March 26, 2015 at 22:19

   Terko, kupóny už nemám, ale určitě se tam příští týden zastavím a nějaké ještě vyžebrám:D. Nečekala jsem, že bude až takový zájem :))))
   Napíšu ti příští týden mail :)

 3. Terka
  March 26, 2015 at 22:05

  To vypadá parádně, taky bych měla zájem o kupón, pokud je ještě nějaký k dispozici.

 4. Katka :)
  March 24, 2015 at 17:20

  Ahoj Eliško, už jsem o tom také slyšela a určitě bychom to s přítelem šli vyzkoušeli, můžu tedy poprosit prosím o kupon? O:) Děkuji moc :)

  • March 24, 2015 at 21:29

   Supr, to jsem ráda!:) Napsala jsem ti email:)) Pak dej echo, až to vyzkoušíte, co na to řikáte:)

 5. Petra
  March 24, 2015 at 11:34

  vypadá to moc dobře, měla bych zájem o kupón :-)

 6. March 23, 2015 at 22:34

  O tom jsem nikdy neslyšela, zní to skvěle :) člověk se v tom svítícím musí cítit jako na náročné diskotéce :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.